Customize

www.anonyops.pl - stworzenie największej strony Anonimowych w Polsce

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by gr0w33r, Oct 22, 2011.

1. Witajcie, jak wiecie podjąłem się stworzenia tejże strony i słowa dotrzymam. Zrobiłem już stronę pisząc wszystko od podstaw i zapewne na tym się nie skończy - prędzej czy później wgram jakieś udoskonalenia. Domenę już wykupiłem za swoje pieniądze na cały rok, trochę mnie to kosztowało i nie jestem w stanie zapłacić teraz za serwer który też jest potrzebny do zrobienia strony. Aby postawić stronę potrzebujemy domeny (to już mamy) i serwera na który wgram pliki strony. Problem tkwi w tym, że najtańszą opcją jest zamówienie serwera za 100 zł. + 23% VAT, czyli wychodzi 123 zł. Nie da rady zapłacić na jeden miesiąc czy na jakiś inny okres czasu, musimy zapłacić z góry za rok, dlatego cena wynosi aż 123 zł. Sam nie jestem w stanie pokryć takiej sumy z mojego portfela, dlatego zgłaszam się do Was z pomocą. Im szybciej uzbieramy te pieniądze tym szybciej powstanie strona którą mam już gotową. Część sumy już wpłaciłem kupując domenę, ale skoro ma być to strona Anonimowych, to musicie mi po prostu pomóc, mogę na Was liczyć?
  2. Anonymous Member

Oczywiście.
  3. Są darmowe hostingi - owszem rewalacji nie ma ale lepszy rydz niż nic ^^

http://x10hosting.com/ Darmowy hosting bez reklam

http://www.000webhost.com/ Darmowy bez reklam (żeyb wszystko przetworzyli przy rejestracji trzeba czekać ok 3-4 dni)

http://ssl2.pl Jeden z najfajniejszych darmowych hostingów ale nie wiem czy można założyć z własną domeną - choć w opisie jest "Brak uciążliwych reklam" ostatnio pojawiła się tam reklama serwerów linuxowych problem ten można łatwo rozwiązać tak jak zrobił to Anonimowy w przypadku WRU

Pzdr. numerek

4. Gdybym chciał założyć stronę na darmowym hostingu już bym to zrobił, mowa bezpośrednio o anonyops.pl - kwota 123 zł. za cały rok to grosze jeżeli wszyscy się zrzucą. Zobaczymy teraz kogo stać na nazwanie siebie aktywistą.
  5. Gdzie mamy się zrzucać ? Trzeba to jakoś tak załatwić aby była anonimowość przy przelewie widac będzie Imię nazwisko, adres itd.

Pzdr. numerek

Więc ktoś nie jest aktywistą, gdy nie ma kasy? :p Ja się oczywiście zrzucę, ale to nie zmienia faktu, że nie powinno się stawiać warunków typu "zrzucisz się, albo nie jesteś aktywistą". To krzywdzące.

Muszę sprawdzić, czy mam dostęp do informacji, z jakiego konta ktoś przelewał na PayPal. Jeśli nie mam, to znaczy, że inni też nie mają; a więc jest anonimowy.

Edit.
    PayPal twierdzi, że wysyła do odbiorcy tylko adres e-mail, numeru karty kredytowej czy innych takich nie. Jeśli macie osobny adres e-mail dla ruchu Anonów, nie macie się czym martwić. Jeśli nie macie, a chcecie założyć, polecam 10 Minute Mail - adres http://10minutemail.com

Konto e-mail istnieje 10 minut - tyle czasu macie na rejestrację i aktywację konta; potem adres przestaje istnieć. Wciąż będziecie mogli się logować na PayPal, jeśli zapiszecie sobie gdzieś adres; z którego zakładaliście konto na PP.
  7. Nie o to chodzi. Jest tu wiele osób którzy określają się mianem aktywisty, ale mimo tego bynajmniej ja żadnych tego typu efektów nie widzę. Mam już pewne rozwiązanie. Założę stronę na ssl2 a po wejściu na anonyops.pl będzie nas tam przekierowywać. Dopóki nie uzbieramy pieniędzy na stronę, będziemy mieli na darmowym hostingu.
  8. Anonimowy Member

Mogę wiedzieć gdzie kupujesz hosting? Jeden błąd już popełniłeś kupując domenę w nazwa.pl :p Ta strona jest przereklamowana. Pierwszy rok kosztuje 9.90 zł, a przedłużenie ponad 120 zł. Polecam ovh.pl gdzie pierwszy rok kosztuje 9.89 zł, a przedłużenie 40.64 zł.
  9. Ja polecam http://www.linux.pl/?id=get_alias bo nie musimy zakładać nowego adresu e-mail tylko maskujemy nasz stary co trwa 2-6 s

Pzdr. numerek

Pzdr. numerek

12. Prześlecie tak jak jest Wam wygodnie i tak jak wg. Was będzie bezpiecznie. Pieniądze dostanę ja a gdy uzbieramy odpowiednią kwotę zakupię serwer. Jeżeli zostanie jakaś reszta (o ile chociaż trochę uzbieramy na stronę) to mam zamiar wydać nasze pieniądze na import masek zza granicy/drukowanie plakatów do operacji Paperstorm i tego typu inicjatywy.
  13. A gdzie wykupujesz serwer ? Jak nie będę tego wiedział to nie przeleje ani grosza.

Pzdr. numerek

http://www.partybox.pl/prod_12724_maska_vendetta.html

Wiem że na zdjęciu maska wygląda jak jakieś nie wiadomo co ale zdjęcie jest zniekształcone bo zmierzyłem maske i jej wymiary zgadzają się z wymiarami mojej maski, a moja maska wygląda zupełnie jak ta

Pzdr. numerek

Pzdr. numerek

Code:
    #s6uphakU {

display: none;

}

I reklamy znikneły. W ogóle napisz do Anonimowego bo on się na tych rzeczach zna - to on zrobił WRU, na pewno może Ci pomóc jeśli chodzi o tworzenie strony, pozycjonowanie, wybór hostingu itd. itd.

Pzdr. numerek

Bez przesady. gr0w33r raczej nie zdradzi nikomu mojego numeru konta bankowego... W końcu zrobił krok w stronę Anonimowych i robi stronkę.
  22. Rozumiem jeżeli ktoś mi nie ufa, jeżeli ktoś chce zachować ostrożność - niech i tak będzie. Co do stronki, dzisiaj jeszcze wyjdzie wersja alpha.
  23. Masz konto bankowe gr0w33r? Daj mi swój numer. Wyślę darowiznę jak mi coś obiecasz... Że nie spierdolisz tej stronki. :)
  24. Zaraz sam się przekonasz :)
  25. Rozwiązaniem jak i dowodem na to że nic na tym nie za robisz a cała kasa pójdzie na serwer jest :

Licznik Dotacji

Polega to na tym że przy paypalowym polu do zrobienia dotacji jest skrypt który liczy wpłacone pieniądze. Czyli jak powiedzmy 8 osób dokona dotacji i wpłacą łącznie 50zł skrypt pokazuje 50/123. Nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłem widziałem kilka razy widziałem takie skrypty na stronach.

Oto wyniki googlania (skrypty należy zmodyfikować tak aby pokazywały zebrane pieniądze w złotówkach a nie procentach) :

http://skrypty.org.pl/1512-system-dotacji-donation-paypal-1.1.html
    http://www.przemo.org/phpBB2/forum/...iew,next&sid=444d09bbd6140be0499b8dbe8a71cc89

Pzdr. numerek

Tytuł jednego z działów to "Aktualnie operacje". Usuń i. Content strony jest za bardzo w prawo, a strona jest za szeroka; trzeba scrollować.

I to chyba tyle w kwestii błędów :) Gdybyś chciał wykorzystać teksty z www.anonymouspl.pinger.pl, nie krępuj się.
  27. Na moim monitorze jest dopasowana idealnie, nie brałem pod uwagę innych.
  28. Rozumiem, już zabieram się za poprawki.
  29. Już powinno się automatycznie dopasowywać do rozdzielczości ekranu, musicie mi wybaczyć nieprofesjonalność, pierwszy raz napisałem stronę od podstaw która ma czemuś służyć.
  30. anonLie Member

W kim jestesmy filmik z youtuba wyrzuca poza ekran.

Podaje specyfikacje ustawien moje:p

rozdzielczosc: 1366 x 768
    przegladarka: Google chrome.
  31. Zajmie się ktoś tym ?

Pzdr. numerek

One thing. Po przejsciu w dzial "Kontakt" wszystko super sie wyswietla, ale nie mozna nic skopiowac(jest zrobione w formie obrazka), a czasami nie kazdemu chce sie przepisywac~. Nie mowie, ze jest zle, ale proponuje to zmienic :3

regards,
    Lie;)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins