Customize

OpMailStorm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by Anonymous, Dec 15, 2011.

 1. Anonymous Member

  odpalaj odpalaj :)
 2. Gej_Folks Member

  wysyła aż wentylatorek furczy :cool:
 3. Anonymous Member

  Ja już dziś kończę, zgłosiłem tego buga do twórcy programu w prywatnej wiadomości na youtube (innej metody komunikacji nie znalazłem) zobaczymy może odczyta wiadomość i poprawi to :)
 4. Gej_Folks Member

  dobiło do 1000ca - chyba starczy na dziś ;-)
 5. Chłopaki, sprawa jest niecierpiąca zwłoki. Otóż TVP chce zrobić reportaż nt. #OpMailStorm, rozmawiałem już ze znajomym z TVP Info, oczywiście nie przedstawiłem się. Jakie jest Wasze nastawienie co do tego pomysłu? I czy ktoś z Torunia jest i ma maskę na pożyczkę?
 6. Anonymous Member

  do Torunia mam daleko,
  Code:
  http://www.partybox.pl/prod_12724_maska_vendetta.html
  tutaj możesz kupić maskę za 12 zł z tego co wiem kurier do końca roku działa w trybie pospiesznym :)
 7. Darth VAnon Member

  Jeżeli TVP (albo coś innego) puści coś o nas to prosiłbym o powiadomienie i ewentualnie nagranie - mam ździebko utrudniony dostęp do telewizora aktualnie (karta telewizyjna mi nie działa i musiałbym się u rodziców dobijać, co byłoby ździebko podejrzane, bo za często telewizji nie oglądam)
 8. Anonymous Member

  Jeśli będę znał datę i godzinę tego programu to spróbuję to nagrać
 9. Byłoby świetnie :)
 10. Zekdarrath Member

  Miałem to samo napisać, iż jest to bardzo dobry pomysł i sposób na "rozleklamowanie się" naszej idei.
 11. Anonymous Member

  Niniejszym informuję że właśnie do "czerwonej skrzynki" wrzuciłem list do Marianów
  • Like Like x 1
 12. Dość dziwnie właściwie to wyszło, bo postanowiłem wczoraj do Info wysłać smsa z pobieżnym opisem sytuacji, a dzisiaj naprawdę się zdziwiłem, jak zadzwonił z własnej komórki do mnie kolega będący dziennikarzem TVP Info, tak więc z góry nakierowałem go, aby nie popełniał błędów TVNu, tzn pytał, czy może nas nazwać hakerami (NIE!, jesteśmy pokojowymi aktywistami walczącymi o prawa człowieka), ilu mniej więcej nas jest działających w #OpMailStorm(kilkunastu?), ile mniej więcej maili wysłaliśmy(tysiące!). Postanowiłem, że musicie wiedzieć o każdym kroku, jaki popełniam oficjalnie jako Anonimowy. Teraz dzwonił, że idzie już na montaż materiału (nawet nicka nie udostępniałem), bez nagrań jakichś specjalnych. Ewentualnie, jak będzie potrzeba skręcenia czegoś, będzie dzwonił. Powiedziałem, że może ktoś z Wawy alby innego większego miasta mógłby wystąpić (w papierowej masce trochę wstyd organizację reprezentować). Za chwilę będzie na żywo mówił o NAS!
 13. Maili wysłaliśmy ok 6870 ;) Będzie mówił na żywo na TVP info ? o której dokładnie ?
 14. Anonymous Member

  Zapewne będzie to w programie "Serwis info" lub "Raport z Polski" mógł by to ktoś nagrać ? Nie wiem dlaczego ale mój telewizor nie chce nagrać na pendrive'a
 15. Obejrzałem to i to i jak na razie nie było
 16. Zekdarrath Member

  Nagrałem programy informacyjne do 16, ale i tak nie umiem rzucać tego na pendrive, więc sory

  Edit: Ale Numerek namówił mnie, żebym się nauczył zegrać, także jak się nagra to spróbuje
 17. Zekdarrath Member

  400 emaili wysłałem, w ogóle prędkośc moja to 1200 maili na godzinę. Dzisiaj od 24 do 6 wyślę mu jakieś 7200 emaili.
 18. Anonymous Member

  Ktoś wie co z TVP info?
 19. Anon2k11 Member

 20. o kwa, topic zupełnie nie taki jak chciałem, poza tym zacytowali to co powiedziałem im :D
 21. "Ksiądz Adam Boniecki - z uwagi na zakaz - odmówił komentarza w tej sprawie. Poprosił jednak, by podziękować internautom, którzy go wspierają. Wieloletni redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego" przyznał w nieformalnej rozmowie z TVP Info, że protest grupy Anonymous może mu zaszkodzić."

  "To są anarchiści, lewacy rozmaitej maści, wolnomyśliciele. Wobec tego trudno ich podejrzewać o kierowanie się dobrem Kościoła - uważa dr Tomasz Terlikowski, redaktor naczelny portalu Fronda.pl. Według Artura Spornika, dziennikarza "Tygodnika Powszechnego" internauci bronią księdza Bonieckiego, bo uważają go za osobę prześladowaną. - Społeczność internetowa stanęła po stronie księdza Bonieckiego, by pokazać, że zależy jej na wolności - podkreśla Sporniak.

  Wystarczy już. Pierwszych słów raportu nie zacytuję, bo uderzają w Nasz honor i pokazują, że autor tego tekstu powinien otrzymać od Nas kilka maili.
 22. Anonymous Member

  Kuro czy mógłbyś jakoś anonimowo podpowiedzieć znajomemu że popełnili błąd ?
 23. Anonymous Member

 24. Anonymous Member

  Ktoś wie czy ten cały ks. Paweł Naumowicz wyprawia jakieś msze ? Specjalnie dla Niego wybrał bym się do tego kościoła w masce i garniturze
  • Like Like x 1
 25. I jeden z komentarzy pod artem na WP.PL

  Gdzie komunikat człowieka w masce? Anonimous nie robią niczego bez wydania ostrzeżenia w formie filmu. Wydaje mi się,że to bzdury i robi to ktoś inny.

  Ciemny lud uważa, że to niekoniecznie my, a większość wykorzystuje miejsce na komenty w celu pokazania jaką inteligencją dysponuje.
 26. Anonymous Member

  więc co robimy z WP ?
 27. Anonymous Member

  Kuro połowa tych komentarzy to trolle z karachanu (nie wiem czemu ale nie mogę zobaczyć co tam piszą ponieważ gdy zablokuje te gófnianie obrazki zawiesza mi się strona)
 28. Na koniec kolejny komentarz, zlecający nam atak na serwis FRONDA.pl

  Ja bym zachęcał kolegów z Anonymous o akcję przeciwko Fronda i panu terlikowskiemu.... Bo to co on wypisuje jest poprostu niedopuszczalne!! Jak taka małą wsza może pouczać i w taki sposób opisywać słowa ks. Bonieckiego... Za kogo on się uważa?? To co się dzieje w naszy polskim kościele dochodzi do granic absurdu... Jan PAweł II się w grobie przewraca.... SKANDAL !!!!

  Oczywiście nie uważam tej wypowiedzi za zbyt ważną, a tylko za zachęcanie do agresji. Zrobiliśmy swoje. Cieszmy się z nagłośnienia sprawy. Marianowie nie poradzili sobie z uciszeniem ks Bonieckiego, który dziękuje nam za okazane wsparcie.
 29. Darth VAnon Member

  "Na adres elektronicznej poczty wpłynęło 6 tys. maili, ale to dopiero początek akcji. Jej inicjatorzy chcą docelowo wysłać kilkadziesiąt tysięcy wiadomości i w ten sposób zablokować zakonny serwis. "

  Skoro nas o to proszą...
  • Like Like x 2
 30. Anonymous Member

  I jeszcze jedno czy ktoś mógł by napisać oświadczenie nagrać film i wrzucić go do sieci ? Pomogło by to nam, właśnie w komentarzach typu :
 31. Xaosuser Member

  hmm przydało by się na jakiejś naszej stronce zamieścić oficjalnie info dla wp i ich do niej odesłać
 32. A co do WP.pl, napiszemy coś i do nich :D
  Póki co na stronę z artykułem DoSa osobistego przeprowadzę bo w dupie mnie boli jak takie debilizmy czytam.
 33. Zekdarrath Member

  Dobrze chłopaki!
 34. Jutro będziemy rozdrapywać temat. Idę obejrzeć dobry film.
 35. Darth VAnon Member

  Proponuję V jak Vendetta *ba dum tss*
 36. RainbowSix Member

  Nie no, na TVP nie wyszło tak źle, szkoda tylko, że większość ludzi i tak czyta bzdury na WP, od tych "hakerów" już mi się coś wywraca. BTW: Co dalej?
 37. Xaosuser Member

  1. Podsumowanie akcji:

  - wiadomosć do mediów w formie tekstowej której celm jest wyjasnienie akcji i czego oczekujemy od osób nią dotkniętych
  - wiadomośćdo mediów w wersji youtubowej
  - porozsyłanie tego do jak największej liczby stron, szczególnie tych które o nas wspominajaw ten czy inny sposob
  - wiadomość dla ks. Bronieckiego z słowami poparcia :confused: ?
  - profit !!

  2. Przygotowanie się na spam pod wiadomościami :D
  • Like Like x 1
 38. Darth VAnon Member

  Można też zaplanować jakąś akcję przeciwko manipulującym mediom. Jak ktoś wcześniej w jakimś temacie wspomniał, włamać się na ich stronę i napisać, że nie jesteśmy hackerami.
 39. RainbowSix Member

  Lubię to ;) Poszło na Niebezpiecznik info z TVP, bo jak wszyscy pierwsze co zobaczyli, to WP-bzdury. Xao, dodam jeszcze od siebie, że poza tymi, którzy o nas piszą info powinny dostać media, że tak to ujmę "branżowe", skupiające się w 2 sferach: komputerowej (żeby ktoś wreszcie naprostował tych ignorantów z WP i innych Onetów) oraz religijnych, żeby nie powtarzali oszołomskich gadek za Frondą.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins