LetSpeak założył forum dla polskich anonimów, na które to forum trafili vichanowcy, karachanowcy itp. i na swoich chanach umówili się, że zniszczą tamto forum. Udało im się to, ujawniając fakt, że administrator ma dostęp do IP użytkowników (co prawda na każdym forum taki dostęp jest, poza tym jest konieczny do walki z co głupszymi użytkownikami, ale nie wszyscy o tym wiedzą, więc chanowcom to wystarczyło). Po upadku forum LetSpeaka (miał adres bodajże www.anonymous-polska.pl) chanowcy przenieśli się na WWP i zaczęli nas pouczać, jakimi to debilami jesteśmy i wyczyniać podobne tam drobne występki. Teraz chwilowo sobie chyba odpuścili, ale nie cieszyłbym się na zapas.
Nie sądzicie, że czas by wyjść na ulicę już nadszedł? - tzw. prewencja. Niech ludzie wiedzą, że jesteśmy. Niech rząd wie, że nie przebaczamy, że nie zapominamy. Niech wiedzą, że są obserwowani. Jedno wiem na pewno. Faktów dokonanych już nie zmienisz, dlatego jestem za prewencją. Niech władzę wreszcie zaczną brać społeczeństwo na poważnie i niech zaczną się z nim liczyć. Chyba o to tutaj chodzi. Ja w taki sposób rozumiem Anonymous. Też macie takie "odczucia"?
Noo tak, ale zwracajac uwagę na temat "maski" proponował bym ucięcie tej bezsensownej dyskusji, albo przeniesienie w inne miejsce, bo nie tu powinna się toczyć.
Dokładną cenę podam jak zobaczę czy przyszły w całości i z jakimi opłatami celnymi trzeba się będzie zmierzyć. Zapewne poniżej 30 zł.
Prawdopodobnie jutro dostanę maski i będę mógł je rozprowadzać. Czy są jeszcze chętni na paczkomaty? Jeśli tak, trzeba by się porozumieć w sprawie płatności. Dla chcących zachować anonimowość polecam opcje kupowania bez rejestracji (http://allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=2812)
Sprawdzałem, gdzie można kupić - tu się pojawiła interesująca oferta http://allegro.pl/show_item.php?item=1821748101
koszulki mogą się przydać na akcje paper storm : http://allegro.pl/anonymous-koszulka-t-shirt-guy-fawkes-vendetta-i1812500124.html
Ja teraz czekam na koszulkę http://allegro.pl/anonymous-koszulka-t-shirt-guy-fawkes-vendetta-i1812500124.html Wziąłem wzór 5 czarną z logiem anonów i wzór pierwszy z maską guya feweksa i napisaem "We're anononymous"
Ha, świetnie będziesz wyglądał przy np. naklejaniu plakatów, jeśli będziesz w tym brał udział. Musze sobie też jeszcze koszulkę sprawić...
Nie wiem co się bardziej opłaca. Razem z przesyłką cena maski jest taka sama jak tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=1821748101 i mamy jeszcze do tego 6 naklejek Ciekawe czy jakość maski jest taka sama.
Ciekaw jestem czy są w porządku. Peacemaker799 - w weekendy raczej poczta polska nie jeździ... więc pewnie dopiero w pon pierwsi dostaną. Mylę się?
Hmm, zdawało mi się, że w Sobotę poczta Polska jako tako pracuje. Ale chyba nie. Musze zaczekać do Poniedziałku. Masz rację.
Kupiłem maskę na aukcji http://allegro.pl/maska-anonymous-z-filmu-v-jak-vendetta-i1821748101.html Jest świetna. Btw chłopak z którym się spotkałem, żeby ją odebrać powiedział mi o tym forum. Naprawdę warto.
chyba też kupię jakąś maskę ale jeszcze nie wiem którą. Muszę założyć konto na alle i tu moje pytanie. robić normalne (bo alle ukrywa nicki i w ogóle) czy robić anonimowe bardziej
Przez zamów teraz jest opcja bez rejestracji, pytanie za sto punktów czy można to połączyć z paczkomatem ^^
też mi się wydaje, że tak. Najlepiej jest zapytać wystawiającego i nawet jak nie ma tego w opcjach wysyłki, to może się zgodzić. Ja tak robiłem z odbiorem osobistym ze 2-3 razy.
Z tego co zauważyłem aktualnie najlepszą opcją na allegro jest ta maska: http://allegro.pl/maska-naklejki-anonymous-guy-fawkes-vendetta-i1875630874.html Dorzucane jest 6 naklejek i ulotka Anonymous, a cena jest jak najbardziej przystępna.
Czy ktoś mógłby zamówić większą część masek z chin i sprzedać je po cenie hurtowej na allegro, aby odrobić za przesyłkę i koszty? Potrzebuje maski, ale nie chcę zamawiać z chin jednej maski. Może by tak na przyszłej stronie wprowadzić sklep z maskami? (Pomysł Anonymous_PL)