Customize

Powitanie Polskich Anonimow

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Boris Korczak, Oct 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Boris Korczak Member

2. GreenToad Member

Re: Powitanie Polskich Anonimow

No to sie przywitam,

Sam jestem ciekaw czy ktoś ma jakieś informację na temat działania scjentologów w Polsce, udalo mi sie odnalezc tylko informacje o istnieniu i "cennik" kursów ale zadnego adresu (aktualnego).

Podobno scjentologia ma zostać w polsce zostać wpisana do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych. Nie wiem jakie to będzie miało znaczenie i czy da im jakieś przywileje. Jeśli uda się odnaleźć cokolwiek scjentologicznego co by było warte oprotestowania to trzeba by sie dobrze rozeznać w polskim prawie (jakieś polskie legalfagi moze to czytaja?)
  3. Boris Korczak Member

Dziekuję za odpowiedż.
    My tu w USA od dziesięciu miesięcy prowadzimy protesty przeciw Scjentologii, która ma już na sumieniu wiele osób doprowadzonych do zgonu.
    Jedna z ciekawych stron polskich to : SCJENTOLODZY W POLSCE
    To bardzo ponury kult, czyli nie wszystko "Made in USA" jest strawne dla polaka.
    Pozdrawiam.
    BK
    :rolleyes:

4. Gall Anonim Member

Na początku chciałbym się przywitać, jako że zarejestrowałem się kilkanaście minut temu.

Od kilku tygodni interesuję się "ruchem" Anonymous i jestem tym wszystkim zafascynowany, rozrósł się fenomenalnie, chociaż początków nie miał zbyt chwalebnych, a członkowie pozostają anonimowi nawet w relacjach między sobą, za co należy pogratulować.

Osobiście uważam, że nie mamy jeszcze w Polsce wielkiego problemu ze Scjentologią, ponieważ jak do tej pory nie została nawet zarejestrowana jako religia z powodu zbyt małej liczby członków, więc najwyżej "dorośnie do rozmiarów" Świadków Jehowy, którzy i tak są znienawidzeni przez większość społeczeństwa. Jest to chyba jeden z niewielu plusów naszego chrześcijańskiego społeczeństwa, które jest nietolerancyjne dla jakichkolwiek sekt. Myślę, że na razie nie musimy się obawiać masowego napływu Scjentologów, jednakże problem większy, bądź mniejszy kiedyś na pewno będzie...

Mam nadzieję, że nie dostane zbyt srogiej reprymendy za "odświeżenie" tematu. ;)
  5. revanon Member

Trafiłem na strony, dużo czytałem i stwierdziłem, że nie chce tej sekty w Polsce. Jestem z wami!
  6. V for Anon Member

Poland?
  7. revanon Member

tak / yes ;)
  8. TinyDancer Member

Welcome, Poland. :) (Love your avatar)
  9. Boris Korczak Member

Scjentologia to niebywale grozny kult.
    Wiele osob stracilo zycie, majathi i rodziny.

Pozdrawiam.

BK
  10. pr0gr3d10r Member

Witam.
  11. dieFK Member

Ja także witam Polski legion Anonymous.

Może faktycznie, jak ktoś wyżej już napisał, w Polsce problem scjentologii nie jest aż tak duży i widoczny... JESZCZE.

Myślę, że nie ma na co czekać, i że trzeba zacząć protesty już od samego początku.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins