Customize

Polskie forum anonimowych

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by LetSpeak, Aug 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LetSpeak Member

Pomysł powstał dwa dni temu.
    Wczoraj została zamówiona domena i hosting, dzisiaj zainstalowany skrypt.
    Forum jeszcze ma dużo do zrobienia, między innymi poprawę wyglądu (w najbliższym czasie), stworzenie specjalnej grupy Tłumaczy (filmy, przemowy, listy), a także rozwój działów.

Zapraszam wszystkich Polskich Anonimowych!
    http://www.anonymous-poland.pl/
  2. mugiwara Member

Mamy polskie forum na anonplus.com, na whyweprotest.net, na 62lpxb2lt3yt6vgr.onion, teraz mamy czwarte forum. Super! Szkoda tylko, że na każdym brakuje ludzi.
    Życzę powodzenia w rozwoju forum, ale ja podziękuję, zostaję tutaj.
    A, i gratuluję wyboru hostingu na boo.pl, już wiem dlaczego w poprzednim temacie nie odpowiedziałeś mi na temat parametrów serwera.
  3. LetSpeak Member

To nie był mój temat, zacznijmy od tego.

Druga sprawa, anonplus, WWP to tylko podforum.

Trzecia sprawa, po co mam wykupywać hosting w OVH skoro nie wiadomo czy forum wypali? :)
  4. mugiwara Member

Ktoś tam wspominał o tej domenie, myślałem, że to jakieś twoje nowe konto.
    Wytłumacz mi jaką widzisz różnicę między forum, a podforum. Czy komunikacja "w podforum" jest jakaś utrudniona ? Jeśli przydzielą nam moderatora to większość będzie wyglądała tak samo + będziemy połączeni z anonami z reszty świata.
    Co do trzeciej sprawy, nie wypali, nie wytrzyma nawet małego wykop effect.
    btw. Wskazówka na przyszłość: Nie wierz w nielimitowane transfery.
  5. LetSpeak Member

Jaką widzę różnicę? To proste, możemy się bardziej rozwinąć niż podforum. Fakt, komunikacja jest taka sama, tyle że mało osób wie o WWP, większość woli rodzimy język społeczności.

Hosting? Będzie trzeba to zmienię, nie ma problemu.

P.S. Boo wcale nie ma nielimitowanych transferów. :)
  6. mugiwara Member

wpisz w google: anonymous polska

Nie miałem na myśli Boo, tylko OVH o którym wspominałeś.
  7. LetSpeak Member

Ah, ok. W takim razie wybacz za nieporozumienie.

Uważam że temat zamknięty, chyba że chcesz coś jeszcze dodać? :)
  8. Anonymous Member

Ja pierdolę, wysiadam...

Było mówione milion razy aby nie zakładać nowego forum, bo i tak będzie ciężko znaleźć w googlach, bo mamy już forum, bo jest ich już kilka i to za dużo, bo to nas podzieli... Nie, znalazł się człowiek, który musi mieć forum Anonimów, którego jest ADMINISTRATOREM! Bo to tylko o radość płynącą z administrowania takim forum chodzi, prawda?

Tak samo mówione było o tym, że z tą trudnością wyszukiwania to bzdura, że wystarczy wpisać "anonymous polska", o czym mugiwara mówił do znudzenia...

Opis "Kim jesteśmy?" ściągnięty stąd: http://www.youtube.com/profile/witajanonymous#p/u/0/FRSDYNQXYwE bez żadnej notki na temat praw autorskich.
  9. LetSpeak Member

Forum zostało założone z tego względu że użytkownicy Facebooka, Anonymous Poland potrzebowali miejsca do dyskusji. To nie ja o tym zadecydowałem tylko inni użytkownicy. Ja po prostu zrobiłem to na ich zlecenie. :)
  10. mugiwara Member

WWP nie mogło być ich miejscem do dyskusji, ponieważ... ?
  11. LetSpeak Member

Nie wiem, po prostu chcieli własne miejsce. "Główne forum" gdzie będą bardziej rozpisane akcje ogólnokrajowe jak i regionalne, tak to powstało.
    Nie widzę celu w obarczaniu mnie winą i nazywaniu "SUPER ADMINEM".
  12. mugiwara Member

No nic, pozdrów userów z facebooka ^^, my chyba raczej pozostaniemy na "nie-własnym" miejscu.
  13. Suakov Member

Mugiwara to Ja zacząłem temat ze strona internetową, chciałem zrobić coś a'la anonymouspl.pinger.pl tylko wiesz, takie bardziej oficjalnie.
  14. mugiwara Member

Zwracam honor w takim razie, tylko... hmm... LetSpeak podpierdzielił ci domene. :p
  15. jshymansky Member

Dajcie chociaż szanse temu forum, przecież nie ma tutaj takiego natłoku postów, żeby nie dało się tego w dłużej niż 5 minut dziennie przeczytać. Jak dla mnie to nowe forum to +, zauważcie że łatwiej to wszystko ogarnąć. Wprawdzie ciągle uznaje obecne forum za główne, ale nie widze powodów, żeby wybrzydzać na nowości.
  16. Anonymous Member

fakt, ale wiecie, planowac to ja zaczalem w wieku moze 4 lat, wiec takie wasze plany i marzenia na niewiele sie zdadza. nasz pomysl narodzil sie jakies 4/5 dni temu. wasz - 3. po drugie, nie widze na forum zadnego "kim jestesmy", czyzbym byl slepy?
  17. Anonymous Member

Teraz widzę. no coz, myslalem ze zostanie uzyty moj przetlumaczony tekst, takze honor za to zwracam.
  18. mugiwara Member

"...wasze...", "...nasz..."
    Od początku mówiłem, że to nas podzieli. Trudno. Widzę, że nie możesz przeboleć ogólnego sprzeciwu tutaj z pomysłem nowego forum, więc proponuję udać się na "wasze" forum i spełniać "wasze" "plany i marzenia". Bawcie się w tematy "Wypisujcie swoje miasta" - to napewno zachowa waszą anonimowość ;)

Btw. Przypomnijcie sobie pewien ponury okres z historii: "Rozbicie dzielnicowe" i wyciągnijcie z tego wnioski.
  19. Yogoro Member

Osobiście jeszcze pozostanę przy tym forum. Ale jak komuś uda się zrobić coś lepszego na to miejsce i zebrać tam tłumy, to ok. Wg mnie treść jest niezła na anonymouspl.pinger.pl/ i gdyby zamieścić ją na konkretnej domenie z odnośnikami do wszelakich forum, byłoby super. Taka alternatywa, którą można by zamieścić na ulotce, żeby wiedzieć, że każdy tam znajdzie konkretne odnośniki bez kilkugodzinnego googlowania hasła anonymous. Nie widzę sensu robienia kolejnego forum, ale prostą stronę w formie ulotki chętnie ujrzę.

Ludzie. Najpierw twierdzicie, że nie ma przywódcy; że nikt nic nie robi. A jak ktoś coś próbuje zrobić, pokazać, odrazu jest tym najgorszym. Dajmy sobie czas, w końcu ktoś mądry się za to zabierze. Ktoś inny wymyśli, jak ściągnąć tłumy. Nie wchodźmy sobie w drogę. Jak można się za coś zabrać, jak najmniej ważna rzecz jak strona/forum na wejście spotyka najboleśniejszą krytykę. Powinniśmy jednak mieć tą jakąś reklamówkę, z biedy chociaż na darmowym serwerze, póki co. To ma być tylko spis treści, odnośniki do forum które tam sobie wybierzemy, do zagranicznych stron i ew. jakiegoś dobrego bloga który rozchwieje wątpliwości i rozjaśni czym to jest. Za dużo w tym wszystkim gniewu, tak myślę. Na siłę staracie uświadomić jeden drugiego, że to bez sensu i nic 'wam', 'nam' nie wyjdzie.

Jeśli mamy zacząć się organizować jeszcze w tym roku w sprawie wyborów chociażby, jak ktoś wspomniał w sprawie podsłuchów itd, można zacząć robić małe kroczki i obserwować co z tego wyjdzie. Jak już mówiłem, proponowałbym komuś bardziej rozgarniętemu, kto przy okazji może udzielić hostingu, by zrobił prostą reklamówkę społeczności, z opisami 'kim jesteśmy', odnośnikami. A potem spotkał się z opinią na forum, dopracował ew. wszystko na ostatni guzik. Potem tylko dodać adres do ulotek i można działać.

"Na początku był chaos." Wszystko ma gdzieś swój początek. Lepszy czy gorszy, cel uświęca środki. Fajnie, że ktoś w ogóle się za to zabiera, kiedy na siłę staracie się zrobić z tego elitarną grupę. Jeśli każdy może zostać Anonimowym, niech każdy ma takie samo prawo do udzielenia się w ten czy inny sposób, zamiast czekać na mesjasza.
  20. Anonymous Member

I Yogoro został mesjaszem ;p Tzn. w pełni się zgadzam z Yogoro, każdy ma prawo robić w sprawie Anonów, co chce, ale... po cholerę nowe forum, jest ich cały pierdyliard, a na większość i tak nikt nie wchodzi. Nie lepiej raz, a dobrze?
  21. Yogoro Member

Tak, oczywiście że lepiej raz a dobrze. Ale jak nie ma chętnych, żeby to zrobić to sugeruję innym, żeby się nie obrażali jak ktoś jednak spróbuje to zrobić na swój sposób. Akurat z tego co pamiętam, jesteś właścicielem anonymouspl.pinger.pl/. A od jakiegoś czasu sugerowałem, żebyś/żeby ktoś zaopiekował się tym na konkretnej domenie, albo zrobił coś w stronę tego, co Ty zrobiłeś. Wczoraj dopiero mugiwara napisał, że blog zostanie przeniesiony na jakijestplan.pl, więc można zamknąć ten temat. Też nie jestem za dzieleniem się na fora, po prostu jeśli czekamy na jedno-dobre, coś musimy wybrać w końcu
  22. AnonLegionPL Member

Witam,

Chciałbym ostrzec wszystkich anonimowych przed tym forum. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że za tym forum stoją służby chcące lepiej poznać środowisko anonimowych. Pomimo tego, że przy rejestracji zostałem poinformowany, że forum nie zbiera informacji o użytkownikach, w tym adresów IP, moje dane zostały przesłane przez administrację do dostawcy internetu. A wszystko dlatego, że podałem trochę danych firm propagujących GMO. Administratorzy nie respektują prywatności użytkowników, na masową skalę stosują powiadamianie służb (wiem, że nie jestem jedyny - na wielu forach pojawiają się skargi na działania administratora "LetMeSpeak", który robi z naszymi adresami IP co chce). Kiedy użytkownicy zaczęli zadawać administratorowi niewygodne pytania, ten wyłączył możliwość rejestracji - rzekomo, by uchronić się przed atakiem "spamu" - tak naprawdę była to przykrywka, by zablokować możliwość wypowiadania się użytkownikom, którzy mają przez administrację tego forum spore kłopoty.

Radzę trzymać się z dala od tego forum.
  23. LetSpeak Member

24. AnonLegionPL Member

Dokładnie, żałosne. Ile jeszcze adresów IP roześlesz do providerów? Cały czas będziesz się zasłaniał kilkoma trolami, by usprawiedliwić uwalanie użytkowników, którzy napiszą coś, co ci nie pasuje? Na żadnym innym forum nie spotkałem się z taką polityką rozdawnictwa danych o użytkownikach - to chyba wiele mówi o tym, jak "anonimowe" jest twoje forum. Na normalnym forum trola się banuje - ty wykorzystujesz sytuację do tego, by rozdawać dane o użytkownikach na prawo i lewo.
  25. LetSpeak Member

Nie kolego.

Neostrady nie da się zbanować, zmieni IP i wróci z powrotem. Tutaj trzeba zbanować oraz rozesłać IP do providerów by sprawdzili jakie to strony w tym czasie odwiedzałeś. Ale nie wiem po co ta dyskusja skoro i tak zjadacie mi transfer.
  26. Witam, sam nie wiem komu wierzyć bo nic nie zapowiadało takiej sytuacji i faktycznie nagle zaczęło się pojawiać mnóstwo obraźliwych treści w różnych działach więc bany na pewno uzasadnione ale z tym IP to podejrzana sprawa bo jak to możliwe żeby admin miał akurat tylko adresy spamerów? Jeśli w każdej chwili może po prostu włączyć tą opcje od IP i przekazać każdemu kto by ich zażądał to nie jest żadna anonimowość :/
    I jeszcze jedno nie jestem jakimś dzieciakiem JP który hejtuje "konfidentów" ale jakoś takie zgłaszanie nie pasuje mi do anonymous nawet w wypadku ataku, już bardziej bym zrozumiał jakbyśmy ich DDoSowali raczej też by nie zgłaszali tego w takim wypadku jeśli sami wcześniej zrobili atak.
  27. LetSpeak Member

Co wam mogę powiedzieć?
    To forum oparte na skrypcie SMF. By wyłączyć zapisywanie IP wystarczy odpowiednio pogrzebać w bazie danych.
    Co mogłem zrobić ze spamerami? Jedynym sposobem było pozyskanie ich IP (czyli włączenie logowania) i zablokowanie ich zarówno u źródła jak i na forum.
    Wierzcie komu chcecie, moje słowo jest jasne; przed atakiem żadne dane nie zostały przekazane dalej. Mogę dać screena z poczty jeśli to coś da. Chociaż pewnie i tak nie uwierzycie. To walka z wiatrakami. My, anonimowi jak usłyszymy że forum raz logowało IP to już nigdy więcej tam nie wejdziemy.
    Proste, przegrałem walkę. Niech się cieszą dzieci karachana, zawsze miło rozwalić kogoś kto chciał dobrze.
  28. AnonLegionPL Member

Wijesz się jak piskorz - gdyby chodziło tylko o zmienne IP, to nie rozdawałbyś danych osób ze stałymi adresami, których banowałeś, gdy napisali coś, co ci nie pasowało. Tak się nie załatwia pewnych spraw i jako anonimowy powinieneś o tym wiedzieć. Mam nadzieję, że więcej osób nie wpadnie na pomysł, by wypowiadać się na twoim forum, byś potem mógł szastać ich danymi na prawo i lewo, gdy tylko coś ci nie będzie pasowało albo gdy służby do ciebie zawitają (bo że witają często, to nie ma wątpliwości, sądząc po twoich działaniach).
  29. LetSpeak Member

30. mugiwara Member

Nie dajcie się nabrać na tą marną prowokację dzieci z chanów. Kto miał z nimi do czynienia doskonale wie o czym mówie. Nie chcę tutaj opowiadać się po żadnej stronie, bo jak widać admin LetSpeak też się niezbyt fajnie zachował przekazując ip userów KOMUKOLWIEK (ja bym zwyczajnie założył rejestrację z tokenem i bezlitośnie banował aż im się znudzi), jednak pod żadnym pozorem nie wierzcie tym gównojadom z polskich chanów (karachan, vichan czy inny shit).
    Na tym forum możemy czuć się o tyle bezpieczniej, że mamy dużo większy zapas transferu i wątpię żeby tym gnidom, najniższym ogniwom ewolucji chciało się bawić w DDoSowanie.

Jak dla mnie temat wyczerpany.
    Bez odbioru.
  31. AnonXPL Member

Żeby przeciążyć forum zapewne użyli poradnika zamieszczonego przez 1 z użytkowników.
    Bo takie dzieci zwykle tylko komentarzami zawalają fora i myślą że wygrały.
  32. Anonymous Member

Ja nie mam tego problemu, bo to forum mi się zwyczajnie nie włącza ;p Jest czyta biała strona z kilkoma klikalnymi słowami, ale klikanie nic nie daje.
  33. LetSpeak Member

Ponieważ forum już skasowane. Aczkolwiek wczoraj to wyczułem i zrobiłem backup o 1-szej w nocy...
  34. Anonymous Member

Oh... przykro mi.

Ale wcześniej też tak miałem ;p
  35. LetSpeak Member

Frajerstwo i zawiść polaczków, tyle. Dobrze że mamy stare dobre WWP...
  36. AnonXPL Member

@mugiwara możesz podać adres tej stronki tego polskiego 4chana na której się zgadali na nasze forum ?
  37. LetSpeak Member

karachan.org wejdź z jakiegoś proxy
  38. Anonymous Member

Ja tam podejście do chanów mam jedno. No, może czasami zajrzę na 4chana, ot, z sentymentu, ale wiem, że nie warto i sam się sobie po fakcie dziwię.
  39. LetSpeak Member

Dobra, olać to.
    Dzieciaki załatwiły mi forum, trudno. Za miesiąc wykorzystam hosting na boo na rapidleecha. :D :D
  40. Anonymous Member

Swoją drogą, to ciekawy fenomen, że każde forum z "chan" jest takie samo pod pewnymi względami. Znaczy, pewien rodzaj for nazywa się chanami i wszyscy tak robią. Ciekawe.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins