Customize

#OP PAPERSTORM Warszawa

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by jeunesse.doree, Jan 25, 2012.

1. Ostatnio dostałem zalew emaili w związku z checiom pomocy nam w działaniu, wiele osób odpowiedziało ze jest chętnych na większy paperstorm, jestem ciekaw ile osób rzeczywiście zajrzalo na forum, więc wszystkich chętnych do paperstormu w Warszawie proszę o zgłoszenie sie, chodzi na razie o ocenienie liczebnosci osób, które rzeczywiście chcą wziąść udział, jeśli jest was na prawdę tak wielu to #OpPaperstorm moze sie naprawdę udać na większa skalę.
  2. Witaj, w końcu na forum. Jestem Tu.:)
  3. IMarcin Member

Jasne jak coś to dołącze
  4. Jabo Member

Obecny ;)
  5. Anonymous Member

Trzech to już kompania :p
  6. Albino a Ty z nami?:)
  7. ps, ACTA podpisana, co robimy? DO ratyfikacji troszkę zostało, trzeba szybko działać no i czas przyszedł żeby wreszcie ludzi obudzić.
  8. Bezem Member

Na czym dokładnie polega paperstorm? Bo jeśli nie wiem ocb to nie wiem czy mogę pomóc :)
  9. Anonymous Member

Za daleko do Warszawy mam by wziąć w tym udział.

Co robimy? Paperstorm, mailstorm (z umiarem), wychodzimy na ulice. Jakieś jeszcze pomysły?

Paperstorm polega na rozdawaniu ulotek, rozwieszaniu plakatów, takie tam
  10. Bezem Member

Okey, więc także się zgłaszam :)
  11. IMarcin Member

Ja myślałem żeby w poniedziałek porozwieszać bo jutro nie za bardzo mam czas
  12. Bezem Member

Ja także czas mam dopiero w niedzielę/poniedziałek
  13. Jak taka akcja będzie, również się zgłaszam.
  14. Gromowładny Member

Heh. Gotów.
  15. Nareszcie w Polsce, w razie co zgłaszam gotowość.
  16. Anonymous Member

Chcecie organizować akcje, szukacie chętnych do współpracy, a sami nie współpracujecie. Nie chce wam się nawet napisać na PW, że jesteście z tego i tego miasta, by zebrać ważne informacje konieczne do organizowania udanych akcji.

Do tych, którzy chcą coś zdziałać: żeby zorganizować raid, trzeba mieć zebrane informacje na temat miejsca raidu. Więc, jeśli ktoś jest z większego miasta i chce pomóc takie informacje zebrać, zapraszam tutaj:

https://whyweprotest.net/community/threads/większe-polskie-miasta.102221/

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins