Customize

Wariant

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by 0.32359279955933379, Oct 17, 2011.

?

Jak połączymy WRU i stronę główną

Poll closed Oct 24, 2011.
Wariant 1 "bramka" 5 vote(s) 55.6%
Wariant 2 "fuzja" 5 vote(s) 55.6%
Wariant 3 "dwie strony" 0 vote(s) 0.0%
Wariant 4 inny (napisać na dole) 0 vote(s) 0.0%
Multiple votes are allowed.
  1. Pojawiło się wiele wariantów połączenia naszego WRU* i strony oficjalnej

Wariant 1 "Bramka"

Jest to coś w rodzaju bramki czyli (zakładając że strona będzie na anonpl.org) wchodzimy na strone główną anonpl.org tam wyświetla nam sie WRU z tą różnicą że na końcu jest przycisk "wchodzę dalej" Kiedy klikniemy ten przycisk zostajemy przekierowani do strony głównej czyli np. anonpl.org/home.html Chodzi o coś takiego co jest np. http://www.whatis-theplan.org/. Zacytuje pomysłodawce :

Wariant 2 "Fuzja"

Wariant drugi polega na złączeniu obu stron. Zacytuje pomysłodawce :

Wariant 3 "dwie strony"

Jak sama nazwa wskazuję wariant w którym nie ma łączenia obu stron. Tak jak poprzednio zacytuje pomysłodawce :

I w tym wariancie WRU byśmy przenieśli na jakąś inną domene (bo na hostingu bez rekalm pojawiła się reklama -,-) Przenieślibyśmy wtedy WRU na inną domene np. na AnonPL.org czy tak jak wspomniał kolega Anonimowy na anonimowi.com

Jeśli chodzi o linku to nie ma sensu się kłócić ponieważ możemy zrobic np. na anonimowi.com i dać przekierowanie z AnonPl.org albo zrobić na anonimowipolska.pl i dać przekierowanie z anonimowi.com i przekierowanie z AnonPL.org. Więc adres należy wybrać taki który będzie najłatwiejszy do pozycjonowania.

Można zaznaczyć kilka odpowiedzi (jeśli np. pasują nam wszystkie warianty oprócz jednego)
    Sonda trwa 7 dni.
  2. A opcja "Nic nie robimy" gdzie zniknęła?

Kolejna sonda, która udowadnia, ze numerek chce myśleć i wypowiadać się za XXXXXXX anonów. Brawa, brawa
  3. Linoline Member

Fajnie to tak siedzieć, nic nie robić i nazywać siebie aktywistą, prawda?
  4. Nie rozumiem o co Ci chodzi podałem tylko 3 warianty które padły podczas ustalania jak łączymy WRU z stroną główną. Jeden to mój pomysł drugi to pomysł APLa a trzeci to pomysł anonimowego.
  5. Anonymous Member

Przynajmniej chce myśleć i wypowiadać się, nie to co niektórzy... Nie będę pokazywał palcem.

Poza tym faktem jest, że on tylko złączył w jedną sondę wszystkie nasze dotychczasowe pomysły, o których Ty też się wypowiadałeś, a więc jesteś jednym z ich twórców (choć nie bezpośrednio).
  6. Anonymous Member

Anonki zmobilizujcie się bo na razie fuzja i bramka idą łeb w łeb.
  7. Osobiście uważam że oba warianty są dobre więc jak tak zostanie to zastosujemy ten wygodniejszy dla osoby która będzie projektować stronę.
  8. Linoline Member

9. Jutro lub pojutrze skończę moją stronę.
  10. Ok na aktualnym WRU dodam link do anonyops.pl
  11. Wiec nowa Polska strona Polskich Anonimowych to anonyops.pl?
  12. Anonimowy Member

Tak. Nowa, ale nie oficjalna. Nigdy żadna strona nie będzie oficjalną stroną Polskich Anonimowych.
  13. Dokładnie. Możemy się na danej skupiać i reklamować ją na plakatach, ale stron zawsze będzie więcej niż jedna. To na jakiej się skupimy ocenimy gdy już skończę tworzyć stronę.
  14. Wpisałem ja jako "Kolejna rzetelna i polskojęzyczna strona". Trzeba przenieść gdzieś WRU ponieważ na hostingu bez reklam pojawiła się reklama.
  15. Anonymous Member

Ciekawe, że razem te 8 głosów stanowią 112,2% wszystkich :)

Edit.
    Sorry, 114,2%. Pojebało mi się :)
  16. tak też się nad tym zastanawiałem. Zawsze uczono mnie że 4/8 to 50% a tu nagle okazuję się że 57,1% ^^ Co tu zrobić :D
  17. Anonymous Member

Post edytowany, pomyliłem się o, olaboga, 2%
  18. Dobra to już niech ta strona internetowa anonyops.pl będzie. Warto, aby w ogóle jakaś strona internetowa była na plakatach.
  19. Z założenia WRU ma podawać ręke nowemu anonowi, ale tylko z założenia bo nie musimy nic oceniać - po prostu umieszczamy wg uznania :)
  20. cyddyn Member

kur** reklamę walnęli nam na stronę z linux.pl
    pomysł na ominiecie regulaminu.
    Ustawić całość strony jako na wierzchu tak jak film z YT
  21. Anonimowy Member

Mogę jakoś ukryć tą reklamę. Nie powinni się przyczepić, bo w ofercie hostingu jest wyraźnie napisane "Brak uciążliwych reklam".

@edit
    Zrobione. :) Wystarczyło dodać do CSS:
    Code:
    #s6uphakU {
        display: none;
    }

22. Anonymous Member

Super :) Fajne jest 3 logo (to z V)
  23. Anonymous Member

Na jakiej stronce ?
  24. Anonymous Member

Na anon.ssl2.pl Tam są trzy loga które pojawiają się losowo, ostatnio Anonimowy dodał nowe logo.
  25. Peacemaker799 Member

Wybrałem pierwszą opcję, ponieważ jak dla mnie - jest najtrafniejsza.
  26. Anonymous Member

I wkurwiająca dla ludzi zaglądających na stronę więcej niż raz.
  27. Anonymous Member

112,5%. Hardkor :)
  28. Jeżeli ktoś zagląda więcej niż raz, to zamiast www.stronka.pl będzie wpisywał od razu stronka.pl/main.html - wszystko.
  29. Anonimowy Member

Najlepszym rozwiązaniem będzie fuzja, czyli po prostu WRU w formie artykułu na stronie głównej.
  30. Ja zagłosowałem na dwie opcje bo obie nie są złe ;) Wg mnie fuzja nic nie zaszkodzi, jest to dobre rozwiązanie a co do bramki będzie to fajnie wyglądało i wystarczy zamontować w prawym górnym rogu przycisk "skip" i po problemie.

Pzdr. numerek
  31. Anonymous Member

No przecież... bo będzie mu się chciało... -.-

Skip to to samo co "Wchodzę dalej" i tak samo wkurwia.
  32. jak już mówiłem oba warianty są dobre. Skip i wchodzę dalej będzie się różniło tym że wchodze dalej będzie duże i na dole strony a skip będzie małe i w prawym górnym rogu.

Pzdr. numerek

Facepalm :p
  34. Chyba mnie źle zrozumiałeś ^^ Będą dwa przyciski skip w prawym górnym rogu dla stałych bywalców którzy nie chcą zjeżdżać na sam dół, a wchodzę dalej dla nowych którzy przeczytają WRU i będą chcieli przejść dalej. Można założyć również subdomene :

np.

Code:
    wru.anonyops.pl
    ..i tam wru z przysikami itd.

i jako strona główna

Code:
    anonyops.pl
    Co wy na to ?

Pzdr. numerek

Drugi facepalm. Są dwa przyciski, tylko że jeden jest wyżej? I to ma być rozwiązanie? :p To i tak wkurwia tak samo :p Niech WRU będzie jednym tematem. Zwykłym tematem, będącym jednocześnie stroną główną. Ale żeby użytkownik nie musiał za każdym razem tego oglądać i mordować się szukając skipa czy czego by tam...
  36. Jest 5 na 5 więc subdomena i dwa przyciski byłyby rozwiązaniem.

Pzdr. numerek

O tym mówię :p Nie trafia was cholera, gdy po raz setny musicie nacisnąć przycisk, żeby uzyskać dostęp do strony, do której chcecie uzyskać dostęp wpisując adres, bez naciskania żadnego przycisku?
  38. Mnie by to nie denerwowało. :d
  39. Anonymous Member

Bo Ty jesteś dewiant :p

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins