Customize

Wreszcie zdechł!

Discussion in 'Polska' started by Anonymous, May 26, 2014.

 1. Anonymous Member

  Wojciecha Jaruzelskiego, ta zdradziecka kurwe, ktora sprzedala Polske, wreszcie trafil szlag. I DOBRZE GNIJ W PIEKLE SZMATO!

  Jest z czego sie cieszyc, ale zastanawia mnie, jak go zechca pochowac. Obstawiam, ze tuskoland bedzie chcial dla niego pogrzebu z honorami i salwami, zamiast wyrzucic zwloki gdzies do rowu, wiec jakby mialo tak byc, moznaby zorganizowac jakies protesty. Nie musimy liczyc tylko na siebie, bo wszyscy go nienawidzili i nikt po nim plakal nie bedzie. A jesli uroczysty pogrzeb z pompa faktycznie bedzie mial miejsce, to by Polacy takiej kurwicy dostali, ze glowa mala. Moglibysmy wtedy to troche nakrecic, zeby Polacy wyszli masowo na ulice, moze wreszcie uda sie przemowic do narodu, ze tusk wszystkich rucha w dupe.
 2. anon_free Member

  Nie będę oceniał, nie żyłem w tamtych czasach. Choć wina jest niezaprzeczalna.

  Co najlepsze tzw. "demokratyczne państwo prawa" nie umiało go przez 25 lat osądzić! Jak widzę przygotowania do obchodów 4 czerwca, że tak zajebiście że mamy demokrację itd. taa, tak zajebiście, że komunistyczni dygnitarze są na wolności, skazuje się ludzi za głoszenie własnych poglądów a cały przemysł zostaje wyprzedany w obce ręce za grosze.

 3. I tyle w tym temacie.
  Na jego miejsce wejdzie 10 następnych politycznych świń, a zamiast skupić sie na czymś konkretnym to znowu dajecie sie wrobic w ten cyrk i celowo wywoływany ból dupy aka temat zastępczy.
 4. N0X

  Jaki by nie był zasłużył na słuszny i spokojny spoczynek, nie róbcie z siebie zwierząt i nie wiadomo kogo którzy nie potrafią się zachować. Śmierć to śmierć nie ważne jaki ktoś był więc zachowajcie trochę szacunku. Bo potem łapiecie buł dupy jak mówią na was cebulaczki ale sami do tego doprowadzacie.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins