Customize

Powiedz nie dla leczenia w Chinach i grupy lightofhope/lifasavers

Discussion in 'Polska' started by sinn, Mar 21, 2012.

 1. sinn Member

  Chiński kierunek grupy lightofhope.info zainteresował także media. To jest materiał, który ukazał się w Gazecie Wyborczej: Chiński cud http://wyborcza.pl/1,76842,7676302,...

  Także powstał materiał w telewizji publicznej:

  1. Chiński cud - Magazyn Ekspresu Reporterów cz. 1
  http://www.youtube.com/watch?v=CCUF...
  2. Chiński cud - Magazyn Ekspresu Reporterów cz. 2
  http://www.youtube.com/watch?v=euiB...


  Zapraszamy do wyrażania opinii na temat zasadności wyjazdu na leczenie do Chin jak i przeciwników takich wyjazdów. Czy uważasz, że Chiny mogą konkurować z europejskimi i amerykańskimi klinikami leczącymi choroby nowotworowe?

  statystyka leczonych w Tianjin w Chinach:
  wyleczona: Izabella S!

  nie udało się pomóc Ś.P. osobom:
  Renacie Cichockiej, Izabelli Kalinowskiej, Julicie Borowiec, Magdzie Mrówczyńskiej, Adamowi Wojtasik, Wiolecie Szczerba, Annie Masło, Michałowi Siewert, Wiolecie Hajduki i Danielowi Zejma

  (historie jakie znam)
 2. sinn Member

  z bloga Franka- Wszystkie opłaty szpitalne muszą zostać uiszczone w gotówce, nie można płacić kartą kredytową lub robić bezpośrednich przelewów na konto szpitalne.
  Każdego dnia otrzymacie rachunek, więc możecie zobaczyć koszty leczenia z dnia poprzedniego.

  Kiedy zacznie brakować pieniędzy na Waszym koncie, przyjdzie do Was pielęgniarka i poinformuje o tym, że czas wpłacić więcej pieniędzy na konto. Szpital nie udziela kredytów, więc jeśli na koncie zabraknie pieniędzy, leczenie zostanie wstrzymane.
 3. Mexykanin90 Member

  Biorę się za czytanie potem edytuje post :p ale jeśli to leczenie jest tańsze ( od amerykańskiego ) i lepsze od polskiego to może to być tańsza opcja :p a co do kasy no cóż oni dyktują warunki a można też wziąć kredyt w banku tylko nie do końca rozumiem czemu nie można płacić inaczej niż w gotówce :oops:
 4. sinn Member

  od znajomych

  Pomoc Chorym
  na stronie mamy też osoby które do Chin jadą (do amerykańskich klinik) które są tam otwarte i najczęściej jest to suma 25-30 tys. $, dla rodzeństwa 50 tys. $ więc skąd ta suma dla potrzebującej Izy - 64 tys. $ (200 tys. zł)? Druga sprawa w artykule podane jest konto prywatne! choć przyjaciele piszą że Iza należy do Caritas Diecezji Toruńskiej

  http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120228/GRUDZIADZ01/535757671
 5. Mexykanin90 Member

  No teraz to zaczyna zalatywać :mad: hieny żerujące na ludziach zawsze będą a tym bardziej na ludziach którzy są na granicy załamania psychicznego bo są bardziej podatni jednak trzeba to nagłośnić bo jak wpiszesz w google "Rak chińskie kliniki" to tylko wpisy jakie to one są dobre :p a internet jest jednak głównym źródłem informacji :) najlepiej było by napisać do kilku większych serwisów informacyjnych ( może uwaga by się tym zajęła [chociaż nie wiem czy zajmują się sprawami międzynarodowymi :p bo trochę daleko mają :) ])
 6. sinn Member

  wystarczy wpisac chiński cod
 7. sinn Member

 8. Mexykanin90 Member

  chyba
  *cud
  ale nikt z rakiem nie wpisuje w google chiński cud tylko na trafi na 1 taki artykuł wpisuje w google chińskie kliniki+ Rak i wyskakują mu same wyniki o ogromnej skuteczności chińskich klinik w zwalczaniu raka a z twoich komentarzy wnioskuje że takie skuteczne nie są trzeba to ludziom uświadomić a potem to już ich decyzja :) bardzo trudna bo jednak rak to okropna choroba :(
 9. sinn Member

  Wyslali TerazIze Partyke modle sie za nia ale wiem ze wroci .....................
 10. Mexykanin90 Member

  Uwaga : e-mail: uwaga@tvn.pl
  Onet : na dole strony można pisać
  gazeta :
  • Patronaty portalu Gazeta.pl
  • Katarzyna Anuszewska - specjalista ds. patronatów
  • patronaty@agora.pl
  trzeba napisać do nich oraz do innych wypisujcie e-maile :p
 11. sinn Member

  Słowa mojego przyjaciela
  "Ostrzegam przed wyjazdami na leczenie do Chin za pomocą i pośrednictwem pseudofundacji Light of Hope i LifeSavers. Ludzie wysyłający chorych nowotworowo i obiecujący im w Chinach powrót do zdrowia są pozbawieni moralności, rozsądku a co się z tym wiąże człowieczeństwa. Chętnie poznam osoby wyleczone w Chinach za pomocą i pośrednictwem tych pseudofundacji, ale nie interesuje mnie Iza Sokołowska. W mojej ocenie nie jest to działalność bezinteresowna choć na pewno nie wszyscy tacy są z tych grup. Przykładem jest Frank, na którego blogu jest cennik kwiatów, czekoladek, pomoc otwierania dziwnych kont i szokująca mnie informacja, że jak na koncie szpitala nie ma pieniędzy to bez względu na stan zdrowia chorego jest wyrzucany z tego szpitala jak śmieć. Osoby wypowiadające się na blogu Franka i chwalące leczenie i opiekę dziś już nie żyją. Ludzie nie dajcie się ładować w kłamstwa, walczcie o życie, ale w cywilizowanych szpitalach "
 12. sinn Member

  Mexsikanin90
  podam listę ze strony franka i nie znam a bardzo bardzo chciałabym poznać jakaś osoba oprócz Izabeli Sokołowskiej co wróciły zdrowe


  Pacjenci


  Ta strona jest przeznaczona dla pacjentow i rodzin tych osob, które poddaly sie leczeniu w Tianjin. Tutaj mozna zamiescić pamiętnik / opisac swoje doświadczenia w internecie tak, aby inni mogli to przeczytać i zapoznac sie ze sposobem leczenia w szpitalu. Oto osoby, ktore przyjechaly do Tianjin na leczenie


  Mogens (DK) - rak trzustki


  Michal (DK) - rak płuc


  Ole (DK) - rak trzustki


  Else (DK) - rak jajnika


  Tove (DK) - rak trzustki


  Birte (DK) - rak piersi


  Frank (DK) - rak gardła


  Ole (DK) - rak przewodu pokarmowego


  Pernille (DK) - rak szyjki macicy


  Mogens (DK) - rak trzustki


  Anette (DK) - rak piersi


  Susanne (DK) - rak płuc


  Bente (DK) - rak szyjki macicy


  Jens (DK) - rak jelita grubego


  Izabela (PL) - rak kości


  Krzysztof (PL) - rak kości


  Vilfred (DK) - rak płuc


  Joy (DK) - rak nerki


  Lissi (DK) - rak piersi


  Magdalena (PL) - rak piersi


  Winnie (DK) - rak jelita grubego


  Monika (PL) - rak piersi


  Bartosz (PL) - rak kości


  Jacek (PL) - rak jelita grubego


  Adam (PL) - rak miesaka


  Marek (PL) - rak jelita grubego


  Andrzej (PL) - rak płuc


  Julita (PL) - rak piersi


  Wioletta (PL) - rak piersi


  Adam (PL) - rak jelita grubego


  Izabela (PL) - rak piersi


  Hanna (PL) - rak piersi


  Boleslaw (PL) - rak płuc


  Anna (PL) - rak nadnerczy


  Stig (S) - rak gruczolu krokowego


  Andrzej (PL) - rak gruczolu krokowego


  Michal (PL) - rak kości


  Henning (DK) - rak trzustki


  Gabriela (PL) - rak kości


  Zofia (PL) - rak jelita grubego


  Anna (PL) - rak piersi


  Renata (PL) - rak piersi


  Maria (PL) - rak pecherzyka zolciowego


  Andrzej (PL) - rak jelita grubego


  Daniel (PL) - rak DSRCT


  http://www.opgivet.dk/3-100-pacjenci.html
 13. juhu 150458 Member

  tak to przykre wszystko ze sa ludzie tak daleko wysylani na leczenie co nic nie daje a pozniej z powodu stanu zdrowia wyszylani do Polski albo tam umieraja bo stan zdrowia juz nie pozwilil wrocic i do tego musza byc tam spaleni przykre to ale za to inni maja pieniadze
 14. sinn Member

  To znalazłam w necie
  "kadykianus 21.03.10, 21:00
  To, co piszesz, jest nieprawdą i nie byleś w Chinach. Tam panuje niewolnictwo, towary jakie oni produkują nie są tylko radioaktywne, bo by nie przejechały przez granice UE, poza tym nic. To kraj, który niszczy wodę, glebę i powietrze w stopniu przerażającym. Mój ojciec był tam z wizytą biznesową i widział ten chłam. Nie ma większego łajna niż Chiny. Oni sa strasznie spragnieni propagandowego sukcesu i nie ma tam kontroli rządu nad pseudo szpitalami. Można zrobić z człowiekiem co się chce (rozstrzeliwują ludzi na stadionach, grupowo skazanych na śmieć za coś tam). To jest dzicz.

  Wyłudzają pieniądze za pośrednictwem jakiegoś hochsztaplera bez nazwiska, a teraz przy pomocy hochsztaplera z Polski (oczywiście, Polak jest pierwszy do takich układzików)

  Nie ma żadnych szans na powodzenie takich "chińskich terapii". Te brednie o terapii genowej, już by mogli jeśli już kłamią to robić to bardziej przekonująco, zamiast pisać, że geny atakują guza. Geny niczego nie atakują.

  Mój kolega miał glejaka. Leczyli w Bydgoszczy - najlepszym ośrodku onkologicznym w Polsce. Nie ma żadnych różnic w poziomie leczenia u nas i w najlepszych klinikach na świecie (USA). Oni tam mają taki sprzęt, że czasami czuł się jak na planie pieprzonego StarTrek. "

  "kadykianus 22.03.10, 00:29
  Taki sentymentalizm jest karygodny.
  Co to znaczy, że zapłaciłaby każda cenę za iskierkę nadziei?

  Przecież to jest absurdalne podejście. Co sobie pomyślą synowie, kiedy dorosną?

  Jej obowiązkiem jest być twardą i puki czas uczyć synów, co to znaczy być porządnym człowiekiem. Wydanie 150 tys na złodziei w dzikim kraju to nie wzór do naśladowania. Pani Iza zrobi o wiele więcej kiedy zamiast skupiać się na sobie i dawać pieniądze za pośrednictwem faceta bez nazwiska nauczy synów, jak być szczęśliwym człowiekiem. Co to znaczy dobrze żyć. Jakim być dla ludzi. To są ważne rzeczy. A nie histeria.

  Zanim wyda fortunę, to niech zapytana na uniwersytecie jakiegoś biologa (skoro nie ufa lekarzom), czy to możliwe, żeby geny atakowały guzy. To on jej powie, że to zdanie jest pozbawione sensu i cała ta historia z Chinami naciągana. Prosta sprawa, żeby nie dać się okraść obcym ludziom!

  Solidarność ludzka to piękna sprawa. Ale niech za tym idzie np. jakiś program wolontariat, pogadanki w szkołach dla dziewczyn o tym, jak samemu badać sobie piersi, dlaczego trzeba robić mammografie, cytologie. Niech wolontariusze chodzą po domach w tej mieścinie i przypominają kobietom o badaniach. Niech je wywloką z domów i zaprowadza do ginekologa. Edukacja. To nic nie kosztuje. Niech to będzie tym, co po tej dobrej kobiecie zostanie. Namacalny ślad zamiast wydanych pieniędzy dla bandy głupków na końcu świata i faceta bez nazwiska. "

  "barbara_pl 24.03.10, 20:32
  Niestety ale Iza S.(tancerka) nas kręci z tego względu że nam Polakom nie mówi
  całej prawdy? że ma Swoją drugą cichą terapie a o której pisze tylko po angielsku:
  www.saveizabela.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=53
  Używa lek z Anglii o nazwie ,,Denosumab,,można w Wikipedii przeczytać. Wczoraj zmarła następna osoba:Iza Domagała.
  Dlaczego nie pisze na forum o tym leku którego używa i dzięki jemu tylko żyje!!! Mogła uratować również innych ludzi którzy są jeszcze młodzi i chcą żyć. Ale niestety prosi ludzi jeszcze o pieniądze żeby mogła dostatnie żyć jak królowa (kupuje Sobie ciuszki w najdroższych Butikach w Atenach). No i przy okazji chcą całą rodzinę zabezpieczyć finansowo.Dlatego są teraz pośrednikami w tych wyjazdach do Chin a te zamrażanie wcale nie jest skuteczne.Tak zarabiają teraz na czyimś nieszczęściu a przy okazji Swoim.I mają jeszcze czelność wyłudzać od NAS pieniądze!!!
  Wczoraj w TVP2 w Expressie Reporterów można było oglądnąć i posłuchać jakie zdanie na ten temat mają lekarze. "
 15. Anonymous Member

  Temat jest ważny i chętnie uczestniczę w takich dyskusjach ale nie na tym forum.
 16. sinn Member

  Jeżeli handluje się ludźmi i to w dodatku chorymi i się ich okrada to powinno się o tym krzyczeć wszędzie
 17. Mexykanin90 Member

  To pisz na te adresy co podałem i do innych gazet któraś może podłapie :p
 18. sinn Member

 19. sinn Member

 20. sinn Member

 21. sinn Member

  Chciałam poinformować tez ze grupa lightofhope oraz lifasavers przestały istnieć lecz o zwycięstwie nie można pisać bo teraz wysyłają ludzi po cichu .
  http://ludzie.onet.pl/ihy9n,u.html
  • Like Like x 1
 22. sinn Member

 23. MyszkaMiki Member

  • Like Like x 1
 24. MyszkaMiki Member

  “(…) Niezwykła baletnica uratowała już nie jedno życie, kontaktując chorych z chińskimi lekarzami przez swój portal www.lightofhope.info. Dzięki niej, dziś terapię w Chinach rozpoczęła Renata Cichocka, która od sześciu lat walczy z rakiem piersi. – Skonsultowałam się z lekarzami w Chinach, przesłałam swoje badania i po zapoznaniu się z wynikami stwierdzili, że mogą mi pomóc – opisała (…)”
  https://prawdaczynie.wordpress.com/...ka-faktycznie-uratowala-jakies-ludzkie-zycie/
 25. MyszkaMiki Member

  Dlaczego nadal reklamuje się wyjazdy po śmierć do Chin???!!!

  Komu sluza klamstwa


  Opublikowano Czerwiec 25, 2012
  Szanowna Longino, jeżeli wdrażasz się w tematy pomocowe to zanim poinformujesz, że grupa Light of Hope jest fundacją proszę żebyś to dogłębnie sprawdziła i nie wprowadzała swoich czytelników w błąd, bo lightofhope.info nie jest fundacją i nigdzie na terenie Europy nie jest zarejestrowana. Dokładając do swojego tekstu link Franka sugerujesz, że jest to pośrednik legalnie działającej fundacji a dla mnie jest to oszust. Proszę żebyś dokładała szczególnej staranności w informowaniu o organizacjach pomocowych. Na stronie grupy lightofhope.info nie ma informacji, że są fundacją więc skąd Longino wzięłaś tą informację.
  121. Leczenie w Chinach
  Kochani jako że mojego bloga nie prowadzę jakoś wyjątkowo długo o wielu sprawach nie mam pojęcia. Wczoraj też dotarła do mnie wiadomość o tej grupie: https://www.facebook.com/groups/286218851442218/
  Chciałam się z Wami podzielić tym linkiem byście mogli “wyrobić” sobie na ten temat zdanie. Sama dopiero wdrążam się w temat więc piszę to całkowicie jako osoba postronna i stojąca na tę chwilę z boku.
  Strona Franka- pośrednika wyjazdu na leczenie do Chin:http://www.opgivet.dk/3-92-om-opgivetdk.html
  Fundacja Light of Hope: http://lightofhope.info/witajcie.html
  http://podzielsieswoimsercem.blogspot.com/2012/04/121-leczenie-w-chinach.html
  zrodlo: https://www.facebook.com/groups/286218851442218/

  https://prawdaczynie.wordpress.com/2012/06/25/komu-sluza-klamstwa/
 26. MyszkaMiki Member

  Iza Sokołowska przejeła działania Lightofhope.info

  Opublikowano Październik 12, 2012
  Dzięki działaniom naszej grupy w pierwszej kolejności przestała istnieć Life Savers a obecnie przestała istnieć grupa lightofhopr.info i nie można ich odnaleźć w wyszukiwarce – to dobre informacje. Z przykrością informuję, że grupa lightofhope.info przepoczwarzyła się w nowy blog, który przejął działalność usuniętych grup i dalej propaguje “leczenie” w Chinach. W blogu tym występuje Iza Sokołowska, zaś pod inicjałami w. (r) skrywa się Iwona Wojtek Rysiukiewicz – to zła wiadomość dla ludzi chorych na nowotwór. Ostrzegam nie dajcie się zmanipulować i omamić cudownym wyzdrowieniem z choroby nowotworowej w Chinach.
  http://tak-naprawde-pomoc-izabell-sokolowskiej.blog.onet.pl/Warto,2,ID501709323,n


  Zrodlo: https://www.facebook.com/groups/286218851442218/

  https://prawdaczynie.wordpress.com/2012/10/12/iza-sokolowska-przejela-dzialania-lightofhope-info/
 27. Chuj z tym leczeniem, Chiny mają gorsze problemy. Wykorzystywanie, współczesna forma niewolnictwa, przeludnienie, bardzo, bardzo małe zarobki w stosunku do dziennej pracy and so on.
  • Agree Agree x 1
 28. Tulku Member

  Polskie media to gówno jakich mało wlazłem na link który tu wrzuciliście czytam i oczy przecieram ze zdumienia:

  Dla Chińczyków wyleczenie raka, nawet takiego z przerzutami, jest proste, bo mają metody najlepsze na świecie

  http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127...3gT8hcSqylySTtcKKJg0Qs9f6qYvsB7dDhq!398816564

  Niech ktoś ich poda do sądu albo zgłosi na prokuraturę za pisanie kłamstw może im cofną koncesję i zaczną pisać z sensem. Oderwani od pługa granatem z parciem na szkło wymyślą coś siedząc w toalecie i raczą tym społeczeństwo.
 29. Anonymous Member

  I jeszcze za to płać... A co !
  • Winner Winner x 1
 30. Tulku Member

  A tu Polski cud...


  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly...dostep-do-okolo-200-swiadczen-medycznych.html

  To po chuj to jest za darmo jak nie można z tego za darmo skorzystać, można by dopłacać choćby z 10 zeta za dodatkowych lekarzy... Zapierdalaj do 67 jak nie zdechniesz.
  • Like Like x 1
 31. MyszkaMiki Member

  Komentarze Longiny Jędryczka do powyższego wpisu

  1. View attachment picture?q=type%3Dlarge%26_md5%3D795740cb7392d7be2e Longina Jędryczka pisze:
   Październik 11, 2012 o 9:39 pm
   Po raz kolejny zwróce Panu uwagę że to co Pan robi jest przestępstwem ponieważ na moim blogu wyraźnie jest napisane że zabraniam komentowania. Nie przypominam także sobie byśmy przechodzili na Ty. Jest Pan doskonałym przykładem że pod przykrywką rzekomej pomocy szuka Pan tylko sensacji. Najwidoczniej nudzi się Panu skoro wszędzie Pan szuka dziury w całym i nawet chorym ludziom nie daje Pan spokoju. Z poważaniem
   Longina
  2. View attachment picture?q=type%3Dlarge%26_md5%3D795740cb7392d7be2e Longina Jędryczka pisze:
   Październik 11, 2012 o 9:41 pm
   Przepraszam za przejęzyczenie nie zabraniam komentowania lecz kopiowania moich postów bez mojej zgody
 32. Anonymous Member

 33. MyszkaMiki Member

  Jacek Maliszewski jest kolejnym chorym na nowotwór, który po leczeniu w Chinach przyjechał do Polski żeby uzbierać kolejne pieniądze, ale od czasu przyjazdu brak jest informacji o Jego stanie zdrowia i zadziwiające jest milczenie lokalnych mediów, które promowały Jego wyjazd.

  http://jacekmaliszewski.manifo.com/news
 34. MyszkaMiki Member

  "Pisząc o grupie ludzi zrzeszonej pod nazwą lightofhope.info nie sądziłem, że zyskam tylu wrogów a inni uznają mnie za niepoprawnego. Opisywałem pewne zdarzenia i swoje przemyślenia na temat leczenia w Chinach z choroby nowotworowej. Nigdy nie sądziłem, że Telewizja Publiczna TVP 1 i program Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla reportera” zaatakuje mnie. Mam nadzieję, że ludzie z TVP 1 i prowadzący na youtube kanał: PUBLICYSTYKATVP są zadowoleni i usatysfakcjonowani swoją działalnością życzliwie donoszących(...)"
  https://prawdaczynie.wordpress.com/...ogow-wydaje-sie-tvp1-i-sprawie-dla-reportera/
 35. MyszkaMiki Member

  Katarzyna Färber
  Wielce utalentowana Ex Balerina Izabela Sokołowska znowu wysyła na śmierć http://www.tvp.pl/gdansk/aktualnosc...zy-z-glejakiem-zlosliwym-rakiem-mozgu/9974017
  -PAXP-deijE.gif
  Pomoc dla Ewy - 20-letnia gdańszczanka walczy z glejakiem, złośliwym rakiem mózgu - Telewizja Polska
  www.tvp.pl
  Pomoc dla Ewy - 20-letnia gdańszczanka walczy z glejakiem, złośliwym rakiem mózgu
  Lubię to! · Udostępnij · 7 godz. temu
  https://www.facebook.com/groups/286218851442218/
  • Like Like x 1
 36. sinn Member

 37. sinn Member

 38. sinn Member

  Grupa ludzi mieszkająca na terenie Europy, Anglii i w Chinach działając razem i w porozumieniu pod szyldem „lightofhope.info” w mojej ocenie dopuszcza się wyłudzenia pieniędzy od chorych ludzi i przeznaczenie tych pieniędzy nie zgodnie z wolą przekazujących. Grupa ta zajmuje się wysyłaniem chorych na nowotwór do Chin w celu „leczenia”, obiecując szanse wyzdrowienia z choroby nowotworowej w klinice Tianjin. W mojej ocenie, ludzie chorzy są wprowadzani umyślnie w błąd i wykorzystuje się ich sytuację.
  https://prawdaczynie.wordpress.com/...orych-uprzejmosc-gorsza-jest-od-bezczelnosci/
 39. MyszkaMiki Member

  Czy Izabela Sokołowska robi to z głupoty, czy ktoś jej za to płaci?

  Opublikowano Luty 7, 2013 by prawdaczynie
  Dziś mnie jest łatwo komentować kolejną wysyłkę po śmierć do Chin, ponieważ chłodno oceniam istniejące fakty z ostatnich lat. Moja ocena dotyczy wyjazdów na „leczenie” z choroby nowotworowej w Chińskiej klinice Tianjin. Zadziwia mnie aktywność Izabeli Sokołowskiej z Gdańska, która leczyła się w tej klinice i jako jedyna żyje. Izabela Sokołowska wysłała do Chin z pomocą nieistniejącej już grupy lightofhope.info kilkanaście osób i wszystkie te osoby zmarły po powrocie z „leczenia” w Chinach. Zaskakuje mnie postępowanie Izabeli Sokołowskiej, która daje referencje skutecznego leczenia w Chinach nie zastanawia się, że każdorazowo usprawiedliwieniem wyjazdu do Chin na leczenie z choroby nowotworowej jest odmowa lub zaprzestanie leczenia przez lekarzy w Polsce. Przypomnę Izabeli Sokołowskiej, że Konstytucja RP w swoim rozdziale II Art. 68 wraz aktami wykonawczymi gwarantuje prawo do leczenia. Rozumiem rodziny chorych zmarłych na nowotwór, że nie podejmują działań w celu wyjaśnienia, dlaczego zaniechano dalszej terapii. Izabela Sokołowska zainteresowana wyleczeniem chorych z choroby nowotworowej widząc odmowę leczenia, powinna powiadomić Rzecznika Praw Pacjenta o takim procederze, – dlaczego tego nie robi? Zastanawiające jest to, że osobą ozdrowioną w Chinach z choroby nowotworowej jest Izabela Sokołowska (...)

  http://prawdaczynie.wordpress.com/2...a-robi-to-z-glupoty-czy-ktos-jej-za-to-placi/
  • Like Like x 1
 40. Anonymous Member

  Hieny ruszyły – strzeż się lightofhope.eu

  “Działalność, którą zajmuje się grupa „Light of Hope”, polega na stwarzaniu możliwości dla osób pilnie poszukujących wsparcia, dla których nie ma wiekszych szans na dalszą terapię we własnym państwie, a poza granicami kraju istnieją możliwości dalszego leczenia, możliwości uratowania życia, lub jego przedłużenia.
  Grupa „Light of Hope” pomaga w zainteresowaniu opinii publicznej i w występowaniu z prośbą o pomoc. Grupa pomaga w nawiązywaniu kontaktów z klinikami, specjalistami, jak również umożliwia darczyńcom dotarcie do potrzebujących.
  My nie zbieramy datków. Wskazujemy jedynie drogę do instytucji i osób opiekujących się poszczególnymi przypadkami, służymy słowem i sercem.”


  http://prawdaczynie.wordpress.com/2013/06/28/hieny-ruszyly-lightofhope-info-eu/

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins