Customize

WLEPKI - Wzory, producja itd.

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous_Gman, Nov 3, 2011.

1. Witam

Jeśli jest temat od plakatów, to czemu by nie zrobić tematu od wlepek.

W tym temacie wrzucajmy wszystkie fajne wzory wlepek (mogą być robione przez Nas).

Dzisiaj wydrukowałem testowo 20 wlepek (5 cm x 5 cm) na jednej kartce A4 papieru samoprzylepnego szorstkiego i według mnie wyszło super.

Zdjęcie:
    p1020711h.jpg
    Link do pobrania: http://www.mediafire.com/?rqgguhl6u4be933

Obliczyłem, że gdybyśmy np. kupili to http://allegro.pl/papier-samoprzylepny-pol-blysk-100-szt-i1909437630.html i wydrukowali po 20 naklejek na stronę to wyszło by 2000 wlepek.

Łączny koszt tej produkcji to około 25- 30 zł (zależy od drukarki - ile zużywa tuszu) = Prawie 2 grosze za wlepkę. (Dokładnie to 1,5 grosza za wlepkę).

Aby wlepka miała wymiary 5 x 5 cm, należy ją wydrukować w 424 x 418 pikseli. (Paint)

Podam kilka wzorów.
    anonymouscsmodspl.png
    wa2k.jpg
  2. Od razu prosze o bliźniaczy wzór co do pierwszej wlepki tylko można by wymienić Jesteśmy anonimowi na We are anonymous i dać link. Przydałaby się też wlepka logo i adres bez zbędnych informacji.

Pzdr. numerek
  3. Nie ma bliźniaczego wzoru. Obrazek mam z google, a napis i ramka z painta. :D

Masz:
    kopia3kopiaanonymouswle.jpg

I z linkiem:
    kopia4kopiaanonymouswle.jpg

Moje wydrukowałem bez linku bo chce, aby ludzie w moim mieście najpierw zaczęli rozmyślać co to jest to Anonymous, a potem sami się tym zainteresowali.

Gdy będę gotów zacznę masową produkcję plakatów z "przekazem".
  4. Jeśli mieszkasz w miarę małym mieście taka akcja to fajny pomysł - szczególnie jeśli plakaty z przekazem będziesz wieszał w miejsce poprzednich plakatów ;)
  5. Lublin
    Liczba ludności: 348 450
    gęstość 2370 os./km²

Nie takie małe. :)
  6. Aha no tak ;) Ale jeśli wybierzesz pewien obszar i ponaklejasz plakaty zmuszające do myślenia a po jakimś czasie plakaty z linkiem i przekazem to może być fajny efekt :)
  7. Tak. Może ja jako jedyny mieszkaniec Lublina, który odwiedza to forum muszę zacząć Lubelski Paper Storm, aby inni mieszkańcy Lublina zobaczyli ten przekaz, zaczęli mysleć, a potem zrobili krok w odpowiednim kierunku.

Jakie to dziwne, że Why We Protest jest tak dużą stroną, a w kategorii Polskiej pisze zaledwie 10 osób z Polski. To jest nasza wina...
  8. Rzecz w tym że osób jest więcej ale z 10 jest aktywnych.
  9. 10 aktywnych osób to za mało. Sam to wiesz... Trzeba to przemyśleć.
  10. Świetna sprawa, jeżeli chcesz mogę zaprojektować kilka ulotek.
  11. To jest temat o wlepkach więc zaprojektuj wlepki, jeśli możesz. Ja nie znam się na programach graficznych, chyba, że paint.
  12. Zaprojektuj jedną (ulotkę i wlepkę) - tylko logo i adres strony. A i zrób na stronie dział materiały i wrzuć wszystkie nasze forumowe wlepki, ulotki i plakaty do jednego w jedno miejsce ;)
  13. Na razie wykombinowałem coś takiego, potem wrzucę coś jeszcze.

wlepka1.png
  14. gr0w33r, zrób taki sam obrazek, lecz z słowami "Jesteśmy Anonimowi" taką samą czcionką i wielkością.
  15. Proszę.

wlepka2.png
  16. Dzięki. Ładna maska.

A umiesz zrobić coś prostego co do OP Bluetooth?

Np. Ten obrazek + Jesteśmy Anonimowi. Jesteśmy Legionem. Nie wybaczamy. Nie zapominamy. Oczekujcie nas. w pionie + www.anonyops.pl?

Ważne jest, aby ten obrazek ważył kilka kb! Około 20- 30.
  17. Anonymous Member

to jesteśmy anonimowi jakoś negatywnie mi się kojarzy -,- grower mógł być zrobić to samo z tym klasycznym logo (to z wlepki 1). Można by to tak jak pisał numerek pozbierać w jedno miejsce i zrobić kategorie na strone "materiały"
  18. Mi też, dlatego zazwyczaj tworzę materiały 'We are Anonymous' niżeli 'Jesteśmy Anonimowi'. Młode pokolenie rozpozna bez problemu przekaz. Pracuję nad tą kategorią, po prostu ostatnie dni jestem zajęty - ten weekend nieco też (jutro 18'stka znajomego).
  19. Co jak co, ale to Polski naród i według mnie wlepki powinny być Polskie.
  20. Anonymous Member

to musisz się wyrobić dzisiaj bo jak się najebiesz na imprezie to ciężko się będzie pracowało ;) ^^
  21. Faweks Member

można jeszcze kupić wlepy na allegro?
  22. insidious999 Member

Wpisz na allegro wlepy/naklejki i poszperaj. Powinieneś wyszukać sporo ofert związanych z drukowaniem owych wlepek. Oczywiście wzór dosyłasz już sam ;) Żebyś nie szukał typowo naszych wlepek bo raczej nic nie znajdziesz.
  23. Faweks Member

wiem, i nie działają
  24. Rzeczywiście :( Zaraz zaktualizuje - na allegro jest pełno takich ofert.
  25. A_ESEN Member

wrzucicie jakies polskie projekty cenzury i sopa ?
  26. jahnonimous Member

wlasnie pracujemy nad propozycja dot. ACTA, gdzie uploadowac projekty? zeby byly ogolnie dostepne...
  27. RainbowSix Member

28. jahnonimous Member

29. A_ESEN Member

wrzuc to na forum jak zalacznik
  30. jahnonimous Member

jak moge do posta na forum zalaczyc plik? chyba glupie pytanie ale nie widze takiej opcji?
  31. Xan Kashpiel Member

Witam jestem nowy, i poprosił bym o poinstruowanie jak i gdzie załatwić wlepy XD najlepiej jakis linki czy cuś. Pozdrawiam
  32. Wstaw na inny hosting. Nie zamierzam robić konta na FB, żeby to ściągnąć.
  33. Kupujesz papier samoprzylepny. Drukujesz wydrukowane wzory wlep na tym papierze. Tniesz i rozklejasz w widocznych miejscach.
  34. Xan Kashpiel Member

Aha, ok dzięki :D Pozdrawiam
  35. Adeo Member

Dziś również coś zaprojektuje ;)
  36. EIB Member

Nie ma co niedoceniać Pint'a. Napisałem CV w Pintcie. Staram się go używać kiedy tylko mogę :D.

Tak o... żeby nie było offtopu - tak jest go nadmiar.

anony1.png
  37. m4573r Member

Lepy wzór 2 autorstwa gr0w33r, przygotowany na stronę A4 - 300 DPI, bez skalowania, z marginesami, które powinny być ok dla większości drukarek. Jak ktoś chce, to niech napisze pw, to przygotuję inne wzory i mogę to wrzucić w postaci gotowca doc/odt/pdf od razu do wydruku. Niestety nie mam na razie możliwości przerobienia tego na wektory do zastosowań profesjonalnych (chętnie przyjmę licencję corela ;) )

Edit: Tak, wiem, że jest trochę nierówno, ale to i tak nie ma znaczenia. Linie ramek zostały tylko jako linie cięcia, które nożyczkami czy gilotyną też raczej idealne nie będzie.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins