Customize

Prezydent Komoruski

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Darth VAnon, Jan 24, 2012.

?

Co robimy?

Poll closed Jan 29, 2012.
Spamujemy 4 vote(s) 12.9%
Piszemy jeden, rzeczowy list 10 vote(s) 32.3%
Spamujemy rzeczowym listem 15 vote(s) 48.4%
Nic 0 vote(s) 0.0%
Coś innego (co?) 2 vote(s) 6.5%
  1. Special11 Member

Dokładnie, szczerze mówiąc jeden "atak" w odstępach czasu ma duże znaczenie, a wiele ataków trwających non-stop tak naprawdę jest uznawane za spam.
  2. GreyInvidia Member

Wiesz, tak naprawdę to jeśli w jednej chwili te 50 osób nawet wyśle coś faxem, to przecież i tak potrwa, zanim to wszystko się podrukuje. Odstępy czasowe musiałyby być chyba godzinne, żeby wyglądało to tak, jak sobie wyobrażasz. Wydaje mi się, że właśnie jak będzie flood przez te dwie godziny, to powinno to dać coś do zrozumienia. No i też, w końcu znaczna część listów (chyba) będzie się od siebie różnić, będą różni nadawcy, więc raczej niżeli spam, nazwałbym to dunno... zbiegiem okoliczności?
    • Like Like x 1
  3. Anonymous Member

spalamy biały dom :)^^
  4. Darth VAnon Member

Jak zaspamować fax?
  5. adamwwy Member

Myślę, że na początek dziś jeden list i w nim prośba o odpowiedź co zamierza z tym zrobić. Odpowiedzi nie będzie wtedy spamujemy ile się da.
  6. IMarcin Member

Dobra satanisto zakończ to głosowanie i zamknij temat i napisz informacje o tym co robimy jak robimy i kiedy robimy
  7. Zekdarrath Member

Zawsze można napisać skrypt jakiś, coś a'la FaxBomber :p Zawsze też możemy wysyłać fax własnoręcznie, analogowo ;D
  8. Darth VAnon Member

A czy ja jestem jakimś nadzorcą? Jeśli ograniczamy się do maili to moja propozycja brzmi: jutro, o 20.00 każdy wysyła kilka razy (niekoniecznie mailbomberem) http://pokazywarka.pl/xqtd45/]tego[/url] maila. Jeśli działamy przez fax... To tego trzeba kogoś innego, bo nie mam o faksach zielonego pojęcia.

PS Zauważyłem, że ponoć podpisanie ACTA ma być za decyzją jakiejśtam komisji odłożone. Wie ktoś coś dokładniej? Czy to tylko sugestia, czy Tusku musi się do tego zastosować?
  9. mra Member

Za dużo filmów. (W tym przypadku V jak Vendetta)

A fax'y nie działają czasem na takiej zasadzie, że pierw musisz zadzwonić do tej osoby, której chcesz wysłać fax'a aby ona potwierdziła odbiór?
  10. IMarcin Member

link chyba nie działa
  11. Zekdarrath Member

Tego to ja nie wiem, czy trza odbierać. Kolega mówi, że nie.
  12. Darth VAnon Member

13. IMarcin Member

nie wiem co jest ale to pusty link...
  14. Zekdarrath Member

Wszyscy mi mówią, że fax drukuje bez odebrania.
  15. Darth VAnon Member

16. Reddread Member

Przemyślałem to i ja bym się z Komorowskim wstrzymał.Wszystko po kolei.Był rząd,teraz powinni być posłowie.Jeśli ACTA przejdzie przez sejm i senat.Wtedy prezydent.
  17. Saltwater Member

Podane są adresy samych mężczyzn. Dlaczego nie ma też kobiet?
  18. Zekdarrath Member

I po co ryzykować? Najlepiej od razu do wszystkich pisać, nie pozwalajmy sobie na zbyt wczesny komfort.
  19. Saltwater Member

Ja już wysłałem do panów posłów (myślałem, ze podane są też adresy kobiet i dodałem "Szanowna Pani Poseł" xD) i prezydenta. Uważam, że nie ma znaczącej różnicy w czasie.
  20. Xaosuser Member

Za samo "komoruski" powinna ci Pinkie Pie z kopyta w jaja walnąć. Leczy mnie pierdolenie o tym jak to chcemy by było lepiej itd, a nie jesteśmy się w stanie wykazać elementarną kulturą, a jedynie poziomem warcholstwa z komentarzy na gazeta.pl
    On został wybrany Prezydentem w wolnych demokratycznych wyborach i nawet jeśli go nie trawisz to wypadało by pokazać minimum szacunku jak nie do człowieka, to do urzędu który piastuje, także bądź łaskaw zmień nazwę tematu lub napastuj modów o to, koniec końców, wystawiasz opinię nie tylko sobie ale i całemu kolektywowi, szczególnie jak tu ten czy inny dziennikarz wpadnie.
    Wracajac do merritum sprawy, rzeczowy mail jako list otwarty anonów do prezydenta + filmik na jotubie i info na internetach, czekamy na reakcję, z tydzień (zdajcie sobie sprawę, że nie tylko mu zawracamy dupę tam ^^ ) potem następny ruch
    • Like Like x 2
  21. St.Jimmy Member

ustalmy jakieś konkrety kiedy o której itd.

Edited:
    sorki nie bij słownikiem :D
  22. Zekdarrath Member

Proszę Cię... Jimmy... Pisz poprawnie.
  23. Saltwater Member

Jeden z posłów w jednej odpowiedzi napisał, iż otrzymał ponad 1300 wiadomości w sprawie ACTA.
  24. moze warto przychodzic w mniejszych grupkach z maskami na spotkania z Twoim parlamentarzysta w regionie, oni maja okreslone godziny spotkania z ludem i przekazac im list osobiscie, bez wiekszych slow i wytlumaczen, sam akt pokazania ze istniejemy w realu...

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins