Customize

Może połączyć z nimi swoje siły?

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Nov 22, 2011.

1. Anonymous Member

2. Tak jak pisałem w innym temacie najpierw konkrety.
  3. Anon2k11 Member

Jak zawsze od dupy strony... jak znajde czas to coś tam im wpisze.
  4. Anonymous Member

5. Anonymous Member

Nie zapraszają tylko robią swój słynny WYKOP EFFECT który poczuł min. 4chan
    Wykop jest poważna siłą w internecie i któryś z anonimowych to po prostu zauważył co nie znaczy, że Legion Wykop interesuje się naszym małym forum w porównaniu z nimi nie znaczymy nic i nie mówię tego złośliwie tylko stwierdzam fakty Wykop czasem trolluje ale częściej pomaga i nie bawi się w jakieś ulotki tylko współtworzy politykę a, że niektórym się to nie podoba cóż psy zawsze szczekają...
  6. Anonymous Member

Kiedy poczuł? Chodzi ci o tą swastykę na polskiej fladze w drawbalu?

Czym się różni sonda internetowa od wyborów? Średnią wieku. Tylko dlatego korwin jeszcze nie został królem polski, tak poważna to siła w polityce.

A jak chcesz wniknąć bardziej w ten portal to polecam zacząć od ich filmikow na YT. Pięknie pokazuje jakie wartości i autorytety są dla nich guzik warte.
  7. RainbowSix Member

Proponuję przeczytać komentarze pod linkiem, bo może się okazać, że się komuś faktycznie wymyślił protest dotyczący podatków i cen paliw.
  8. Anonymous Member

9. anonLie Member

Tak, polaczmy sily z gimbusami, a potem bede mial mozg rozjebany od wkurwienia, spoko. Ludzie jestem zawiedziond.
  10. Anonymous Member

Więc może faktycznie połączmy się z Wykopem? Co prawda temat jest trochę nieścisły; jedna osoba wrzuciła filmik i od razu pojawia się wniosek "Wykop popiera Anonymous", ale nie zmienia to faktu, że jest więcej niż prawdopodobne, że na Wykopie znajdzie się całkiem sporo ludzi, którzy popierają naszą ideę. Co nam szkodzi wyciągnąć do nich rękę? Najwyżej odmówią, a parę trolli "ukarze" nas za wychylanie się. Strach się bać.
  11. Anonymous Member

link wykopalo ponad 200 osob, kazdy z nich to potencjalny anon, moze niech ktos zalozy na wykopie oficjalne konto anonymous polska?
  12. Proponuje inne wyjście, może nie będziemy ich tu bezpośrednio przekierowywać, trzeba tylko pamiętać, by nie przedstawiać się jako ci "prawdziwi", z drugiej strony można dać na wykop link z jakimś pięknym tekstem, tylko wtedy trzeba będzie przygotować się na gównoburzę.
  13. RainbowSix Member

Napisałam gdzieś w podobnym temacie, dublu tego chyba, że nie mam nic przeciwko, tylko niech najpierw zrobią porządek z oszołomami, którzy tutaj wpadają pośmiecić. Szczerze to mi wali, skąd ktoś przychodzi, jeżeli jest względnie normalny...

A mój koment tyczył się sugerowania wykop efectu. For what....
  14. Anonymous Member

Jak niby mają zrobić z nimi porządek? O matko, poproszą ich, by przestali? :p Nie ma sensu winić Wykopu za trolle, bo to nie wina całej społeczności, tylko jej części, powiedziałbym wręcz marginesu
  15. Anon2k11 Member

Sporo roboty przed nimi. Siedze na tym forum od wykopowców i stwierdzam, ze ciezko będzie sprawić aby z tego małego ruchu coś wyszło.
  16. IMarcin Member

Można napisać do tego twórcy "apelu", jeśli naprawdę będą chcieli coś zrobić to ok, ale wątpię...
  17. Anonymous Member

Na pewno nie mają więcej do roboty niż my :rolleyes:
  18. RainbowSix Member

Skoro twórca tak chce wyjść na ulicę, to zapraszamy do nas, albo na jakieś skrzyżowanie. Srsly, Wykop jak dla mnie jest dość zabawnym miejscem link share, porównywalnym trochę do onetowych forów. Nie wiem, jaki jest cel jego istnienia poza dzieleniem się linkami. W tym drugim dublotemacie jakiś anonim stwierdził, że są siłą tworzącą politykę. O, to dowodzi, że mają do siebie niesamowity dystans i aż bije od nich autoironia ;D

Albino, wiem, że nie mogą nic z nimi zrobić. Tzn. w sumie to mogą. Zakaz rejestracji dla gimbusów bez zgody rodziców. Tak wiem, to nie przejdzie, żartowałam - zaznaczę to, zanim się znowu ktoś moją wypowiedzią zbulwersuje, albo zacznie kolejny off ;D
  19. Anon2k11 Member

20. Anonymous Member

21. Można by jeszcze dodać link do anonyops.pl

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins