Customize

Mega Club - Katowice

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by vizjerei, Jan 31, 2012.

1. vizjerei Member

Siema wszystkim . Śledzę wasze forum(polskie) od początku afery z ACTA a amerykańskie już trochę dłużej ale dzisiaj wchodząc na Facebooka dobiła mnie jedna wiadomość. W Mega Clubie organizują imprezę " ANONYMOUS Party" . Sądzę ,że jest to nietakt i grube przegięcie z ich strony , oraz to ,że na ich imprezie będzie można prawdopodobnie zakupić/dostać maskę Guy'a Fawkes'a cyt;."
    Maski już przyleciały z USA :)" .
    http://www.facebook.com/MegaClubKatowice . Co sądzicie o tego typu sprawie? . Moim zdaniem taka impreza nie propaguje idei Anonimowych i nie powinno się w ten sposób wykorzystywać wizerunku tak licznej grupy bez ich przyzwolenia . Wypowiadajcie się :) pozdro
  2. Anonymous Member

Możnaby ich ukarać w rl. W internecie nie ma sensu.
  3. Anonymous Member

Choć w internecie możnaby pisać komentarze i sypać dislike'ami (jeśli jest taka opcja). Poza tym megaclub ma też swoją stronę... Ale niczego proponował nie będę.
  4. Krea Member

Gdyby tak przyjść na tę imprezę w masce i wpierdolić barmanowi/djowi cokolwiek to oduczyliby się imprez w maskach. Jak będzie jakaś akcja organizowana przez kogoś to chętnie dołączę :) Ale nie powiem, aby spędzało mi to sen z powiek.
  5. Anonymous Member

śmierdzący gaz im do klubu wpuścić, lol
  6. Anonymous Member

7. insidious999 Member

Najgorszy klub-speluna na śląsku.
  8. pomijajac ta konkretne impreze w "klubie szpeluna", to ja sie jednak zastanawiam czy nie jest to pomysl do rozwazenie zeby zoorganizowac cos w rodzaju "imprezy", ktory by promowal idee anonymous - juz od dluzszego czasu nosze sie z ta idea i mysle ze jak sie to dobrze zrobi to moze miec pozytywna sile razenia: polaczyc udostepnienie informacji (plakaty, ulotki itd), z dobra swiadmomie dobrana muza, odpowiedni wystroj pomieszczenia w jakims undergrandowym miejscu...mam troche doswiadczenia w organizowaniu imprez i mysle ze moze wyjsc calkie spoko - troche inny rodzaj "paperstorm" w przestrzeni publicznej :)
    znam ludzi prowadzacych kluby w wawa i lodzi, takze moglbym sie z nimi dogadac, ponadto puszczam muzy z czarnych plyt i jestem w stanie sciagnac jeszcze pare swiadomych osob do grania, mozna by to wspolnie jakos przygotowac, jakby sie ktos chcial lokalnie dolaczyc...
    zeby idea anonymous nabrala jeszcze wiekszego tempa rozwoju to warto moze pomyslec i innych kanal promocji i informacji niz tylko web, zwlaszcz wspolne dzialania ze strefa kultury miejskiej-co o tym myslicie?
    tumblr_lfjd7aMmdb1qcmknso1_500.jpg
  9. maQu1 Member

Fuck)_that_
  10. Anonymous Member

1. Mega Club chciał zarobić na Anonymous i to nigdy nie jest dobry pomysł.
    2. Nie dobierzesz muzyki, która by pasowała wszystkim którzy przyjdą.
    3. Ciężko byłoby to zorganizować
    4. I zareklamować.
    5. Już lepiej urządzić jakiś lulzerski flash mob.
  11. insidious999 Member

Na forum się solidnie zorganizować nie potrafimy a Ty chcesz gdzieś wychodzić na "imprezę" ;)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins