Customize

#OccupyWallStreet

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Oct 19, 2011.

1. Anonymous Member

Może powinniśmy trochę sprawę w Polsce nagłośnić, nie chodzi mi o to, że sprawa jest ukryta zupełnie, ale szczerze mówiąc to my mieliśmy tylko 1 nie nasz marsz, a na całym świecie ludzie wychodzą na ulice, podczas gdy my gadamy o ulotkach.
  2. Anonymous Member

Nie mam pojęcia szczerze mówiąc o co chodzi z OccupyWallStreet.
  3. Anonymous Member

Już wiem. Możemy coś w tej sprawie zrobić, ale nie w związku z sytuacją w Stanach, tylko u nas.
  4. Linoline Member

Tylko co?
  5. Anonymous Member

Mówię hipotetycznie na przyszłość. W tej chwili nie możemy zrobić nic. Paper Storm i strona internetowa to na razie nasze jedyne cele.
  6. cyddyn Member

7. Zgadzam się.
  8. Anonymous Member

Ludzie z tego dziwnego marszu wiedzieli i teoretycznie są na to jedyna odpowiedzią jeśli chodzi o Polskę
  9. Anonymous Member

10. Linoline Member

W Polskich mediach ogólnie mało mówi się o tego typu sprawach, tzn. o protestach, którym przyświeca cel, jak już to usłyszymy, że ktoś na znak protestu przemalował kobajn na różowo a nie, że ktoś a poważne problemy i czasem nawet pomysły jak je rozwiązać.
  11. Anonymous Member

Akurat o tym bardzo dużo gadali, widziałem anonów w telewizji ;)
  12. Linoline Member

Ale to i tak względnie mało w porównaniu z innymi krajamiJa przerzuciłam sie na francuska telewizję, poniewaz z niej dowiem sie więcej o sytuacji w Polsce (tak, tak) niż z naszojezycznej tv.
  13. Anonymous Member

Niezły absurd ;) Apropo zna ktoś jakieś dobre niezależne media ?
  14. Kiedyś ktoś podawał taką stronkę wolne media pl czy coś, ale pamiętaj, że w tym wypadku są to nie potwierdzone rzeczy z reguły.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins