Customize

#OpPaperstorm - rezultaty

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by gr0w33r, Oct 23, 2011.

1. Cześć, chcę stworzyć jakiś materiał polskich Anonimowych z operacji paperstorm. Mam zamiar skleić wszystkie zdjęcia/filmy z akcji jakie przeprowadziliście i wrzucić do internetu. Podsyłajcie to co macie tutaj lub na wiadomość prywatną do 1.11.2011 - potem zrobię z tego film. Możecie też robić swoje zdjęcia w maskach, czy coś - macie okazję, bo za niedługo halloween.
  2. Anonymous Member

wiem że to zły temat ale to ważne. Czy naprawdę mogę być ścigany przez wejście na "www.karachan.org"
  3. Anonymous Member

uh czyli to tylko trollowanie... dzięki ulżyło mi ;d
  4. Na wielu chanowych stronach wyskakują takie pierdoły.
  5. Nie wierz w takie rzeczy nikt nie może Cie za nic oskarżyć nawet gdyby naprawde to komuś przekazali po prostu miałeś prawo tam wejść i tyle.

Mogę ci pomóc w montażu filmu. Pracuje w Adobe After Effects CS3 i gdy jest taka potrzeba w 3ds max, blenderz cinema 4d itp. Mogę zrobić naprawde ładne przejścia i efekty, mogę również stworzyć muzykę (od podstaw) do filmu. Mogę się spytać czym te zdjęcia chcesz zmontować ? Naprawde się na tym znam.
  6. Vegas 10 Pro, nie potrzebuję innego do prostych filmów. Bardziej zależałoby mi na zdjęciach ;p
  7. Sony Vegas nic nie zrobisz, moim zdaniem jest tak samo użyteczny co movie maker ^^ Napisz jak a ja Ci to zrobie z naprawde zajebistymi przejściami i efektami. A jak dalej chcesz robić sam to ściągnij AAE, zapoznaj się z videocopilot.net pościągaj jakieś gotowe projekty poupychaj zdjęć i zrób z tego jedną całość.
  8. Stary, skoro ma to być slideshow to po co mi efekty i zajebiste przejścia. Skupmy się na materiałach do filmu.
  9. Anonimowy Member

To ma tylko odstraszać nieproszonych gości. Żeby przejść dalej kliknij w kropkę wykrzyknika, ale nie polecam tej strony. Przesiadują na niej sami zboczeńce żartujący sobie z Jana Pawła II.
  10. Anonymous Member

Zauważylem, raz wszedłem i już mam dość.
  11. Tak, a co do tych materiałów...
  12. Ludzie, z tego co czytałem przeprowadzaliście operację Paperstorm, a teraz nagle cicho się zrobiło.
  13. anonLie Member

To moze ty cos wrzucisz? Wkoncu jestes az, tak nadgorliwy, ze napewno cos zrobiles :3
  14. Zobaczycie moje na filmie, o ile taki powstanie.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins