Customize

Truth about bank's...

Discussion in 'Other Countries' started by anonymouscro, Mar 3, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. anonymouscro Member

!

Sorry for Croatian subtitles ;) But here it is almost/all about :)
    • Like Like x 3
  2. freehackgirl Member

Hej, bok, Anonymouscro! :rolleyes: Drago mi je da nas ima što više iz Hrvatske, premda su moderatori zaključili da bi mogla biti dovoljna jedna stranica za cijelu ex Yu, zbog jezika...Ja sam rekla da bi mogli to probati, pa ako bude funkcioniralo dobro, ako ne svatko za sebe. Jesi li u AnonOps Croatia - Facebook stranica? Ako nisi pridruži se, ako jesi onda se znamo...pod drugim imenom. Ja sam otvorila temu "opasnost ostalih religija" i ukazala na opasnost katoličke crkve, kojoj država daje nezamislive svote narodnog novca da bi oni na misama prali ljudima mozgove i govorili im kako da glasuju. Čak je i papa rekao da Hrvatska spada u EU, i kako ću ja nekom tutleku reći da je EU loša kad su mu i Papa i velečasni rekli da je dobra ?!? Pogledaj među mojim objava ili potraži pod "Danger from another religion" Čitamo se...;)
    • Like Like x 1
  3. anonymouscro Member

KK ;) I gle, što se tiče podjele zemalja... Balkan će uvijek biti balkan, uvijek je i bio... Nacionalne,vjerske podjele i bilo kakve druge će uvijek biti prisutne... Tako da ako moderatori dopuste, za sve bi bilo bolje da je za početak svatko za sebe, bar što se državnosti (nacionalnosti) tiče... Ali u svakom otvoriti novi thread na foru gdje će se raspravljati o mogućnosti ujedinjenja (koje bi ja osobno volio doživiti u neko doba) i onda polagano kako se budu premještali u ujedinjeni ove rascjepkane brisati... Mislim da je ideja na mjestu iako ima još mnogo stavki za nadograditi...

P.S. ovo je moje osobno mišljenje, ne želim da ga se shvaća kao "pronacispam"(pogotovo jer nisam pisao o temi...), recimo da glasno razmišljam. Ako ima nekih pitanja PM me ;)
  4. anonymouscro Member

A ono što me iskreno zanima jest: "Dali je itko razmišljao o globalnom ekonomskom problemu (znam da je ;) ), i ako da, zanima me njegovo osobno mišljenje ili neki zanimljiv članak na tu temu...".
    Jer kako je poznato, za djela su bitne ideje... Iz jedne jednostavne ideje su se kroz povijest razvijala i velika djela i velike revolucije... Bilo bi mi drago kada bi nekoga barem malo uspio potaknuti da se organizira/opredijeli na djelovanje i rješavanje ovog ogromnog problema... Banke nas doslovno pojedoše! Prema mom osobnom (skromnom) mišljenju, na kraju krajeva isplativije je novce posuditi kod kamatara ako si siguran da će ti posao uspjeti jer je kod njega kamata naravno manja... Ali države zabranjuju kamatarenje :) Što je logično :)
  5. kasiopeja Member

vrlo malo ljudi zna za sistem poslovanja islamskih banaka, njima vera zabranjuje lihvarstvo , i visoke profite. Možda još jedan razlog što su se Ameri ostrvili na islamske države?
    a ovo što se dešava u celom svetu i jeste jedna ideja, granice koje su nam nametnuli samo su "električne pastirice" za torove ovaca... a mi to ne želimo zar ne? Ja stalno mislim globalno, a svakog dana hodam i delam onoliko koliko mi to moj položaj u prostoru i vremenu dozvoljava... kao kap u moru koja mora da pokrene mnoštvo. Ne znam kako drugačije...
    :)
    • Like Like x 1
  6. anonymouscro Member

Gle, puno ljudi ima predrasude i svi govore da židovi vladaju bankama i globalnom ekonomijom...Ali ovaj video gore govori potpuno drugačije... Na ovu temu bi se mogao razvezati kao baba o prošlosti... I hoću čim ulovim malo viška vremena... Smo gledam po ovim "podforumima" veoma smo pasivni i što se tiče djela a i postova... Još nisam naletio na neki dobar post o bilo kakvoj temi, situaciji...
    • Like Like x 1
  7. freehackgirl Member

hej bok, kolega :) pošto si iz Hrvatske, nadam se da nisi kršćanin??? :eek: Jer, ako jesi, onda ništa, ako nisi onda pogledaj moj zadnji post u forumu "sloboda informacija" a tema koju sam otvorila se zove "Opasnost od ostalih religija, posebno katoličke" i tamo sam objavila koju silnu lovu država daje (od narodnog novca) crkvi koja za uzvrat pere mozgove vjernicima kako da glasuju...pa sam se osvrnula na državni monopol na medije i sl., a u svemu mi je pomogao jedan moderator. Toliko za sada - baaaj;)
  8. anonymouscro Member

Da, Kršćanin sam. I ne vidim ništa loše u tome... Čak prakticiram Kršćanstvo, ali nisam zadrti pa da vjerujem u sve što se kaže... Inače nemam običaj vjerovati bilo kome ako ja to ne vidim na isti način, ili to nisam iskusio na vlastitoj koži... Svjestan sam propusta kod Fratara, ali to ne znači da je svaki Kršćanin u zabludi... Niti možemo degradirati/negirati neku religiju na osnovi grešaka nekih ljudi u njoj... To je kao da kažeš da Hrvatska nije država samo zato što joj je Ivo Sanader bio premijer... If you know what I mean :)
    • Like Like x 1
  9. freehackgirl Member

Ja sam agnostik a na poslu mi je najbolja frendica bila - pazi ovo - časna sestra, ona vanjska, razvedena je, ima odraslog sina, onda je osjetila poziv i položila je zavjet. Također mi je i zet kršćanin pa moja kći (također agnostik) svaki božić kiti bor zbog njega. Hoću ti NAGLASITI da nemam ništa protiv kršćana nego protiv crkve kao institucije. Koja sugerira vjernicima kako i za koga i za što da glasuju. A neki su me krivo shvatili, dapače meni su kršćani i dragi (osim fanatika):)
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins