Customize

Dzień maski

Discussion in 'Anonimowi i Wolność Słowa' started by jeunesse.doree, Jan 28, 2012.

 1. insidious999 Member

  Stary ten news - oczywiście nie popieram i uważam to za cyrk.
 2. Wiem, chciałem pokazać , że nawet ukazało się to na AnonOpsie
 3. St.Jimmy Member

  Dziś w TV widziałem jak Palikot dostał w łeb za zakładanie maski na demonstracji, wsiadł do samochodu i pojechał do domu. Mnie również nie podoba się to, że politycy próbują ugrać poparcie na tej sprawie. W szczególności, że wszyscy jak jeden mąż popierali ACTA w PE (oczywiście z wyjątkiem Ruchu Palikota bo nie ma eurodeputowanych, ale to nie uprawnia go do robienia sobie darmowej kampanii)
  • Like Like x 1
 4. Abalienatus Member

  Jak dla mnie, to pan Palikot po prostu robi szum, jak zwykle. Zrobi wszystko, by wypromować swoją partię, walcząc z PO przy każdej nadarzającej się okazji. Nie chcę tutaj obrażać niczyich preferencji politycznych, ale dla mnie zawsze będzie szczurem uciekającym z tonącego okrętu PO. I krzyczącego na coś innego, by tylko ta ucieczka nie wydała się czymś niehonorowym.

  Dziwi mnie fakt, że jeszcze nie walczy z zakazem chędożenia owiec, pod zarzutem walki z ograniczaniem obywateli "kochających inaczej"...

  A.
 5. Reddread Member

  Porównujesz osoby Homo do zoofilii? Dobrze sie czujesz?

  BTW. Z jakiego tonącego okrętu Palikot uciekł? jak odchodził PO miało podobne poparcie jak teraz,mało tego wygrało kolejne wybory deklasując reszte stawki. Boli Cię,że w 18 m-c stworzył partie z 10% poparciem?
 6. IMarcin Member

  UP
  Niech zgadnę popierasz ruch?
 7. Anonimowy Member

  Według toku myślenia ludzi, każdy polityk, który ma inne zdanie od nich i się z nimi nie zgadza jest bebe i trzeba go jebać, a jak podziela ich zdanie to znaczy, że zrobił to tylko i wyłącznie dla głosów. Tak źle i tak nie dobrze :/
  • Like Like x 3
 8. Reddread Member

  Nie,nie popieram ani ruchu,ani innej partii będącej w parlamencie jako całości lub poza nim.Owszem mam sympatie polityczne jak każdy głosujący obywatel. Chciałem tylko,żeby Abalienatus wyjaśnił z jakiego tonącego statku uciekał Palikot.Nie jestem też gejem,ale to porównanie jest tak niesmaczne,że aż razi.
 9. Abalienatus Member

  Broń Boże, żebym śmiał porównywać. Nie mam nic do homoseksualistów, miałem na myśli poruszanie kontrowersyjnych tematów dla społeczeństwa. Przykład z owcą podałem tylko i wyłącznie z tego powodu, że inny nie poruszany jeszcze nie przychodzi mi do głowy. Nawet nie przypuszczałem, że moja wiadomość mogła być tak odczytana... Przepraszam. Naprawdę nawet nie pomyślałem o homoseksualistach...

  Tak, miałem na myśli PO. Dziwnie mi się skojarzyło opuszczenie partii przez pana Pe. z tym, że w partii zaczynało być trochę nie halo. Nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat, swoje stanowisko opieram więc w dużej mierze na odczuciach własnych. Jeśli ktoś czuje się urażony moją niekompetencją... Nie, raczej wypowiadaniu się na ten temat, mając nikłe pojęcie, może starać się mnie przekonać, jak bardzo się mylę. Ma prawo, tak jak ja mam prawo się mylić. Tylko nie bijcie, bo mam delikatną skórę.


  Edit: Ogólnie do pana Palikota nie mam nic, żeby nie było. No, poza tym, że jego działania są za bardzo aktywistyczne jak na posła. Gdyby tego nie mieszał, byłoby ok. A tak to się robi cyrk, że powtórzę za użytkownikiem insidious999

  A.
 10. Gej_Folks Member

  I dlatego mam awersję do tego pana od blantów. Krzyczy i wrzeszczy, rzuca wszystkim homoseksualizm przed twarz rycząc "AKCEPTUJ". Moim zdaniem takim rozgłosem tylko szkodzi propagowaniu tolerancji w społeczeństwie. Jak człowieka się do czegoś zmusza, to ten automatycznie się buntuje. Zróbcie nawet sobie doświadczenie - podejdźcie do obcej osoby, wciśnijcie mu 100 zł do kieszeni i bez słowa odejdźcie. Na 95% przypadków zareaguje agresją i wyrzuci pieniądze. Tutaj mamy to samo - "walczy" o dobrą sprawę, ale złymi metodami.
 11. Darth VAnon Member

  Palikot to oportunistyczna dziwka.
 12. insidious999 Member

  Nie mogłeś trochę grzeczniej? ;) Media obserwują to forum i lubią ruchać... potem gdzieś musimy czytać o jebanych kościołach lub za chwilę o opurnistycznych dziwkach.
  • Like Like x 1
 13. Darth VAnon Member

  Niech wiedzą, że znajdą tu najróżniejszych ludzi i odmieńców. AVE SATAN, JEBAĆ PALIKOTUSKA!
 14. Darth VAnon Member

  Trolling is a art.
 15. Proaktyn Member

  @insidious999

  Mówiłem żeby to olewać jednak pewien poziom trzeba zachowywać.

  @Darth
  Idź wytrzeźwieć i wróć. Dobrze to Ci zrobi ;)
 16. Anonimowy Member

  To ja zabłądziłem, czy może nie którzy z Was zaczynają błądzić? Anonymous ma jednoczyć, a nie dzielić. Wiem, że każdy z Nas ma "swoje" opinie o różnych politykach, ale czasami lepiej zachować je dla siebie, żeby nie wywoływać nie potrzebnych kłótni. Z dnia na dzień poziom tego forum spada, a takie osoby jak Darth VAnon jeszcze w tym pomagają, psując nam opinię. Można wyrażać się trochę kulturalniej. Ach... Tęskno mi do tych czasów, gdy wszyscy byli dla siebie mili. :( Nie o takie Anonymous walczyłem! xD
 17. Darth VAnon Member

 18. Darth VAnon Member

  To nie kółko wzajemnej adoracji, przykro mi.
  [IMG]
 19. Anonimowy Member

  Widzę, że nic do Ciebie nie dotarło. Tym postem potwierdziłeś swój poziom intelektualny i to jak naprawdę zależy ci na Anonymous. WWP idzie w złym kierunku, więc ja się stąd zmywam. Nie mam ochoty już w tym uczestniczyć, bo staram się, aby opinia o Nas była jak najlepsza, a inne osoby to po prostu psują. Będę dalej głosił ideologię Anonymous, ale jak na razie nie na tym forum. Poczekam, aż poziom się trochę podniesie, a trolle pouciekają.
  • Like Like x 2
 20. Darth VAnon Member

  Oh, więc stałem się trollem? Do ciebie również nic nie dotarło. To naprawdę nie jest kółko wzajemnej adoracji, nie musimy się tu wszyscy kochać. Jesteśmy na forum, a fora z samego założenia służą do dyskusji. Poza tym czemu powinienem kryć swoje poglądy? Czy nie walczymy o wolność słowa? Czemu nie wywoływać kłótni, które w zasadzie są tym samym, co dyskusje, tylko w trochę innej formie? Anonimowi zawsze robili wszystko for teh lulz, więc jeśli nie masz choć trochę dystansu do otaczającego cię świata (włącznie z tobą samym), wyjdź i nie wracaj.
 21. Anonimowy Member

  Sam się do tego przyznajesz. Twoje posty w stylu "Trolling is a art.".

  Nie musisz kryć swoich poglądów. Chodzi o to, żebyś wyrażał się kulturalniej, bo później media piszą o Nas "Anonymous jebie polityków".

  Uważasz, że to co robisz jest for the lulz? for the lulz przeminęło, gdy Anoni "wyprowadzili się" z 4chana.
 22. Anonimowy, przeczekiwanie nic nie daje, ja próbowałem, wróciłem i stwierdziłem, że wiele zmian nie zaszło, owszem nie jest to forum wzajemnej adoracji, ale nie widzę dlaczego nie moglibyśmy mieć wobec innych szacunku.
 23. IMarcin Member

  Kurcze, nie tak sztywno, chodzi o to żeby w akcjach się "zjednoczyć" i promować ideę. Nie wiem jak wam, ale mi nie zależy na opinii mediów, a tym bardziej polityków. Dopóki nie wstawia porno-obrazków i nie pisze co drugie słowo kurwa, mi to nie przeszkadza.
 24. Hahahaha, ja sobie dałem spokuj podczas zalewu trololo
 25. insidious999 Member

  Ja nie rozumiem co Wy się tak spinacie tutaj wszyscy jak kutasy przy erekcji. Nerwy, kłótnie, trolle... ludzie, wyluzujcie troszkę... to nie sejm. Easy ;)

  • Like Like x 1
 26. Faweks Member

  Farsa i maniana.
 27. pepeXXL Member

  Każda z naszych wypowiedzi jest jedynie sugestią, która może ale nie musi być
  przyjęta przez pozostałych.
 28. Proaktyn Member

  Włam na konto czy pojebało go do reszty?
 29. Anonymous Member

  To 2. Cos takiego moze zrobic kazdy. W koncu masz reply anonymously.
  Przez 2,5h posty klepać... placą za to, czy uj.

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins