Customize

Walka z trollami

Discussion in 'General Discussion' started by Anonymous, Nov 15, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anonymous Member

Od czasu do czasu pojawi się jakiś troll i od razu jest burdel na całym forum we wszystkich tematach i to nie z winy trolla, jak ktoś nieostrożny w osądzie mógłby pomyśleć. WINA JEST PO WASZEJ (ja się nie przyznaję do zbrodni, bo nie mam w zwyczaju karmić trolli :p ) STRONIE! Co niektórzy najwyraźniej jeszcze nie przyswoili sobie drogą ewolucji umiejętności walki z trollingiem, dlatego zamieszczam tu parę wskazówek, które są tak PODSTAWOWE i OCZYWISTE, że aż wstyd mi je tutaj wypisywać:

1. NIE KARMCIE TROLLI - na posty trolla się nie odpowiada, nie kłóci się z nim, nie pisze na całym forum "modek skasuj posta tego idioty". O to właśnie im chodzi!
    2. NIE CYTUJCIE ICH POSTÓW - szlag mnie trafia, gdy po wykonaniu misji usunięcia posta, muszę bawić się w zastępowanie obrazków z maską Anonymous i swastyką w tle tekstem "Mod edit.", bo jakiś gapcio nieopatrznie go zacytował. Nie cytujcie ich, bo to mi tylko dodaje roboty!
    3. POSTY SIĘ RAPORTUJE - zobaczcie, ilu nowych polskich użytkowników pojawiło się ostatnimi czasy na forum, ile nowych postów dziennie się pojawia. Sporo, prawda? I co z tego wynika? Ano to, że nie przeglądam wszystkich tematów, lecz tylko te, które mnie interesują. Nie dysponuję nieskończoną ilością wolnego czasu, więc na pewno nie będę zaglądał w każdy kącik forum i nie zauważę każdego postu, który wymaga interwencji. Trzeba, o dziwo, raportować! To bardzo ułatwiłoby mi pracę.
    4. NIE SPAMUJCIE RAPORTÓW - jeśli zauważyłeś posta, który wydaje Ci się niewłaściwy i go raportujesz, napisz o tym fakcie w temacie, w którym ten post się znajduje! Wtedy inni będą wiedzieć, że już nie muszą tego robić, więc ja nie będę zalewany masą raportów na ten sam temat.
    • Like Like x 11
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins