Customize

Młodzi ludzie przeciw obłudzie

Discussion in 'Polska' started by antifa, Apr 25, 2014.

 1. antifa Member

  Niedawno na facebooku pojawiła się inicjatywa zorganizowania ciekawego performencu w proteście przeciw obłudzie rządzących świń, które jak wiadomo jadą się teraz promować do Watykanu nad trumną obrońcy pedofilii i złodziejów. Młodzi, dynamiczni ludzie z wielkiego miasta jakim jest Warszawa mówią dość i zamierzają uczcić beatyfikację po swojemu:

  https://www.facebook.com/events/709762579066391/712533742122608

  kulturalnie jak na wykształconych ludzi przystało bez zbędnych prowokacji wobec biednych szarych ludzików które się tam normalnie gromadzą ale oczywiście faszyści wiedza swoje:

  http://telewizjarepublika.pl/szkalu...iesciu-w-warszawiequot,6235.html#.U1qd3aJhrW5

  wy też możecie tam być w garniturach i maskach jak na prawdziwych anonimów przystało, na pewno będzie to dobra okazja by przedstawić wasze poglądy także w innych kwestiach np. o tym, że nie można ufać rządowi i mainstreamowym partiom, tak nas tez to wkurwia i przy odrobinie szczęścia cała polska to zobaczy zajadając schaboszczaki. Demonstracja jest już zalegalizowana więc w razie czego policja będzie po naszej stronie ale na wszelki wypadek warto się dodatkowo zabezpieczyć ale pewnie jako doświadczeni aktywiści wiecie co i jak i nie trzeba wam tłumaczyć, że może być gorąco w każdym razie bardzo liczymy na waszą pomoc i doświadczenie.
 2. Akcja Kandyzacja jest z założenia i podobieństwa nazwy czystą prowokacją wobec środowisk neofaszystowskich. Ale jak wiadomo antifa niczym innym się nie zajmuje, tylką tą małą "wojenką". Nie popieram, chociaż nazioli też zbytnio nie lubię.
  • Like Like x 1
 3. anon_free Member

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins