Customize

Gdzie lepiej założyć stronę

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Oct 9, 2011.

?

Ssl2 czy anonimowipolska.pl?

ssl2 3 vote(s) 27.3%
anonimowipolska.pl 8 vote(s) 72.7%
  1. Anonymous Member

Nie ma sensu dyskutować w nieskończoność. Po prostu zróbmy ankietę, bo dopóki nie postanowimy, który hosting lepszy, nie zrobimy nic ani na ssl2, ani na anonimowipolska.pl
  2. Dlaczego najlepiej zamknąć umysł na jakiekolwiek kompromisy ?
  3. Mógłbyś dodać opcje "kompromis" czyli tak jak już napisałem w drugim temacie :

Więc na końcu będzie przycisk przejścia do strony z wszyskimi gadżetami którą właśnie tworzymy... Jeśli chodzi o adresy to wru może zostać na hostingu ssl2 a domene bym zmienił na anonpl.org W ten sposób wszyscy będą zadowoleni...
  4. Anonymous Member

Ok. Kompromisy możliwe są dwa:
    1. Działają obie strony
    2. Nie działa żadna

Wariant 1 odpada, ponieważ przeszkadzałyby one sobie. Ssl2 z założenia miało być tylko ulotką, która wyświetlałaby się jako pierwsza w Googlach. Ale się nie wyświetla i nie będzie, bo ma za mało informacji i nie daje się wypozycjonować. Stąd pomysł fuzji z anonimowipolska.pl, która z założenia miała zawierać informacje szersze; ona już dałaby się wypozycjonować. To, na jakim hostingu zrobimy, to już kwestia drugorzędna, mi to wszystko jedno; ale żeby wypozycjonować stronę, musi być ona obszerna.

Wariant 2 też odpada, bo wtedy pozostanie nas tylu, ilu nas jest, na takim samym stopniu rozwoju ruchu, na jakim jesteśmy teraz.

Czyli: fuzja. Wybierajcie hosting; czy to będzie .pl czy ssl2, nieważne; najważniejsze jest to, że strona będzie pierwsza w Googlach
  5. Anonymous Member

To chyba jedyny dobry wariant jeśli dobrze rozumiem byłoby wtedy :

anonpl.org i na tym wru a na końcu przycisk wchodzę dalej i przekierowanie do strony anonimowipolska.pl

Ewentualnie to żeby nie rozdzielać tego na dwie domeny bo to troche nie ma sensu można by dać to samo ale na jednej domenie.
  6. Gdyby został wariant z "bramką" to nie musielibyśmy niszczyć przepięknego WRU ;)
  7. cyddyn Member

adres anoni... trzeba koniecznie skrócić. 5 raz dziś już nie dam rady go wstukać ;[
  8. Mogę wykupić anonpl.org wystarczy tylko powiedzieć ;)
  9. Anonymous Member

Jak wy sobie wyobrażacie kompromis? Dwie strony, jedna odnosząca do drugiej? Przecież o tym właśnie mówię że to bez sensu! Pomyślcie:

1. Wru to ulotka, która ma być pierwsza w Googlach, ale nie jest, bo ma mało informacji i nie daje się pozycjonować.
    2. Anonimowipolska.pl to strona, na której jest WSZYSTKO; daje się pozycjonować, bo jest obszerna (w założeniach)
    3. WRU ma odnosić do anonimowipolska.pl, chociaż nikt na WRU nie wchodzi, bo nikt go nie znajdzie? Znajdzie natomiast obszerniejsze anonimowipolska.pl.

To się nie uda. Więc albo robimy WRU będące nie tylko WRU, ale też wszystkim, czym ma być anonimowipolska.pl, albo anonimowipolska.pl będące jednocześnie WRU. Inaczej to nie będzie miało sensu.

Nie narzekajcie na długi adres, bo radośnie reklamowane przez któregoś z was anonireland.cośtam z perspektywy irlandasów jest tylko odrobinę krótsze.
  10. Anonymous Member

Ale na WRU jest lepsza treść więc można jej użyć jako bramki. Byłby jeden adres np. anonimowipolska.pl i kiedybyśmy na nią weszli byłoby wru i przycisk na dole "wchodze dalej" i kiedy klikniemy prziekierowuje do powiedzmy anonimowipolska/main.php i tam obszerna strona rozumiesz już ?
  11. Anonymous Member

*anonimowipolska.pl/main.php (sorry połknąłem .pl)
  12. Anonymous Member

Takie coś mogłoby być. Ale nie żeby np. ssl2 przenosiło na apl.pl
  13. Rzeczywiście źle napisałem dwie domeny to głupi pomysł ale bramka to moim zdaniem dobre rozwiązanie ;)
  14. Anonymous Member

Bramka tak czy inaczej nie zmienia faktu, że trzeba ją zamieścić na którejś z domen. Tak więc ankieta pozostaje wciąż aktualna.
  15. Ale wg mnie anonimowipolska jest skrajnie beznadziejne bo za długie i za trudne do rozczytania, a na ssl2 narzekają że darmowe i adres z .ssl2 nie wygląda zbyt ładnie, więc proponuje anonpl.org Można założyć sonde jeszcze raz ?
  16. Anonymous Member

Można, tylko po co zaśmiecać temat? Są 3 głosy na ssl2 i 4 na anonimowipolska.pl. Te 4 głosy policzy się jako głosy na, dajmy na to, anonpl.org i po kłopocie. Teraz tylko wykupić hosting i hulaj dusza :)
  17. AnonymousPL, chyba dałeś trochę im "ulec".
    Jeśli mój głoś się liczy to chciałbym dodać, że:
    a) anonpl.org nie brzmi tak ładnie jak anonimowipolska.pl
    b) rozmawiając z kimś przez telefon łatwiej było by mi zapamiętać słowa aninimowipolska.org niż anonpl.org
    c) jestem pewny, że nazwa anonimowipolska.pl będzie łatwiejsza do wypozycjonowania niż anonpl.org

Mój brat tworzy strony internetowe, oraz specjalizuje się w w HTML, PHP, MySQL, wiec jak by była potrzebna jakaś pomoc odnośnie stworzenia tej strony to mogę poprosić go o pomoc.

A co do tego czy anonimowipolska.pl wygląda brzydko czy ładnie, to trzeba pamiętać bracia, że wszystko można w każdym momencie zmienić. Grafika, styl, teksty, kod, to wszystko można konfigurować do woli, więc najpierw pomyślmy nad nazwą strony, a potem nad tym co ona będzie zawierać. W końcu strona jest potrzebna do info na ulotkach i plakatach.

PS. Nikogo nie chciałem urazić tym postem.
  18. Jeśli chcesz głosować zagłosuj tutaj bowiem sonda z powodu pojawienia się nowych alternatyw m. in. anonpl.org została przeniesiona do nowego tematu :

http://forums.whyweprotest.net/threads/anonpl-org.94732/

edit:

Aktualnie 7 osób wypowiedziało się za anonpl.org a dwie za anonimowipolska.pl
  19. Anonymous_PL Member

Każdy ma swoje pomysły ja nie sprawdzając tego ów tematu wykupiłem domenę trochę nie pomyślałem no ale trudno zamierzam się z nią użerać nawet jeśli miał bym być jedynym członkiem tego forum lecz jest mały problem z hostingiem który wykupiłem... Nie posiada bazy mysql więc nie da się wgrać żadnego oprogramowania nie sprawdziłem dokładnej oferty i tak wyszło że zostałem bez hostingu... Ma ktoś z was może jakieś propozycje na temat darmowego hostingu najlepiej bez reklam.?

Wielu z was może uważać tą nazwę jako dziecinną,poje*aną lub jakoś inaczej...
    http://anonymous-polska.pl
    Anonymous wielu z was pomyśli to nie jest polska nazwa !
    Lecz ja chciałem się trzymać tradycji oryginalna nazwa grupy nazywa się Anonymous nie Anonimowi.

W tym momęcie napisali byście no tak ale znajdujemy się w Polsce i piszemy w języku Polskim !
    Tak to prawda ale nie zapominajcie o oryginalnej nazwie.
    Chyba że zakładacie nową organizację ale wtedy nie zapominajcie o tym żeby zmienić swój ''imicz'' czyli nie takie maski jak noszą Anon czy też ubieranie się w garnitur...
    Ja zamierzam rozpowszechniać Anonymous w Polsce na tyle ile będę miał sił wiem że nikt mnie nie poprze ponieważ macie tutaj swoje ''kręgi'' w których się obracacie ale jeśli macie zamiar stawiać stronę typu anonimowipl.org czy też anonimowi-polska.com to życzę powodzenia ze szczerego serca :)

Lecz może znajdzie się ktoś,komu chociaż trochę spodobała się nazwa i chciał by pomóc.
    Wtedy proszę o kontakt na adres email anonymous@0.pl
    napis_pozdrawiam.gif
  20. Anonymous Member

21. Anonymous_PL Member

Tak,ale forum nie jest od śmiecenia tematami ''I like it'' itd.. jeśli chcecie mogę wam pomóc bez problemowo ale swoją i tak postawię ponieważ wrzuciłem w to kasy trochę a napewno nikt z was nie lubi wyrzucać pieniędzy na darmo...Jeśli ktoś będzie chciał pomoże jeśli nie to trudno...
  22. Anonymous_PL Member

aha a co do tych waszych masek jeśli je ogólnie zamawiać chcecie to na allegro nie zamówicie chyba,że ktoś będzie miał szczęście ludzie wystawiają po 30 a one schodzą w jeden dzień...
    Polecam taką jedną stronkę gdzie można zamówić tylko oczywiście ludzie którzy mieszkają w Polsce będą musieli dłużej czekać ponieważ to nie jest polska strona a zakup maski to £5.99 taniej niż na allegro polecam właśnie na tej stronie kupiłem :)
    http://www.forbiddenplanet.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=38257
  23. Anonymous Member

A po doliczeniu kosztów transportu?
  24. Anonymous_PL Member

Transport jest nie drogi oni ci to w paczce przesyłają nie pamiętam dokładnie ile to było ale lepiej zamawiać więcej niż jedną i później najwyżej wystawiać na allegro zarobek z tego jest równy...
  25. Na ebayu można czaswem tanio upolować - ja miałem szczęście i na allegro kupiłem za 15zł z 6 naklejkami +koszta przesyłki ok. 6zł
  26. Anonymous_PL Member

Dobra jak narazie na stronie głównej znajduje się jakieś tam forum,hosing sobie załatwiłem i teraz tylko przydała by się jakaś tam pomoc ;P
  27. Nie rozumiem co ty chcesz zrobić ? Robić 3 stronę ? Podczas gdy są dwie :

anon.ssl2.pl WRU
    anonimowipolska.pl Strona nad którą pracujemy

Po co robić 3 stronę ?
  28. Numerek. Mi się wydaje, że ten Wasz projekt strony zamykacie tylko dla siebie, a każdy chciał by trochę pomóc, np Ja.

Zorganizujmy się jakoś odnośnie tej strony.
  29. Anonymous Member

Próbuję to zrobić od dawna w przypadku anonimowipolska.pl ale nikt nie chce się chwalić umiejętnościami web designerskimi :p
  30. Ja złożyłem propozycje odnośnie pomocy w postaci pomocy koderskiej mego brata (mój brat też się zgodził na darmową pomoc).
  31. Przypomnijmy sobie kto zrobił zajebiste WRU (anon.ssl2.pl).
  32. Anonymous Member

Nie mam pojęcia, szczerze mówiąc, a nie chce mi się przekopywać forum w poszukiwaniu tej informacji :) Ty?
  33. Anonymous Member

Nie wiem czy Ci zakładać ostatecznie konto, bo w sondzie większość uzyskał anopl.org czy jakoś tak, więc chyba tam robimy stronę?
  34. WRU zrobił Anonimowy i ze strony graficznej pomagał również cyddyn (którego swoją drogą na forum dawno nie widziałem ;( )
  35. AnonymousPL, ja nie mam własnego zdania bo jest mi ono do niczego nie potrzebne. Chce pomóc. Myśląc przyszłościowo chciałem tylko, żeby link strony był jak najbardziej trafiony i zdatny do pozycjonowania.

Dajcie mi zadanie, a w pełni moich sił je wykonam.
  36. Trzeba przenieść WRU jak najdzybciej a bez pomocy Anonimowego będzie trudno. Szczególnie że na serwerze bez reklam pojawiły się reklamy -,-
  37. Anonimowy Member

Gdzie chcesz to przenieść?
  38. Anonymous Member

Z ankiety wynikło że na anonpl.org, chociaż ja jestem bardziej za anonimowipolska.pl
  39. Anonymous_PL Member

Tak jak powiedziałem nie wiedząc o tym forum wykupiłem i zacząłem robić swoją lecz w przeciwieństwie do was mam darmowy hosting na hostowni kolegi brak reklam i jakich kolwiek limitów danych...
    Wykupiłem pod forum licencje na vBulletin a osoba która zechciała mi pomóc robi projekt wyglądu strony.
    Wasze ''prace'' zakończyły się jak narazie na wybieraniu domeny.
    Przy czym ja mam już wszystko wykupione i jestem na etapie robienia żeby to jakoś w miarę normalnie wyglądało.
    Adres może wydawać się wam nie idealny ponieważ jest długi i ma myślnik ale to jest kwestia reklamy...
  40. Anonymous Member

Nasze prace zakończyły się narazie na tym że mamy jedną zajebistą strone (WRU) i jedną w budowie anonimowipolska.pl Teraz musimy tylko wrzucić to odpowiedni serwer z odpowiednia domeną... Twoje prace zakończyły się narazie na tym że zamiast pomóc robisz coś samodzielnie od nowa.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins