Customize

Problem strony na ulotkach.

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by 0.32359279955933379, Oct 23, 2011.

?

Czy wykupienie domeny AnonPL.org to dobry pomysł ?

Tak 8 vote(s) 80.0%
Nie 2 vote(s) 20.0%
  1. Aktualnie stoimy przed takim problemem że nie wiemy co mamy umieścić na ulotkach ponieważ strona główna nie jest jeszcze gotowa, a wru ma słaby adres (anon.ssl2.pl). Powinniśmy zatem przenieść wru na domene AnonPL.org bo wtedy mozna by było ją umieścić na ulotkach, a gdy już byśmy dokończyli stronę główną, zrobić fuzje, a na AnonPL.org dać przekierowanie. Przypominam również że w sondzie większość wypowiedziała się za domeną AnonPL.org przez co na ulotkach można by adresy dawać wg swojego uznania. Z założenia WRU miało być stroną podającą rękę nowemu anonowi więc nie musielibyśmy czekać aż strona główna będzie gotowa* tylko od razu moglibyśmy ruszyć do akcji.

* A znając tempo w którym wszystko robimy czekać możemy długo ^^

Pzdr. numerek

Ale większość osób chciała mieć na ulotkach adres AnonPL.org więc na AnonPL.org byłoby WRU do czasu aż skończycie, potem jak już zrobilibyście fuzje z WRU na AnonPL.org dałoby się przekierowanie i w ten sposób wszyscy byliby zadowoleni, a domena nikomu nie wadzi i nikomu nie przeszkadza więc śmiało bracie zaznaczaj "Tak" :D
  4. brujah Member

Amen. Najlepsze rozwiązanie.
  5. anonLie Member

Niech ktos mi rzuci polska strone ktora moge wrzucic na ulotki, polska strone ktora dziala- TERAZ, nie bede wrzucal whyweprotest, poniewaz nie ktorzy moga sie nie polapac. Zalezy mi na stronie typu- "Wpisuje, wchodze, czytam co to anonymous, dzieki."

@Najlepiej jak bedzie tam odnosnik jeszcze do wwp <3 thanks

regards,
    lie
  6. Możesz przerobić moje i wrzucić tam anonpl.sll2.pl póki anonyops.pl jeszcze nie funkcjonuje.
  7. Anonymous Member

Trochę pobawiłem się stroną www.anonimowipolska.pl . Znajduje się na niej wszystko, co w chwili obecnej można tam było zamieści, poza historią Lisy McPherson i bajeczki o Xenu, których nie zamieszczałem, bo Kościoła Scjentologicznego oficjalnie w Polsce póki co nie ma.

Jak można zauważyć, jest tam temat "Aktywne komórki". Chodzi mi o spis działających grup polskich Anonów wg. województw (albo większych miast), wraz z adresami e-mail do ludzi koordynujących działania Anonów na swojej "dzielni". Było o tym w temacie "SPOTKANIE ANONYMOUS", czy jakoś tak, ale nie postanowiono nic na pewno, chciałbym więc, abyśmy przedyskutowali, kto jest koordynatorem działań której komórki. Najlepiej by było, gdyby każdy, kto chce być taką osobą, zgłosił się w temacie "Komórki" wraz z województwem/dużym miastem, w którym mógłby działać.

Co do pozostałych działów, proszę o pomoc Was, abyście podsunęli mi pomysły, na jaki temat napisać artykuł. Jeśli sami napisaliście jakiś, też byłbym wdzięczny, gdybyście zezwolili mi na zamieszczenie go tam :)
  8. anonLie Member

@grower, do roboty <3, hihi

@APL
    Zajebiscie~
  9. Naprawdę ładnie, stary.
  10. anonLie Member

Mozesz dorzucic przycisk/wrzucic to do Aktywnych komorek.
    Mianowicie, wpisz tam maile ludzi ktorzy sa chetni organizowac cos w wiekszych miastach/ogolnie w polsce.

As for me.

anonlie@safe-mail.net - Łódź, najchetniej. Ewentualnie, Warszawa~(mniej chetnie, bo musze placic za podroz tam ;P)
  11. Jest od tego osobny temat, Lie.
  12. anonLie Member

Przeczytaj co napisal APL, przeczytaj co ja napisalem, powtorz to 5 razy i usun swego posta <3
  13. Hm.
  14. Strona która podaje reke nowemu anonowi to anon.ssl2.pl która zostanie przeniesiona na domene AnonPL.org do czasu fuzji z anonyops.pl
  15. Aktualnie na ulotkach ni umieszczaj anonimowipolska bo tak jak inne strony nie jest jeszcze gotowa (z całym szacunkiem APL ale w 5 na 8 kategori jest bzzzt błah błah oj tam oj tam itd. ^^)

Jak ktoś wykupi (albo jak zrobimy zrzutę) na domene AnonPL.org to damy na WRU i będzie można umieszczać na ulotkach. Mogę zrobić przycisk do dotacji paypala nawet teraz z polem w którym wpisujemy ile daliśmy abym nie dostał za dużo. A jak bym dostał to oddam ostatniej wpłacającej osobie.
  16. anonLie Member

Numerek, przez chwile sie zdenerwowalem na ciebie~ Poniewaz musialem drukowac jeszcze raz to wszystko;D, ale po chwili daje poklon, idealna strona na ulotki/plakaty/innyshit ;)
  17. Kurde Numerek też przyjebałeś sie do tego AnonPL.org, po prostu na siłę wciskach ten adres ile sił wlezie.

APL, a nie można przenieść wszystkich informacji z WRU na Anonimowipolska.pl?
  18. Głosowanie mówi samo za siebie. Ja na razie WRU to jest jedyna skończona strona jaką mamy a bez mugiwary anonimowipolska.pl nie długo wygaśnie bo to on kupował tą domene. Jak już mówiłem skoro nikt nie chcę kupić indywidualnie - kupmy razem ;) Zrzutę robimy składając dotacje przez tą strone :

http://aplorgd.c0.pl/

Najpierw należy sprawdzić ile pieniędzy juz zostało wpłacone klikając w odnośnik do listy który znajduje się na stronie. Jeśli suma 30 zł nie jest osiągnięta bądź przekroczona pomagamy ją osiągnąć - wtedy klikamy przekaż darowizne (oczywiście paypal więc pełna anonimowość). Po przekazaniu darowizny strona przekierowuje nas na strone w której dopisujemy się do listy. Wszystko anonimowo jedynie prosiłbym o podanie na liście aktywnego konta mail bądź nicku z tego forum - chodzi o to że jakbym mimo tego wszystkiego dostał za dużo wtedy oddam nadwyżke ostatniemu wpłacającemy bądź podziele lub przekaże gr0w33rowi aby pokrył koszty serwera. Ok to tyle do końca tygodnia WRU na pewno zostanie przeniesione i będzie je można umieścić na ulotkach. Sorry za liczne literówki ale pisałem w pośpiechu.

Pzdr. numerek

Podczas głosowania nie zrobiłeś opcji "Inny wybór", bo po co? Nie myślisz o tym co inni chcą/ myślą.
    Może ja zrobię głosowanie na nazwę domeny strony i wstawię 10 propozycji, zobaczymy, która wygra.

Skończ z tym AnonPL.org bo nazwa jest chujowa. Sprawa jest jasna, że końcówką tej strony ma być .pl, a nie .org co całkowicie zmienia nazwę bo po co to PL jeśli jest .pl.

Anonymous to nie jest żadna organizacja, żeby było org. Końcówka strony mówi o jej narodowości.

Jeśli chcesz aby WRU było dobrze indeksowane to w nazwie musi być Anonymous i Polska/ Poland. Innej opcji nie ma. Chyba, że chcesz aby WRU było nieznane nikomu.

I niech nikt nie pierdoli głupot, że elementy, które są na stronie "Anonymous" będą bardziej indeksowane niż sam link bo to jest gówno prawda. Nawet 300 elementów "Anonymous" nie może się równać z słowem "Anonymous" w linku.

A co do składania na domenę, to mi nikt np. za drukarkę + tusz + papier samoprzylepny nie oddał kasy i nikogo o to nie prosiłem, bo mi kasy na takie coś nie szkoda.

Jeśli chcesz aby ta domena była, to ją wykup, ale potem nie narzekaj ,ze "straciłeś" pieniądze.

Według mnie każdy w każdym momencie i w każdym stylu powinien akceptować te negatywne zdanie bo ono też jest ważne.

M.in. przez nie akceptowanie tego negatywnego zdania polaków mamy taki kraj jaki mamy.
  20. Jeszcze chyba nigdy nie mieliśmy takiej jednogłosowości nie psuj tego. Podstawowym argumentem jest to że ona nikomu nie wadzi rozmawiając z tobą mam wrażenie że nie przeczytałeś tematu i nie wiesz po co ona jest.

Rozwiązanie to nikomu nie wadzi i jest one chwilowe (aż do ukończenia strony głównej). Potem damy przekierowanie i w ten sposób wszyscy będą zadowoleni i umieszczać będą na ulotkach wg uznania. W ten sposób już za kilka dni mielibyśmy gotową, w pełni skończoną, z normalnym adresem stronę do umieszczania na ulotkach. Mówisz że ją wciskam na siłe i że mam skończyć bo jest chujowa, przecież to nie jest żaden argument jednemu się podoba a jednemu nie. Nikomu nic na siłę nie wciskam bo ta strona nikomu nie przeszkadza (tylko tobie ale nie umiesz uzasadnić dlaczego).

Pzdr. numerek

Ale już wszystkie informacje tam są, tylko w innej formie.

Nie wygaśnie, bo mugi powiedział, że anonimowipolska.pl ma przy okazji, bo ma jeszcze jakąś inną stronkę czy coś. anonimowipolska.pl wymaga tylko dopieszczenia wizualnego; informacji więcej niż jest teraz przez jakiś czas tam nie będzie, bo nie ma na razie co tam pisać.
  22. A jeśli mogę wiedzieć jaki jest twój strosunek do przeniesienia WRU z anon.ssl2.pl na AnonPL.org do czasu ukończenia strony głównej ?
  23. Jak możesz kierować się jedną wypowiedzią?

Myśl co chcesz. Widzę po Twoich postach i po twoim stosunku do tego całego anonpl.org, że jak postawisz na swoim to musi tak być i guzik Cię to obchodzi co inni myślą.

Dla mnie nazwa anonpl.org jest chujowa i nie zmienię zdania. Z mojego doświadczenia wiem jakie kryteria trzeba spełnić, aby strona była bardzo dobrze indeksowana. A moim doświadczeniem jest sieć serwerów, wiec nie powiesz mi, że to byle gówno.

Anonymous, Polska/ Poland to słowa, które będą najlepiej indeksowane i z całą pewnością nawet gówniane oferty pozycjonerskie mniej mogą się porównywać do odpowiednich fraz w linku.

To tak jak byś chciał zrobić stronę, która będzie o tematyce samochodowej, a nazwał byś ją "telefonygsm.pl".

Wymyśliłeś sobie jakąś dla Ciebie fajną i na 100% odpowiednią nazwę, a nie zwracasz uwagi jak ona będzie wykorzystywana i indeksowana w przyszłości.

Jeśli nadal chcesz to anonpl.org to według mnie gówno o tym wiesz.
  24. Nadal nie rozumiesz że to tylko czasowa i zastępcza strona cały czas kierujesz się tym że nazwa Ci sie nie podoba i będzie słabo indeksowana. Nikt nie zamierza tego indeksować ani pozycjonować bo to bez sensu skoro i tak w późniejszy terminie będzie tam przekierowanie do anonyops.pl. W ten sposób czego dalej nie rozumiesz osoby które chcą już działać a nie uzalezniać się od tego kiedy będzie gotowa kolejna strona będą miały w pełni skończoną strone (WRU) na normalnym adresie AnonPL.org. Jak skończymy anonyops.pl to zrobimy fuzje a na AnonPL.org damy przekierowanie moje pytanie : "W czym przeszkadza Ci to rozwiązanie ?" (naprawdę mam wrażenie jakbyś nie czytał cudzych postów...)
  25. Aha i jeszcze jedno pisząc to obrażasz nie tylko mnie ale również inne osoby które są nastawione pozytywnie w stosunku do AnonPL.org czyli m. in. brujah, anonLie, gr0w33r'a, jakiegoś anonka itd.
  26. Wiec powiedz mi po co marnować xx złotych jeśli i tak to nie będzie stała strona. Nie rozumiem tego...

A co do tego czy ich obrażam czy nie to niech Oni sami to napiszą. Nie można za nikogo pisać w taki sposób.

PS. Nie zamierzam nikogo obrażać moimi postami. Po prostu jak za pierwszym, drugim razem nie trafi, to trzeci może już być cięższy.
  27. Oho jest nadzieja ^^
    Dlatego że WRU to jedyna gotowa strona którą możemy umieścić teraz na ulotkach, niestety jest ona na słabej domenie (anon.ssl2.pl). A nie którzy nie chcą uzależniać sie od terminu skończenia strony głównej i chcą ruszyć do akcji już dziś no ale co umieszczą na ulotkach jakieś ssl2.pl to troche słabo wygląda i właśnie dlatego przeniesiemy WRU na domene AnonPL.org aby do czasu dokończenia strony głównej i złączenia jej z WRU można było zamieścić normalny link do normalnej strony. A kiedy domena AnonPL.org straci swoją funkcje po prostu damy na niej przekierowanie do anonyops.pl

W ogóle to sorry bo ja czasami pisze troche nie jasno niestety czasami mogę prostą rzecz tak tłumaczyć że nikt nic nie rozumie ^^

Pzdr. numerek

Nie za bardzo rozumiem o co cała dyskusja. Jest ankieta, dość jasno zadająca pytanie "Czy wykupienie domeny ...to dobry pomysł?". Mamy dwie odpowiedzi - Tak i Nie. Nie ma w tym pytaniu miejsca na jakieś filozofie. Jeśli uważasz, że taka jest ok - głosujesz na tak, jeśli że nie - wiadomo. I nie ma co się spinać, bo widać tu, że każdy ma tutaj najlepszejszą rację. Poczekajcie na to, aż wszyscy zagłosują, którzy są zainteresowani i podejmijcie kroki wynikające z rezultatu głosowania. I będzie super, mówie Wam. Pozdrawiam
  29. Anonymous Member

Po prostu Anonymous_Gman nie do końca zrozumiał decyzja już podjęta.
  30. anonLie Member

Tez sie wypowiem D:, ogolnie to mam to strasznie gleboko jaki bedzie adres, bo liczy sie tresc, odnosnie adresu- Really, niema zadnej roznicy jak dla mnie jaki bedzie- tak czy siak na ulotkach zamieszczam "anon.ssl2.pl" poniewaz to strona, jak ktos ostatnio wspomnial podajaca reke nowego anonowi. Nastepna rzecza jest, ze napewno na w/w stronie beda odnosniki do polskiej strony jaka bedzie anonyops.pl/anonpl.org/shithappesiojgodig.cc/jakikolwiekadres.chcesz <3

regards,
    lie
  31. Z całym AnonPL.org chodzi właśnie o to aby przenieść WRU z anon.ssl2.pl na AnonPL.org bo ten adres lepiej nadeje się na ulotki. Dlatego napisze jeszcze raz bo to wszystko namieszało nam w głowach :

Dlatego że WRU to jedyna gotowa strona którą możemy umieścić teraz na ulotkach, niestety jest ona na słabej domenie (anon.ssl2.pl). A nie którzy nie chcą uzależniać sie od terminu skończenia strony głównej i chcą ruszyć do akcji już dziś no ale co umieszczą na ulotkach jakieś ssl2.pl to troche słabo wygląda i właśnie dlatego przeniesiemy WRU na domene AnonPL.org aby do czasu dokończenia strony głównej i złączenia jej z WRU można było zamieścić normalny link do normalnej strony. A kiedy domena AnonPL.org straci swoją funkcje po prostu damy na niej przekierowanie do anonyops.pl

Uwaga ważne !
    Możesz przelać nawet 50 gr każda suma będzie wsparciem i przyczyni się do szybszego przeniesienia WRU normalną domene.

Pzdr. numerek

34. Musimy jeszcze porozmawiać z APL'em, nie wiem czy chce kontynuować tworzenie strony czy nie - jeżeli nie, zrobilibyśmy wielką fuzję. To ważne pytanie, ponieważ jeżeli się nie zgodzi Anonimowy nie pomoże mi ze stroną bo jest tam Administratorem, co opóźni stworzenie anonyops.pl
  35. Anonimowy Member

APL kontynuuje tworzenie strony www.anonimowipolska.pl (Nie przeraźcie się logiem, musiałem jakoś to przetestować :p), a ja mu w tym pomagam, więc 2 takie same strony to głupi pomysł.
  36. anonLie Member

anonyops przeciez to zupelnie co innego niz wru D:
  37. Anonimowy Member

anonimowipolska.pl to nie WRU... WRU jest pod adresem www.anon.ssl2.pl
    Skoro anonyops.pl ma wyglądać tak samo jak anonimowipolska.pl to lepiej zrobić jedną naprawdę dobrą stronę lub 2 różniące się.
  38. anonLie Member

ah, zle przeczytalem, my bad ; )
  39. Z każdym wejściem coraz bardziej kocham ten kapelusz ^^ Prosze zostawcie tak. Już się do tego kapelusza-transformersa przywiązałem. Skoro to świetnie anonyops pozostaje jak kolejna rzetelna strona informacyjna, a anonimowipolska również pozostaje jako rzetelna strona informacyjna pozostaje problem która strona zajmie się sprzedażą masek i tymi sprawami :) Proponowałbym do dodatków oprócz chanology manga dodać skrypt taki jak ten :
    http://www.linux.pl/?id=get_alias

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins