Customize

Nasz kanał YouTube

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Jan 8, 2012.

?

Tutaj wkrótce

będzie ankieta 1 vote(s) 33.3%
dotycząca kanału YT 2 vote(s) 66.7%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anonymous Member

Jako, że od czasu do czasu musimy zamieścić jakiś filmik w sieci, potrzebne nam jest jedno wspólne konto youtube. Kilka razy już uploadowaliśmy tam różne filmiki, ale za każdym razem na innym koncie, co jest trochę bez sensu. Powinniśmy mieć wspólne konto dla wygody naszej i odbiorców. Dlatego proponuję, by każdy posiadacz kanału YT napisał tutaj, jak się ono nazywa oraz podał link. Gdy będzie można już sądzić, że wszyscy posiadający takowe podali ich nazwy i linki, wybierzemy jedno z nich przez ankietę zamieszczoną w tym temacie i przeniesiemy tam wszystkie filmiki.

P.S. Jeśli właściciel wybranego kanału się zgodzi, powinien dać passy do swojego kanału jednej ZAUFANEJ osobie na wypadek, gdyby się wykruszył bądź był nieobecny przez dłuższy czas.
  2. Anonymous Member

Nie głosujcie w ankiecie na razie, bo gdy zmienię pytanie i odpowiedzi, wasze głosy pozostaną wciąż w tym samym miejscu, więc wasz głos będzie policzony na dany kanał YT niezależnie od waszego wyboru.
  3. ch0m1kX Member

Sorry nie mogłem się oprzeć...
    • Like Like x 1
  4. Też się nie powstrzymałem :)
  5. Anonymous Member

6. IMarcin Member

najpierw zagłosowałem a potem przecztałem. sory
  7. AnonLabel Member

Głównym kanałem jest AnonyopsPolska - po co to zmieniać i znów komplikować sprawę... Robicie dziurę w całym, jak zawsze.
    • Like Like x 4
  8. Anonymous Member

Nie ma głównego kanału tak jak i nie ma głównego forum Anonimowych, my jako społeczność z tego forum chcemy ustalić kanał youtube na którym filmy naszego wyrobu będą mogły tam trafiać
  9. Anonymous Member

Label właśnie problem w tym, że go nie używamy, dlatego zaproponowałem to głosowanie
  10. AnonLabel Member

http://forums.whyweprotest.net/threads/nasza-skuteczność.98551/ - pomyśl w takim razie nad sensem tego tematu.
    Teraz będziemy wybierać milion dni kanał na który będą wrzucać ludzie filmy, ale po co? Tylko po to żeby były one pod jednym nickiem YT? Chodzi o rozprzestrzenianie informacji i idei Anonymous, a nie o to żeby robić to jako jedna osoba. Póki ludzie wrzucają nie ważne gdzie, to dobrze, nie rozumiem po co tworzyć jedno konto.
    • Like Like x 1
  11. Anonymous Member

Żeby ludzie, jeśli zaciekawi ich, które konto jest nasze, a które chanowców, wiedzieli, że to właśnie to. Wiem, że te dwa tematy to pewien paradoks, ale musimy mieć jedno konto na którym byłyby wszystkie nasze filmy.
    • Like Like x 1
  12. Anonymous Member

Sory, to mój post był
  13. AnonLabel Member

To nie jest żadne wyjście, żadne. Wypuszczamy filmy na tyle rzadko, że chanowcy mają ich na swoich kanałach więcej od nas, a 1/3 filmów to właśnie fake'i. Jeżeli chcesz powstrzymać karachan, to nie wystarczy ograniczyć się do youtube'a - róbcie jak chcecie, ale sens tego tematu wg. mnie jest znikomy. Pierw jest mowa że zbyt się pieprzymy, a zaraz potem temat jaki kanał na YT mamy wybrać - hell yeah! Niech każdy wrzuca na swój, niż na jeden, proste.
    • Like Like x 1
  14. Zgadzam się to tylko utrudni nam życie. To jest znajdowanie dziury w całym...
  15. RainbowSix Member

Po prostu reaktywujcie kanał, który działał i tyle. Zobaczę tu kolejny plebiscyt i strzelę sobie w łeb.
  16. AnonLabel Member

Nie pieprzymy się, jutro założę ankietę jakie majtki powinienem ubrać.
  17. RainbowSix Member

Już teraz ci mogę powiedzieć, że męskie stringi są passe.
    • Like Like x 1
  18. AnonLabel Member

No i co ja mam teraz zrobić.
  19. RainbowSix Member

Pozostaje ci ankieta albo chodzenie bez.
  20. Anonymous Member

Ok. Reaktywujmy stary. Tylko, cholera, który to był? Bo tyle ich było, że już się pogubiłem.
  21. Anonimowy Member

Był jakiś stary kanał?
  22. Ok kanał aktywowany ? Label dobrał odpowiednie stringi ? Dziura w całym nie odnaleziona ? To moge w końcu zamknąć i usunąć ten bezsensowny temat :) ?
  23. AnonLabel Member

Jeez, czyż zrobienie kanału do którego będzie miała dostęp grupa osób i wrzucanie tam wszystkich naszych filmików + wyrzekanie się jakoby inne były zue to nic innego jak stworzenie właśnie kanału głównego? Czasem musicie zapomnieć o 'zasadach' typu 'ANONYMOUS TO NIEZIDENTYFIKOWANA ELITA, NIE MAMY ŻADNYCH STAŁYCH MIEJSC POBYTU' - to trochę dziwne, nie uważasz? Zgadzam się z tym poniekąd, ale tylko poniekąd - wolę nagiąć tą zasadę i nie komplikować sobie życia takimi tematami, ale po co - prościej znów dyskutować i osiągnąć apogeum głupoty, komplikując sobie życie.
  24. Anonymous Member

25. AnonLabel Member

Ugh, ale czy Ty nie widzisz podobieństw? 'dobrze by było, gdybyśmy kanał YT również mieli jeden.' - to jest właśnie założenie wspólnego kanału. Anyway, i tak z tej dyskusji nie wynika nic, nie robimy filmów tylko dyskutujemy o jakichś pierdołach - może w końcu zróbmy coś, co będziemy mogli pierw w tych filmach zawrzeć? Zachowujemy się jak banda dzieci, dyskusje nt. puntku B, gdzie jeszcze punkt A nie miał miejsca.
    • Like Like x 1
  26. insidious999 Member

Ale skompliowaliście tą rozmowę. Pogubiłem się... to który w końcu to kanał? AnonyopsPolska?
  27. AnonLabel Member

Przecież z góry widać że większość osób wypowiadające się w tym temacie są przeciwne jakimkolwiek działaniom wobec yt, niech będzie jak jest.
  28. Anonymous Member

Ok, temat zamykam.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins