Customize

Gdzie lepiej założyć stronę

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Oct 9, 2011.

?

Ssl2 czy anonimowipolska.pl?

ssl2 3 vote(s) 27.3%
anonimowipolska.pl 8 vote(s) 72.7%
 1. Anonimowy Member

  Działy whyweprotest.net, anonplus.com, whatis-theplan.org mogłyby kierować na te fora i to by było najlepsze rozwiązanie. Kto jest za?
 2. Zgadzam się, lecz to o kolejne tygodnie zatrzymało by "Operacje Forum".

  Nie lubię myślników. To może utrudnić. Cały czas jestem za frazą "Anonymous". W 1 minucie 12 s filmu można wyczytać "Szukaj takich haseł jak Anonymous, Anonops i innych kluczowych słów które moga być połączone z naszą działalnością": http://www.youtube.com/watch?v=FRSDYNQXYwE&feature=channel_video_title wiec może trzymajmy się tej frazy linku "Anonymous", drugie słowo oznaczające Polską nację typu Polska, Poland i mamy gotowy link bez żadnych myślników, dodatkowych słów, kropek itd. Proste i logiczne.
 3. Anonymous Member

  Ja i wielu innych zostanie tutaj więc wciąż jest to rozbijanie nas na na miejsze grupy
 4. Widzę że dalej nie rozumiecie - spróbuje to zaprezentować cytując najbardziej racjonalene wypowiedzi :
  Autor mugiwara temat "Polskie forum anonimowych" posty 2 i 4

  A teraz poraz kolejny zacytuje APL

  Teraz cytuje siebie samego

  Zacytowałem kilka wypowiedzi przeczytaj je trzy razy a potem pomyśl logicznie i zastanów sie czy tworzenie nowego forum będzie dobre dla polskich anonimowych. Cieszę się że masz domene hosting itd. ale czy nie może to być portal informacyjny ? Czy musi być to następne cholerne forum ?

  Pzdr. numerek
 5. Anonimowy Member

  numerek, pozwól, że Ci wyjaśnię.
  To nie ma być nowe forum, które nas rozdzieli tylko które nas ZJEDNOCZY. Wszystkich Anonów z WWP, anonplus, whatistheplan itp. Gdzieś musimy się z nimi kontaktować.
 6. Ale na WWP jest silnik który pozwala nam być naprawde anonimowym. Nie rozumiecie że nie przekonacie wszyskich do tego aby przejśc na kolejne nowe forum ? Ja np. zostane tu jak i wielu innych i co rozbijamy się na nmiejsze komórki ? jaki to ma sens ? Tutaj jest wszysko dobrze hmm "zorganizowane" ? chodzi o to że możemy pisać z anonimowego, możemy pisać i możemy być z anonami z zagranicy, strona dobrze wypozycjonowana w googlach. Myślisz że jak założysz nowe forum to nagle przybędzie 100 anonów będzie ich co najwyżej mniej :(
 7. Ale na Anonymous-Polska.pl też można ściągnąć ten silnik co jest tu.

  Nie możemy w pełni funkcjonować na różnorodno języcznym forum. Nawet nie mamy tu swoich działów i nie możemy tu ich ustalić, bo nikt nie moze zostać modem.
 8. Anonymous Member

  mamy moderatora.
 9. Kto? Wiec jestem w tyle bo nie zauważyłem jego działalności.
 10. mugiwara cytowałem go dwa pierwsze cytaty w mojej wielkiej wypowiedzi.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins