Customize

Polskie forum anonimowych

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by LetSpeak, Aug 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. LetSpeak Member

  Mnie dziwi to że tego jeszcze nie zamknęli. ;x
 2. AnonXPL Member

  Hmm znacie może zasadę oko za oko,ząb za ząb ?
 3. LetSpeak Member

  Tak, ale jeśli dobrze zrozumiałem - nie, nie zniżę się do ich poziomu. Po prostu napiszę do odpowiednich instytucji.

  EDIT: Chyba się przejdę na komendę Policji, bo takich rzeczy z tego co czytam nie da się zgłosić przez internet.
 4. AnonXPL Member

  odradzał bym jeżeli napiszesz do nich anonimowo nie przejmą się tą wiadomością jeżeli się podpiszesz zniszczysz swoją anonimowość co automatycznie cie przekreśli z naszych szeregów.
  Szkoda byłoby stracić kogoś takiego jak ty.
 5. LetSpeak Member

  No tak ale kurde... To jest chamstwo...
 6. mugiwara Member

  Gdyby policja w ich przypadku mogła coś zdziałać, to wszystkie polskie chany by już dawno leżały. Nie podciągniesz ich pod pedofilie czy jakieś obraźliwe treści, bo wszystkie ich obrazki są po prostu linkowane i "nie istnieją" na ich serwerach. Odwet w formie jakichś DDoSów czy włamów też nic nie da, bo prędzej czy później wszystko wróci do normy i dalej będą zarażać debilizmem. Jedyne co można to tylko skutecznie inwigilować i banować to ścierwo.
 7. AnonXPL Member

  bardziej bym to potraktował jako grę albo zabawę w szpiega według prowodyrów... Nie zapominajmy że siedzą tam ludzie głównie poniżej 15 lat.
  Możemy w tej sytuacji zrobić 2 rzeczy przeczekać spokojnie aż się uspokoją i dać im czerpać satysfakcję ze swojego czynu albo wykonać kontratak w ich stronę która rozdzieli podzielone nie mające ze sobą kontaktu jednostki.
  Jeżeli zaś chodzi o WWP nawet jeśli jakimś cudem upadnie to jeszcze mamy ten serwer teamspeak założony przez !Sica o ile dobrze pamiętam.
 8. LetSpeak Member

  To co robimy? Musimy coś na to wymyślić. To psuje nasz polski internet...
 9. YouCantFindMe Member

  Proponuję zrobić coś na zasadzie "blacklisty" takich stronek jako nowy temat u nas, żebyśmy wiedzieli od czego trzymać się z daleka.
 10. AnonXPL Member

  @YouCantFindMe Nie przyszedł Mahomet do góry, góra przyszła do Mahometa.
  Takie siedliska debilizmu trzeba zwalczać jak najszybciej a nie dawać im się rozrastać.
 11. YouCantFindMe Member

  Można dokonać ataku, ale musimy odpowiedzieć sobie na parę pytań:
  1. Czy to na dłuższą metę coś da, czy to tylko odwet?
  2. Czy jesteśmy gotowi na dokonanie coś takiego jednocześnie rezygnując z noszenia maski Anonimowych? Bądź co bądź, whyweprotest nie pochwala takiej aktywności.
  3. Czy uda się zebrać tyle osób, żeby w ogóle udało się cokolwiek zrobić?
 12. LetSpeak Member

  Nie, ataki DoS, DDoS nie mają sensu. Trzeba wymyślić coś co ich załatwi na dobre.
 13. AnonXPL Member

  1.Jeżeli będziemy robić to sukcesywnie.
  2.My również nie pochwalamy ale można zrobić wyjątek.
  3.Tak uda się zebrać tyle osób.
 14. mugiwara Member

  1. Nic nie da, bo po każdym ataku wstaną i będą trollować jeszcze bardziej.
  2. Czego nie można powiedzieć o AnonOps :)
  3. Nas jest kilku(nastu?) ich setki (jak nie więcej)

  Oni nie mogą zrobić nic nam, a my im. Walka z wiatrakami, szkoda czasu.
 15. YouCantFindMe Member

  Dlatego zaproponowałem tę listę, zawsze to jakaś prewencja.
 16. mugiwara Member

  Yep, lista to dobry pomysł, IMO póki dalej nie będą sie bawić powinna wystarczyć.
 17. AnonXPL Member

  Lista nic nie da.
  Proponuje zrobic nowe forum pod innym adresem i podać go kilku zaufanym anonom na PW a nowych członków odsyłać na bloga.
 18. LetSpeak Member

  Proponuję zostać na bezpieczniejszym WWP lub WITP.
 19. AnonXPL Member

  tamte fotum zawiodło według mnie dlatego że miało bardzo bezpośrednią nazwę która pozwalała łatwo nas znaleźć w takim google co z tego że treść wymagała rejestracji jak logo dokładnie pokazywało że to forum polskich anonimowych.
  Można by przecież zrobić małe forum traktujące o muzyce np.w której dostęp do forum anonimów miałaby osoba z odpowiednią rangą na forum.
 20. YouCantFindMe Member

  A co do listy, to niestety ja nie zagłębiłem się w polskie chany wystarczająco dobrze, żeby je znać. Dlatego bardzo proszę kogoś kompetentnego o założenie tematu-ogłoszenia, w którym umieści się takie strony.
 21. mugiwara Member

  @AnonXPL: Chcemy zdobywać nowych anonimowych, aby w końcu zmienić coś w Polsce, jednocześnie blokując im dostęp do swojego forum i ukrywając się pod przykrywką muzyków ? Gdzie tu logika ?

  A oni i tak prędzej czy później tam dotrą.
 22. AnonXPL Member

  @mugiwara W tym sęk że to forum służyło by jedynie jako dodatkowe miejsce rozmów dla że tak to ujmę bardziej obeznanych w temacie aby planować i rozważać akcję przed ich ogłoszeniem.
 23. LetSpeak Member

  Do tego może być IRC lub Teamspeak.
 24. AnonXPL Member

  Na IRC lub teamspeak mogą wchodzić osoby nieupoważnione a tak poza tym rzadko kiedy są wszyscy dostępni
 25. Yogoro Member

  Na kanale IRC rzadko kiedy jest więcej niż jedna osoba. Kolega AnonXPL myśli parę kroków naprzód. Jeśli ma to być elitarne podforum kilku członków, którzy bez względu na to i tak będą się tutaj udzielać to dlaczego nie
 26. mugiwara Member

  A w czym jest problem żeby zrobić kanał na invite ?
 27. AnonXPL Member

  Prawie nigdy nie ma wszystkich osób online.
  Jedni pracują,inni są w szkole a niektórzy są online.
 28. Anonymous Member

  Ale po co robić kanał IRC na invite? Zapomnieliście, jakie są założenia Anonów? Każdy powinien mieć wolny dostęp do środków naszej komunikacji, nawet trole z karachanu. Ba, nawet Tom Cruise mógłby sobie wejść na nasze forum, i nie powinniśmy mieć nic przeciwko temu. Blokowanie dostępu jednej osobie to tylko początek: potem zacznie się blokować go masom, a na to, jako Anonimowi, nie możemy sobie pozwolić. Anonem może zostać każdy: nawet trol z karachana czy jakiś scjentolog, a my nie możemy mu zabronić. Zresztą, skąd wiecie, że nie jestem jednym z tych, którzy rozwalili forum LetSpeaka? A może stoi za tym Mugiwara? Albo Sic!? A może sam LetSpeak? Nie możecie przekreślać ludzi jako anonimowych, bo nie zależy od was, kto będzie Anonem, a kto nie. Pamiętajcie, że ci karachanowcy to banda 12-letnich idiotów, którzy czerpią radość z wkurwiania ludzi, ale kiedyś dorosną i w większości staną się takimi samymi poważnymi ludźmi, jakimi my jesteśmy teraz. Każdy był kiedyś takim debilem, który myślał, że im więcej kurew w zdaniu zmieści, tym większym jest twardzielem. To tylko kwestia wieku; w końcu się z tego wyrasta. Dlatego właśnie nie powinniśmy mieć nic przeciwko takim chanowcom; niech sobie rozwalają nasze fora i nas wkurwiają, ale kiedyś, gdy dorosną i zaczną myśleć, może staną się jednymi z nas? Kto wie?
  • Like Like x 1
 29. mugiwara Member

  Najsensowniejszy post w tym temacie, masz rację, powinniśmy być otwarci tak jak teraz jesteśmy. Wgl nie ogarniam idei tworzenia nowego forum dla "elity", która ma coś ustalać, czy ukrywać przed innymi. Zgodnie z ideą anonymous wszyscy powinniśmy mieć takie same prawa, jaka będzie różnica jeśli jakiś pomysł powstanie tutaj, a nie na super tajnym forum? Zawsze w większym gronie może paść coś ciekawego, a przecież mamy na tyle wystarczająco oleju w głowie aby odróżnić prowokację od szczerych zamiarów.
 30. Anonymous Member

  Popieram post Mugiwara'y. Nie ma sensu robić czegoś dla tzw. "elity". Wszyscy jesteśmy równi a WWP nam odpowiada (?) :)
 31. Adaran Member

  Zgadzam się z większością z Was, żeby mieć jedno scentralizowane forum. Jednocześnie, moim zdaniem lepiej by było gdyby nasze podforum było rozbudowane jak główne. Różnicą by był tylko nasz język. Wszystko byłoby bardziej poukładane. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że podforum wyglądałoby bardziej zachęcająco. Pozdrawiam
 32. Anonymous Member

  Chciałem tylko zaznaczyć że dzieciaki ciągle nas obserwują.
  Wystarczy wejść na ich chana. ;)
 33. Anonymous Member

  Mocne słowa jak na szesnastolatka.
 34. Anonymous Member

  No proszę, mamy tu do czynienia z jasnowidzami! Panowie, do schronu, nie wykonujmy żadnych gwałtownych ruchów, bo i tak to przewidzą ;p
 35. Xaosuser Member

  Wwp nie popiera wandalizmu i działań nie zgodnych z prawem, tyle w kwestii ddosa, no ale są inne grupki anonimowych które by się nie krępowały, tam należało by rozmawiać.
  Wszelkie twory z zamknięta/sprawdzoną/zweryfikowaną/elitarną grupą odpadają, nie ta bajka. Tworzenie "over 9000" for, kanałów na czaterii i kij wie czego jeszcze, jest zbędne i prowadzi do rozdrobnienia, czego najlepszy przykład mamy w ankiecie na moda ( liczba głosów... ). Zamiast tego, ściągajcie ludzi tutaj.

  Sama kwestia ataków na nas, może warto poradzić się kolegów i koleżanek z zagranicy ? Chyba nie my pierwsi mamy takie loty, a inni mogą mieć już doświadczenia, koniec końców 4chan miał czy tam ma spinkę na samą wzmiankę o anonach

  A jak nie wiecie kiedy zaplanować akcje jakąś ważną, proste zróbcie to gdy wypada koniec semestru ^^
 36. Anonymous Member

 37. Anonymous Member

  Sorry za post powyżej, przypadkowo wysłałem przed dodaniem swoich trzech groszy.

  Nie powinniśmy uzależniać się od programu WWP czy decyzji AnonOps. Oczywiście są to najbardziej znane i szanowane komórki Anonów, ale ustalmy to raz na zawsze: TO TYLKO KOMÓRKI, A NIE PRZYWÓDCY. ANONIMOWI NIE MAJĄ PRZYWÓDCÓW.

  Tak więc, jeśli dojdziemy do wniosku, że atak DDoS byłby dobrym rozwiązaniem w jakiejś sprawie, nie wachajmy się go zorganizować. Decyzja nie należy do WWP jako takiego, czy do AnonOps, bo jesteśmy tak samo wartościowymi Anonimami jak oni i do nas należy decyzja. Co z tego, że AnonOps nie popierają crackerstwa? Ważne, że my (hipotetycznie, bo to tylko moje indywidualne zdanie) popieramy. I nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy jako Anonimowi stosowali metody, które uważamy za słuszne i skuteczne. Jeżeli zgadzają się z celami Anonów, są dobre i kropka.

  Druga sprawa to FlashMoby. Może nie jestem zbyt długo Anonimem i coś mi mogło umknąć, ale nie przypominam sobie, aby Chanology organizowali jakiś FlashMob "just for the lulz". Dlaczego? To, że jesteśmy poważnym ruchem, nie znaczy, że nie wolno nam, będąc Anonimami, jednocześnie się bawić. Jeśli mamy (a mamy? Ja, szczerze mówiąc, tak), ochotę zrobić coś zabawnego (jak na przykład udany, organizowany niedawno FlashMob związany z umawianiem się z "samotnymi" ludźmi w konkretnym miejscu. Pojawiły się setki napalonych facetów), to też nic nie stoi na przeszkodzie. Nie kłóci się to z założeniami Anonów, a wręcz przeciwnie, jest to z nimi nieodłącznie związane. Sposób, w jaki ludzie patrzą na Anonymous w moich ulubionych Stanach, nie jest wynikiem tylko i wyłącznie walki z KS (choć w lwiej części tak), ale też luźnego klimatu. Caek, lulz, FlashMoby, te sprawy.
  • Like Like x 1
 38. Xaosuser Member

  Owszem, jednakże, skoro tu akurat gościmy, to wypadało by uszanować ich stosunek do tego typu akcji. Bynajmniej do czasu gdy jesteśmy tu, przecież nic nie stoi na przeszkodzie by zgadać się po za tym forum ( ts, irc, czat interii :confused: ) czy chcemy odpalić loic na nich czy też wysłać bandę sciekłych chomików, albo dać ciasto
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins