Customize

Strona anonimów

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Oct 16, 2011.

?

Co myślisz o takim rozwiązaniu?

Tak 9 vote(s) 90.0%
Nie 1 vote(s) 10.0%
Multiple votes are allowed.
  1. Anonimowy Member

Żeby mieć własną stronę i forum, bo prędzej, czy później zrobi to ktoś inny i poda, że jego jest oficjalne. Nowy Anon wpisze w google "anonymous polska" z nadzieją, że odnajdzie polskie forum, wyskoczy mu WWP, zobaczy 1 dział, kilka tematów, wyjdzie i taka jego przygoda z Anonymous.
  2. W nowym forum nie będziemy się komunikować lepiej niż w starym dobrym podforum. Podzieli ono nas na dwie grupy jedni zostana tu a drudzy pójda tam,

Nowe forum to debilny pomysł, bo:
    1. Nikt nie będzie aktywny na kilku forach jednocześnie
    2. Na nowe forum nie pójdą wszyscy. Nawet nie większość.
    3. Praca nad tworzeniem forum trwa dłużej, niż do ogłoszenia gawiedzi jej działania. WWP takie, jakie widzicie teraz, nie powstało od razu. Nie od razu było tam tyle, takich, tak rozmieszczonych tematów. Najpierw byłoby forum, potem byliby na nim ludzie, którzy by zgłaszali błędy czy pisali propozycje o ulepszaniu forum, a potem by się wprowadzało poprawki. Ostateczna wersja forum powstałaby może nawet i rok po jego otwarciu dla wszystkich! TO KUPA CZASOCHŁONNEJ ROBOTY!
    4. Stracilibyśmy kontakt z innymi komórkami Anonów.
    5. WWP jest idealnie przystosowane do naszych potrzeb
    6. Jest wypozycjonowane
    7. Nie utrudnia komunikacji a na wielu stronach o polskich anonach są linki do polkiego działu w WWP
    8. PO PROSTU WIĘKSZOŚĆ ZOSTANIE TU A CZĘŚĆ PÓJDZIE TAM I CO DZIELIMY SIE NA MNIEJSZE GRUPKI.

Tak jak napisał mugiwara :

Wytłumacz mi jaką widzisz różnicę między forum, a podforum. Czy komunikacja "w podforum" jest jakaś utrudniona ?
  3. Wyskoczy mu WRU które poda mu reke i objasni co i jak a potem przekieruje do oficjalnej strony z wszystkimi bajerami a komunikować się z innymi będzie przez polski dział na WWP
  4. Anonymous_PL Member

ja tutaj trafiłem przypadkiem z yoytube na stronę z końcówką ssl cośtam i stamtąd dostałem się tutaj kontakt z tym forum naprawdę jest trudny jak by mnie filmik nie zainteresował to nie było by mnie tutaj tak samo jak większości z tych użytkowników
  5. Chcesz zostać na starym forum bo boisz się przejść na nowe. Rozumiem Cię, ale trzeba zaryzykować dla dobra komunikacji.
  6. Anonimowy Member

Dlaczego tylko osoby mające jakieś doświadczenie w robieniu stron są za zrobieniem forum? Może dlatego, że wykonali już kilka/kilkadziesiąt takich stron i wiedzą co przyciągnie ludzi.
  7. Anonymous_PL Member

0.32359279955933379 nie powtarzaj tego po 10 razy przeczytałem to i już ze 2 razy ci odpowiedziałem...
  8. Anonimowy Member

Trafiłeś na mój promo filmik ;)
  9. Nie nie chce dzielić się na 2 małe grupy
  10. Powtarzam to bo nie zauważyłem żebyś mi odpowiedział....
  11. Anonymous_PL Member

Masz rację ludzie którzy się nie znają komentują tutaj najwięcej i chcą być lepsi od poprzedników.
  12. Anonymous_PL Member

Ale jak już by bylo forum to nie trzeba by było być aktywnym na kilku tylko na tym jednym.
    WWP jest przystosowane do waszych potrzeb
    Ja też zamówiłem pozycjonowanie domeny
    No i co że na wielu stronach są linki do wwp ?
    0.32359279955933379 masz jeszcze raz
  13. Anonymous_PL Member

No to tak właśnie tutaj trafiłem zainteresowało mnie to :) i dlatego wszedłem dalej. :)
  14. WjakWendeta Member

o czym mniej więcej pisaliście w tym temacie? bo nie było mnie 30 h i nie chce mi się tego czytać xd
  15. Anonymous_PL Member

16. WjakWendeta Member

uh czyli dobrze oddałem głos xP
  17. Dla zainteresowanych strona będzie pod tym adresem: http://anonymous-polska.pl/
    Możecie podziwiać jak powstaje. Możecie także zgłaszać się do pomocy przy stronie do Anonymous_PL. Jak bedzie miał coś do roboty, jakieś zadanie to da Wam znać.
  18. Anonymous_PL Member

Jest robota cały czas strona główna wcale mi się nie podoba tak samo forum jedna osoba już pracuje nad spolszczeniem i dodawaniem działow.
  19. 1. Wiadomo że wszyscy się nie przeniosą więc rozbijemy się na mniejsze grupy - trzeba będzie być aktywnym na 2 forach a nikt nie będzie aktywny na dwóch forach.
    2. Tak jak już mówiłem nie ma sensu dzieleni się na dwie mniejsze grupy

3. to jest 8 pytań odpowiedziałeś na jeden (w dodatku bez sensu) i dalej brak odpowiedzi na najważniejszy :

Na pewno część anonów zostanie tu a część przejdzie tam w ten sposób rozbijemy się na dwie mniejsze grupy, które będą nawzajem próbowały wykradać sobie użytkowników -,- powinniśmy się jednoczyć a nie dzielić. Więc jaki jest sens dzielenia się na dwie grupy ?
  20. Anonymous Member

To może zamiast od razu tworzyć nowe forum, zareklamujemy to podforum WWP na whatis-theplan.org i na AnonPlusie?? Napiszemy, że mamy dobrze zrobioną stronę internetową ze wszystkimi informacjami PO POLSKU podczas gdy oni mają wszystko po angielsku (część polskich Anonów powinna dać się przekonać) i chcemy jednoczyć Anonów w jednym miejscu.

Oczywiście nie wszyscy przesiądą się na WWP, ale bądźmy szczerzy; na nowe forum przeszłoby jeszcze mniej Anonów. To, jak wygląda w oczach kogoś z zewnątrz fakt, że nie mamy własnego forum, tylko oddzielny dział na anglojęzycznym, nie ma znaczenia, bo takie rozwiązanie ma więcej zalet, niż wad. I to bardzo ważnych zalet.

Gdybyśmy zostali na WWP, mielibyśmy kontakt z zagranicznymi Anonami, co jest w naszym przypadku bardzo pożądane, bo mamy małe doświadczenie w kwestii aktywizmu. Kto ma nam pomóc coś przetłumaczyć, kto wyjaśni nam, jak zorganizować protest, jakich haseł użyć, jak się zachowywać, jakie wygłupy są typowe dla Anonów, jeśli nie zagraniczni Anoni właśnie? To, że udzielamy się na forum, nie czyni nas świetnymi Anonimami; musimy brać przykład z weteranów, a do tego potrzebny jest kontakt z nimi. Jak inaczej mielibyśmy z nimi rozmawiać, jeśli nie przez WWP?

Chcesz zjednoczyć Anonów z WWP, AnonPlus i WhatIsThePlan na nowym forum? Nie uda Ci się. Mało kto będzie chciał się przenieść ze starego miejsca, na którym ma wszystko obczajone, gdzie, jak, o czym i z kim pisać. Ludzie nie zaufają nowemu forum choćby dlatego, że jak je zobaczą, nowiutkie, z dziewiczymi (pustymi) tematami, pomyślą, że to jakaś pułapka, żeby np. zdobyć ich IP. Poza tym nikomu nie będzie się chciało tchnąć w niego życia; ludzie wolą, gdy już trochę treści na nim jest; żeby było o czym pisać, żeby były jakieś tematy, żeby na nie odpowiadać. A jeśli przyjdą na nowe forum, zajrzą ze 3 razy, pomyślą, że nic się tam nie dzieje i pójdą w cholerę. Jeżeli mamy jednoczyć gdzieś Anonów, to na WWP; tutaj jest już sporo tematów, jest na co odpisywać, jest o czym i z kim rozmawiać; poza tym wielu polskich Anonów bardzo dobrze zna angielski i doceni to, że na WWP znaleźć może w chuj i trochę tematów na różne sprawy, w których może wziąć udział w dyskusji lub się czegoś z nich nauczyć.

Kolejną zaletą pozostania na WWP jest dostęp do ogromnej liczby materiałów naukowych, oraz do ludzi, którzy są specjalistami w różnych dziedzinach. Szanse, że na nowym forum spytasz o jakieś nurtujące Cię zagadnienie z dziedziny, o której wiesz niewiele i otrzymasz fachową odpowiedź, są nikłe. Na WWP masz niemal pewność, że o czymkolwiek byś nie napisał, zawsze otrzymasz fachową pomoc czy poradę.

Jedyną wadą WWP jest to, że nie jest ono czysto polskie; ale na tej "polskości", czy może raczej na "polactwie", nikomu nie zależy. Ważniejsze jest, żeby móc kontaktować się z innymi Anonami, pomagać im i otrzymywać od nich pomoc. Współpraca międzynarodowa jest jedną z najważniejszych cech Anonów; wyróżnia ten ruch spośród multum innych, które działają na obszarze ograniczonej liczby państw. Dyskusja z zagranicznymi Anonami oferuje Ci inny punkt widzenia, specjalistyczne porady i pomoc, na jaką nie mógłbyś liczyć w przypadku samych Polaków.
  21. AnonymousPL dobrze to streściłeś, ale tego tekstu o pustkach nie będę komentował.

Forum to jedna rzecz, ale Polska strona internetowa to druga rzecz, czyż nie?
  22. Anonymous Member

Mówię przecież od samego początku: zróbmy portal informacyjny, forum - nie...
  23. Amen...

Teraz kiedy już apl wam to wyjaśniał możemy przejść do poważniejszych rzeczy czyli do strony
  24. Strona zostaje tworzona na profesjonalnym silniku vB.

Tak, tak numerek, każdy mówi za siebie. Jeśli chcecie to stójcie w miejscu.
  25. czy wy nie rozumiecie, przestańcie z gatkami o staniu w miejscu i o małych kroczkach. APL podał od groma argumentów i racjonalnie wytłumaczył dlaczego nie ma sensu zakładac forum i dlaczego musimy się zająć portalem informacyjnym a co wy na to TO SAMO CO PRZEDTEM. Całkowicie się zgadzam nie możemy stać w miejscu więc może spróbujmy zjednoczyć anonów, zrobić portal informacyjny, skupić sie na informacji paper storm ? Czy twoją odpowiedzią na to wszystko co napisał APL jest to że strona jest budowana na profesjonalnym silniku ? Może byc nawet budowana na zajebiście profesjonalnym silniku nie o to tu chodzi ! Przeczytaj to jeszcze raz :

A TERAZ ZASTANÓW SIĘ JESZCZE RAZ I OTWÓRZ OCZY ! Użyj choć jednego argumentu a nie pierdol o staniu w miejscu !!!
  26. WjakWendeta Member

Czy wy chcecie doprowadzić do schizmy ?
  27. Anonymous Member

Tak chcą założyć nowe forum na które przejdzie część użytkowników co nas rozdzieli. Bo część zostanie tu a część przejdzie tam. Nikt nie będzie subskrybował dwóch for dyskusyjnych.
  28. maczo1120 Member

Panowie ale czy to jest wielki problem stworzyć to forum dla Nas czyli aktywnych Annonów? Tutaj zostanie tylko 1 temat gdzie znaleźć nowe forum i wszyscy będą wiedzieli gdzie nas szukać ? Dlaczego mowa jest o jakichś podziałach? Skoro można to zrobić hmm myślę że w ten sposób.
  29. cyddyn Member

nie było mnie może przez weekend a już nie łapię co ko kamą. Mógłby ktoś na PW streścić?
  30. WjakWendeta Member

mówię o podziałach nie ze względu na forum jak większość ale ze względu na coraz częstsze kłótnie pomiędzy niektórymi anonami
  31. maczo1120 Member

Przecież jesteśmy cywilizowani i wszystko można sobie wyjaśnić kłótnie są z pewnością dziecinadą.
  32. Anonymous Member

Ja zostanę na WWP tak czy siak. Jak chcecie, możecie zostawić temat odnoszący do nowego forum, ale ja go tak czy inaczej przepchnę swoimi tematami na 3 stronę podforum :) (bynajmniej nie ze złośliwości czy coś; po prostu na nowe forum nie pójdę, więc siłą rzeczy będę pisał na tym. A żeby pisać, muszą być tematy :) )
  33. Ja tak samo, tak jak wielu innych i dlatego to jest takie bezsensu bo rozdzielimy się chociażby ja, apl i mugiwara* to już są trzy osoby mniej (i to ma nas jednoczyć ?)

*

cytat pochodzi z temtu " Polskie forum anonimowych" post 2
  34. Czy ktoś zaglądał z was na to forum na TOR, nie chcę by mi referował całą stronę, proszę jedynie o zwięzłą opinie, moze bede ich przekonywał do naszej kochanej sekty na tej stonie ;b Ale tak na serio to chciałem wiedzieć czy warto zainstalować tora jedynie(narazie) dla tego forum.
  35. Ja przejrzałem całe tamto forum na TORze. Nic specjalnego, ale kilku anonów można było by zrekrutować. Nawet chyba jedna osoba była z mojego miasta. :)
  36. Też uważam, że WWP jest lepszym miejscem do dyskusji, bo mamy tu już wystarczająco wiele osób. Ja również się stąd nie ruszam.
    • Like Like x 1
  37. Anonymous Member

Poza tym to forum jest bardzo wygodne w obsłudze. Porównajcie sobie WWP z WhatIsThePlan...
  38. Anonymous_PL Member

ale macie jazdy ludzie ... kto nie chce forum niech zostanie tutaj nie wiem wogóle o czym tu rozmawiać spaliły mi się dyski kuźwa i teraz muszę czekać 3 dni na nowe z allegro więc narazie nie postawie forum... ale za te 3 dni zaczynam robotę tak jak powiedziałem strona i forum nie musi być ''oficjalną stroną Anonymous'' mi tam nie zależy...
  39. Anonymous_PL Member

i nie rozmawiam już na ten temat bo wkółko czytam jedno i to samo trzymacie się jednego argumentu że to nas podzieli dajcie sobie siana...

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins