Customize

Strona anonimów

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Oct 16, 2011.

?

Co myślisz o takim rozwiązaniu?

Tak 9 vote(s) 90.0%
Nie 1 vote(s) 10.0%
Multiple votes are allowed.
  1. Anonymous_PL Member

aha i jeszcze wcześniej pisaliście że nie macie zamiarów nic hackować chcecie tylko robić ''protesty'' a przeczytałem wiadomość że chcecie się uczyć od innych angielsko języcznych hackowania ludzie zastanówcie się co wy wogóle piszecie hackjerzy ... -.-
  2. Dobra ludzie dajcie mu spokój po prostu nienawidzi anonów i tyle. Wątpie aby wierzył że robi dobrze ponieważ cztery osoby deklarują się że zostają tutaj : numerek, mugiwara, AnonymousPL, A_noname_ous_ly i Sic!. Wszyscy tłumacza mu że to zły pomysł i dlaczego to zły pomysł, chcą połączyć siły i zrobić portal informacyjny jednoczący anonów a on wali gatki o małych kroczkach i o staniu w miejscu i dalej chce robic nowe forum. To ma nas jednoczyć to już 5 osób mniej a do Ciebie przyjdzie (albo będzie subskrybował obie fora co też nie jest za wygodne) np. Anonymous_Gman bo bardzo Cie popierał więc tu też będzie mniej osób

Pozól że zacytuje Sica który ujął doskonale to jaki jest mój stosunek do twojego forum teraz :

Podsumowuje to bannerem który pewien anon dał w odpowiedzi na kolejną osobę która chciała tworzyć forum. (niestety bez animacji bo serwer na którym był obraz wygasł i musiałem wziąć z podglądu google)

View attachment images?q=tbn:ANd9GcRQ1axS8hz1F3wPZfgwLdWS-2pFyYhRy W wersji tamtego anona głowa tańczyła :)

Pzdr. numerek
  3. Anonymous Member

4. Anonymous Member

Zgadzasz się z Anonymous_PL w sprawie jego nowego forum ?
  5. Anonymous Member

Jakby co sorry nie chciałem Cie urazić :)
  6. Anonymous_PL Member

ja nie mówiłem że nie nawidzę Anonymous ale wy myślicie że wam to wypali jak tutaj wypowiadają się dzieci max po 15 lat to taki tok myślenia rozumiem nie wydaje mi się że któryś z was ma więcej...Poprostu wy nie macie pojęcia co wogóle robicie... i o czym my tu wogóle rozmawiamy
  7. Teraz udaj obrażonego chłopczyka wyzwij wszyskich użytkowników forum od 15 latków, i tak jak powiedział Sic załóż to twoje forum i najlepiej zaznacz w rejestracji "tylko dla osób powyżej 15 lat". Doprawdy żenujące jest to że w co drugim poście dajesz aluzje do wieku - mógłbym mieć nawet 7 lat ale jeśli ty nie umiesz odpowiedzieć na mój post w sposób zwięzły, logiczny tylko piszesz że my nie wiemy co robimy i jesteśmy dzieci to kto tu na kogo wychodzi ?

edit:
    i w ogóle powodzenia z tym forum - tylko nie zapomnij o bannerze :p
  8. Anonymous_PL Member

poprostu nie umiecie się wziąść za nic normalnego tylko się wykłucacie na jakimś forum...Przez kabelki umiecie jeździć a w realu jeden z drugim by przeszedł i nic by nie powiedział...Hackjerzy wielcy ;)
  9. Anonymous Member

Jak już to nie umiemy się WZIĄĆ. Dalej nie odpowiedziałeś na to co napisał numerek. Piszesz o niczym zamiast po prostu odpowiedzieć jaki sens ma rozbijanie nas na mniejsze grupy (5 osób zdeklarowało się że zostanie tutaj) A np. Anonymous_Gman może przejść tam i w ten sposób się rozdzielamy.

10. Anonymous_PL Member

ale wy nie umiecie nic napisać sami tylko przez 3 strony cytujecie innych ludzi no porażka znajdźcie coś więcej tych argumentów a nie jeden w kółko a co do tego "A idź, załóż sobie forum, płatne najlepiej i sobie na nim siedź... Może tak będzie lepiej!" ja już pisałem na ten temat i pisałem także że mnie nie interesuje ilość osób w odróżnieniu do was mi to tam wisi czy będę miał 10 czy 10000 osób...
  11. Anonymous Member

A masz więcej argumentów za przeniesieniem się na nowe forum? Albo chociaż jeden, ale lepszy niż nasz? ...
  12. Ja zrobię dobrą stronę, a forum jest nam nie potrzebne. Po co? Póki co tylko pieprzycie, a nie rozmawiamy o niczym konkretnym, o żadnych operacjach ani i możliwościach, jedynie o zrobieniu strony. Anonimowi za granicą też nie mają forum, WhyWeProtest to jedno wielkie forum które skupia Anonimowych z całego świata, no kurdę.
  13. Anonymous_PL Member

tak mam wiele ale nie mam czasu teraz pisać bo spadam za 3 dni będę jak nowe dyski mi przyjdą wtedy napiszę wam kilka 3majcie się ludzie ;)
  14. Trzymaj się.
  15. Anonymous Member

I nie wiem gdzie Ty tu znalazłeś choćby aluzję, że chcemy uczyć się hackowania od zagranicznych Anonów...
  16. Anonymous Member

Rany boskie, numerek, daj spokój z tym "nienawidzi anonów". Użyłeś tego zwrotu po raz już chyba dwudziesty, a nie możesz wiedzieć, jaki jest czyjś stosunek do Anonimów. Anonymous_PL ich nie nienawidzi, tylko jest uparty; nie daje się przekonać, ale to nie oznacza, że musi nienawidzieć ruchu...
  17. aaa chciałem po prostu mu ostro zobrazować jak niekorzystne jest dla ruchu następne forum. Teraz mam na to całkowicie wyjebane bo i tak nie przekonamy go że to jest zły pomysł, a na argumenty typu "już 5 osób zdeklarowało się że nie opuści tego forum więc to nas rozdzieli a nie zjednoczy" odpowiada że jesteśmy 15 letnimi dziećmi. Myślałem że coś sie w nim ruszy i zacznie uwzględniać jakiś inny punk dyskusji a nie w kółko to samo, ale co tam :)
  18. Numerek, czasami takie słówko może ostro urazić, bo nie znasz człowieka a go oceniasz. Każdy ma swój system myślenia i tego nie zmienisz.

PS. Ja za tszy dni konicze dżiewienc lat :)

19. Ok macie wszyscy oficjalne przeproszenie numerka :)
    • Like Like x 1
  20. Anonymous Member

Numerek czuje się od wszystkich starszy, bo to co jest napisane po kropce w jego nicku, to jego wiek :)
  21. Sam nie pamiętam co oznaczały liczby po kropce ;) Wiem że było to bardzo skomplikowane ^^
  22. Zapętliłeś się w własnej intrydze ;) ?
  23. chyba tak, kiedyś to coś znaczyło ale teraz nie pamiętam co one oznaczały, nie jest to na pewno żadna kombinacja dat, peslów, numerów gg czy czegoś w tym stylu. Nie wiem czy to był jakiś szyfr czy coś, pamiętam że kiedyś coś chciałem tymi liczbami ukryć ale teraz już nie wiem co -,-
  24. Dzisiaj cały dzień zajął mi format nieznośnie zainfekowanego komputera - pliki strony zostały zapisane, ale skończenie strony opóźni się do jutra (piątek).
  25. RainbowSix Member

Nie chcesz zostać Palladynem? ;D
  26. Kolega Anonymous_PL (nie AnonymousPL) pierdolił przez kilka dni o tym aby zrobić nowe forum bo wykupił silnik na forum za 200 zł i nie zauważył że już jedno mamy (a nawet więcej tylko ludzi brak). A teraz na swoją strone wrzucił jakąś rumuńską gre przeglądarkową ;)
  27. RainbowSix Member

I całe 3 osoby tam grają z tego, co widzę :p No wiesz, musiał coś zrobić, żeby zwróciła się inwestycja. Dobrze, że nie wykupił praw do silnika Q3, bo strach pomyśleć, co by tam teraz było. Anonymous Sims? XD
  28. Bo tam grają jedynie TRU anonimowi, rumuńscy palladyni to tylko przykrywka tak naprawde to miejsce spotkań tajnego zarządu polskich anonów ;)
    • Like Like x 1
  29. Anonymous Member

Daj spokój, w takie simsy nie dałoby się grać... Ileż można patrzeć na ludzika siedzącego bez przerwy przed kompem? :rolleyes:
  30. RainbowSix Member

Tru anonimowy rumuński palladyn. Numerek, you make my day ;D
    • Like Like x 1

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins