Customize

Problem strony na ulotkach.

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by 0.32359279955933379, Oct 23, 2011.

?

Czy wykupienie domeny AnonPL.org to dobry pomysł ?

Tak 8 vote(s) 80.0%
Nie 2 vote(s) 20.0%
  1. Ja i numerek stworzymy swoją stronę informacyjną, a anonimowipolska będzie funkcjonować jako druga strona - tyle. Jeżeli APL będzie coś z tym chciał zmienić, to po prostu się wypowie.
  2. Anonyops.pl brzmi lepiej.

Gr0w33r, postaraj się coś zrobić do poniedziałku.

W środę przyjdzie mi tusz, drukarka i papier i od razu zaczynam drukowanie ulotek i plakatów A4.
  3. Anonymous Member

Tylko że po co 2? Zróbmy fuzję na anonyops.pl. (normalnie obstawałbym przy anonimowipolska.pl, ale ten adres nie jest pewny :p )
  4. Anonimowy Member

Według mnie anonimowipolska.pl jest lepsze i łatwiejsze do wypozycjonowania. anonyops.pl kojarzy mi się z jakąś nową wersją CODa :D
  5. Anonymous Member

Mnie wszystko jedno, czy będzie na anonyops.pl czy na anonimowipolska.pl; ja się w tej kwestii nie wypowiadam. Byle tylko była jedna jedyna strona, na której mielibyśmy wszystko. Żadnego oddzielnego WRU ani innych takich.
  6. Kurwa najlepiej jeszcze przez następne dwa miesiące ustalajmy adres^^ Proste na jednym adresie dajemy strone a na drugim przekierowanie do pierwszego - na ulotkach umieszczamy wg uznania i wszyscy są zadowoleni.
  7. WRU oddzielone będzie tylko do momentu ukończenia strony głównej. Gdy stron główna bedzie ukończona z WRU robiona jest fuzja a na AnonPL.org dajemy przekierowanie.
  8. Anonymous Member

Trochę by to było śmieszne, ale jak chcecie.
  9. Ale co by było śmieszne dwumiesięczne ustalanie adresu czy dwa adresy jeden z przekierowaniem ? Bo zgłupiałem zgupiałem ^^
  10. Chodzi właśnie min. o oddziały anonimowych ;p Jest to tak jak wspominałem swego rodzaju odwzierciedlenie anonyops.com - dlatego wybrałem tą nazwę.
  11. Anonyops.pl bardzo pasuje. Zostawmy ją już.
  12. Anonymous Member

Z gr0w33rem przed chwilą umówiliśmy się, że czekamy do 28 z ostatecznym wyborem strony (tak jak wcześniej ustaliliśmy w ankiecie). W międzyczasie on będzie robił anonyops.pl i jeśli anonimowipolska.pl nie wypali, strona gr0w33ra będzie już trochę zrobiona. Sądzę, że tak będzie najlepiej, bo szanse, że mugiwara pojawi się do 28-go, są nikłe.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins