Customize

Pomoc w tworzeniu strony

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Oct 16, 2011.

1. Anonymous Member

Cóż, chcecie anonpl.org i rozumiem was, a nawet popieram, niemniej, dopóki nie utworzycie anonpl.org ja pozostanę przy poczciwym anonimowipolska.pl. Będę tutaj pisał o problemach napotykanych przy jej tworzeniu. Gdyby ktoś był w stanie pomóc, byłbym zobowiązany.

Udało mi się utworzyć kategorię, po kliknięciu w którą wyświetla się temat. Nie udało mi się jednak dotąd sprawić, by dwa artykuły były w osobnych tematach, ale w tej samej kategorii. Jak na razie temat jest jeden i zawiera oba artykuły. Mam już pomysł, jak temu zaradzić, zaraz go sprawdzę.

Zapraszam na www.anonimowipolska.pl. Patrzcie i podziwiajcie :) Żółtawe linie wokół tekstu są chyba wynikiem kopiowania z pingera, wkrótce to poprawię.

Mam też inny problem - zaraz po wpisaniu adresu strony i jej załadowaniu, jest ona pusta. Dopiero po kliknięciu w kategorię pojawia się tekst. Wie ktoś jak temu zaradzić?
  2. Anonymous Member

Mój plan stworzenia dwóch stron w jednej kategorii się nie powiódł; wciąż da się tylko jeden temat do każdej kategorii przypisać.
  3. Anonymous Member

Założyłem kategorię Kredki, do której należy temat "Kredki", do którego to tematu należą tematy "Flamastry" i "Ołówki".

Gdy kliknę w ikonkę Kredki, wyświetla się pusta strona. Gdy jednak dopiszę do adresu /Flamastry, wyświetla się strona Flamastry, a gdy zamiast /Flamastry wpiszę /Ołówki, wyświetla się strona Ołówki. Co zrobić, aby strony Flamastry i Ołówki wyświetlały się naraz, jedna pod drugą, bez wpisywania nazwy do adresu, lecz zaraz po kliknięciu w przycisk?
  4. Anonymous Member

Rozwiązany.
  5. Jeżeli nadal potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy przy tworzeniu strony internetowej, skontaktuj się ze mną - jestem pewien że dam radę w jakiś sposób pomóc.
  6. cyddyn Member

tragedia jakich mało. Już mojje cegły do wybijania zębów na ssl2.pl były ładniejsze niż ten tekst co jest teraz. Ustaw białą czcionkę na czarnym tle.
    Link nie widoczny. A ptaki? Wróbel. Ja nie wiem co przez to chciałeś nam powiedzieć...
  7. Anonimowy Member

Tło za tekstem to efekt kopiowania treści z pingera, a ptaki i wróble to pewnie kategorie robione dla testu, bo APL miał z tym problemy.
  8. Anonymous Member

9. Anonymous Member

Anonimowy ubiegł mnie o minutę :)
  10. W ptakach i wróblu jest ukryta przepiękne symbolika, drugie dno które musimy odnaleźć w samym sobie PTAKI I WRÓBEL SĄ WSZYSTKIM, KONTROLUJĄ CZAS I PRZESTRZEŃ, MIŁOŚĆ I ŚMIERĆ WSZYSTKOOOOOO.
  11. Anonymous Member

Naprawde ptaki i wróbel są tym wszystkim ?
  12. sorry przez to całe tworzenie nowego forum się wkurzyłem i musiałem odreagować ;)
  13. Anonimowy Member

Daj numer do dilera :D
  14. Anonymous Member

Piękne :) Płaczę ze wzruszenia; znalazł się ktoś, kto odnalazł ukrytą głębię w Ptakach i Wróblach. Opublikuję tomik wierszy pt. Ptaki, Wróble. Będzie na obowiązkowej maturze z polaka...

15. przyjrzyj się mojemu nickowi może ma jakiś drugie dno ^^
  16. Anonymous Member

Jakby Twój nick zaczynał się na 0-700 to bym uwierzył, ale tak to nie ma szans :p
  17. Anonimowy Member

18. Anonymous Member

Świetnie. Możesz wykorzystać linki i tekst z WRU (anon.ssl2.pl)
  19. Jutro się zajmę szkieletem strony i grafikami, aktualnie wszystko jest tylko dla picu aby jakoś to wyglądało :p
  20. Anonymous Member

Prezentuje się super można by zamiast naszego aktualnego WRU zrobić twoją stronę. Tylko tekst przenieść. Co wy na to ?
  21. Anonimowy Member

Strona we flashu? Tego to już na pewno nikt nie znajdzie, bo google nawet tego nie zaindeksuje.
  22. W HTML'u zrobić ją jeszcze łatwiej, to póki co jest jak wspomniałem szkic. Dzisiaj zabieram się za tworzenie strony.
  23. Dobra, w zasadzie to zrobię tą stronę w HTMLU - grafiki zrobię sam, więc powinna wyglądać równie ładnie co we flashu, a i będzie bardziej mobilna. Dziś wieczór powinny pojawić się owoce mojej pracy.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins