Customize

Platformersi

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Darth VAnon, Jan 24, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth VAnon Member

Gdzieś tam na di.com.pl znalazłem jakiś czas temu informację nt. wyników głosowania nad ACTA, kiedy leżało to jeszcze w Parlamencie Europejskim. Krótkie streszczenie - przeciwko byli posłowie SLD i UP, 8 posłów PO i 5 posłów PiSu wstrzymało się lub nie wzięło udziału w głosowaniu, cała reszta z tych dwóch partii zagłosowała za ACTA. Więc czemu by nie odwiedzić ich strony? Najlepiej skorzystać z LOICa (nie przez TORa).

Adres, na którym znajdziemy wiele ciekawych informacji, które powinniśmy dokładnie przeanalizować to platforma.org. Prosiłbym też o jakieś propozycje daty. Może 26.01?

To admins: I'm not talking about any illegal activities, I'm just recommending everyone to take a look at PO's website (a few thousands times everyone)
  2. Anonimowy Member

3. Darth VAnon Member

Nie przepadam za nimi, ale lepszy lewak niż socjalista.
  4. Reddread Member

Palikot jest bardziej lewicującym liberałem.
  5. Darth VAnon Member

Wolę prawicujących liberałów.
  6. Darth VAnon Member

I na pewno nie zależy mi na pedale i transwestycie w sejmie.
  7. Reddread Member

Masz pełne prawo.Ważne że dla wspólnego celu\idei jesteśmy wstanie wznieśc się ponad poglądy.
  8. Anonimowy Member

Widać, że kolega wyżej lubi słuchać wiadomości, bo widzi tylko to o czym mówią media, czyli "pedał, transwestyta w sejmie" zamiast skupić się na tym co pan Palikot chce dokładnie wprowadzić.
    Po 1. nie transwestyta tylko transseksualista. Jeśli nie widzisz różnicy to poczytaj o tym w necie.
    Po 2. nie pedał tylko homoseksualista. Trzeba mieć poszanowanie dla każdego człowieka i nie ingerować w to co robi we własnym domu :), a sejm, który powinien być przykładem tolerancji jeszcze się śmieje z takich ludzi, brawo! i oni rządzą naszym krajem.
    Polecam najpierw przeczytać program RP: http://www.ruchpalikota.org.pl/sites/default/files/rp.file_.3429.231.pdf

• Like Like x 2
  9. Darth VAnon Member

Jestem śmierdzącym homofobem i proszę to uszanować. A telewizji nie oglądam (nie z powodu jakiejś idei, po prostu nie ma tam nic ciekawego - nawet obiektywnych informacji), onetu i innych interii też nie czytuję. Co do programu Palikota - przejrzałem, z częścią się zgadzam, z częścią nie. Po prostu straciłem resztki szacunku do tego człowieka kiedy usłyszałem, że stara się o koalicję z PO. Mimo wszystko wolę Korwina i NP.
    • Like Like x 1
  10. Anonymous Member

Darth VAnon ostrzeżenie za namawianie do przeprowadzania nielegalnych działań (i bezczelne okłamywanie modów).

Temat zamykam.
  11. @Vanon

Jeśli chcesz przeprowadzić taką akcje jako Anon możesz zrobić obrazki powrzucać na kwejki itp. Ale to forum nie popiera nielegalnego aktywizmu.
  12. Anonymous Member

Dlatego zamknąłem temat -.-
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins