Customize

Data

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by Anonymous, Oct 11, 2011.

?

Paper storm robimy ?

Na aktualny termin 4 vote(s) 28.6%
Przekładamy na póżniej 10 vote(s) 71.4%
  1. Anonymous Member

Proponuje by przełożyć operacje paper storm. Wg mnie jest narazie za wcześnie, i nie mamy wszystkiego skończonego. Gdyby było więcej czasu można by było ogarnąc z tym stoiskiem zamówić ulotki i jakieś nalepki.

Podam pewien przykład : Mam kilka koszulek anonimowych, kiedy byłem za granicą ludzie wyrażali swoją akceptacje nawet przypadkowi przechodnie mówili po angielsku że dobra koszulka i że zgadzają się z tą ideologią (głównie we francji i hiszpani), wq Polsce co najwyżej usłysze "jesteś za zniszczeniem facebooka" albo cos w tym rodzaju, ludzie nie mają pojecia o tym kim jesteśmy usłyszeli gdzieś w wiadomościch że to jakaś grupa super tajnych hakerów która atakuje różne serwisy - żenada !

Mamy za mało czasu i ludzi dajmy sobie jeszcze jeden albo 2 tygodnie na przygotowania. Spodobał mi się pomysł ze stanowsikiem, można by było zamówić ulotki i umówić się na konkretne miejsca aby nie było tak że każdy na swojej ulicy naklei kilka ulotek. Wiem że to prawdopodobnie nic nie da ale można by było napisać maile do jakiś mediów czy portali albo do jakiś polskich zespołów, itp.

Stronę dokończyć jeszcze trzeba. i jeszcze milion rzeczy...
  2. Nie zdążymy strony skończyc. Zgadzam sie za wcześnie jest.
  3. Anonymous Member

Ja się zgadzam. Strona nie jest gotowa, a musi być, jeśli chcemy wywrzeć dobre wrażenie. Tylko, że ktoś musiałby się wreszcie za nią zabrać. Ja, jak już mówiłem, mogę się zająć redakcją tekstów; dla mnie napisać jakieś info czy coś to bułka z masłem.

W sensie, że gdzie chcesz zamawiać te ulotki? Nie lepiej sobie wydrukować? Taniej i bardziej anonimowo.

Pisanie do mediów; cóż, dla mnie bomba, ale obiektywnie na to patrząc; nie ma sensu. Żadna poważna stacja telewizyjna czy radio nie powie nic o czymś, co jeszcze się nie stało; chyba, że to wybory do sejmu. Jakiś portal internetowy niby mógłby coś napisać, pytanie tylko: co? I jaki portal?

Jeśli chcecie znać moje zdanie, nie powinniśmy wydziwiać. Po prostu jak już będzie gotowa strona, ustalmy datę i zalejmy świat morzem papieru.
  4. cyddyn Member

zbyt wcześnie. Poczekajmy aż media się po wyborach uspokoją żeby miały czas dla nas. < kolejny argument
  5. WjakWendeta Member

no to w sumie prawie ustalone.
  6. Kiedy pisałem o tych mediach chodziło mi o to że gdy napiszemy do stu to 99 nie odpowie a 1 odpowie i to zawsze jakiś sukces. Można pisać i do newsweeka i gazetek szkolnych. Pisząc media nie chodziło mi bardziej o mass media tylko jakieś niezależne blogi czy portale, bo na pewno są inni ludzie wyznający podobną ideologie tylko po prostu noszą inne imię. Trzeba wysłać listy chociażby aby poinformować media o tym że istniejemy, bo teraz napiszemy i nie zwrócą na nas uwagi ale napiszemy drugi raz przy innej okazji i już pomyślą aaaa to Ci anonimowi którzy do nas pisali.

A i żebyście się nie dziwili że sam sobie odpowiedziałem ;) Nie mam rozdwojenia jaźni tylko topica zalożyłem z anonimowego a potem zobaczyłem że pieprzyłem o tych mediach a o stronie tylko wspomniałem a głównym celem topica, więc chcą to podkreślić odpowiedziałem sam sobie z oficjalnego konta.
  7. Idąc dalej jeśli chcemy przekładać akcję, najlepiej w takim razie przełożyć ją na 5 listopada, pomijając slusznos samej akcji niszczenia fb czy jej prawdziwości, uzyskamy czas potrzebny na wykończenie stron ( ja podobnie nie pomogę z tworzeniem stron, ewentualnie pomoc w pisaniu tekstów lub tworzeniem grafik), a jeśli cała akcja okaże sie prawda i rzeczywiście ktoś zaatakuje facebooka i połączy to z grupa anonymous, wtedy moglibyśmy wywołać większe zainteresowanie, szczególnie, że o ile ludzie sie nie przeniosą z fb na portale z obrazkami tego dnia, to moze nawet wyjdą z domu i zobaczą kto ich tak urządził ;P
  8. pedrofcuk Member

What am I voting for?
  9. Anonymous Member

Szalony pomysł... oczekiwać, że facebookowe nerdy po śmierci swojego boga wyjdą wreszcie z domu :p
  10. Niektórzy bódują cały swój światopogląd wierząc w rzeczy bardziej nieprawdopodobne :p
  11. Anonymous Member

Wiem, czepiam się, ale taki już jestem ;p
  12. Czegoś trzeba, poczekaj, a już wiem to nazywa się kontruktywna dyskusja.... A przynajmniej jakoś tak ;)
  13. Peacemaker799 Member

Jasne, że popieram. Tylko, na kiedy przekładamy?
  14. remember remember the fifth of november,
    the gunpowders treason and plot,
    i know of no reason why gunpowders treason
    should ever by forgot ;)
  15. WjakWendeta Member

ukradłeś mi kwestie ;<
  16. może u nas obejdzie się bez tego prochu i bez spisku ;)
  17. Anonymous Member

Ale nie może zabraknąć konfetti i świnek morskich.
  18. WjakWendeta Member

świnki morskie to podstawa udanej akcji ;d
  19. są nie odłączanymi towarzyszami wszystkich anonów ^^
  20. WjakWendeta Member

21. Anonymous Member

Witam

A wiadomo jaki jest już konkretny link strony?
  22. anon.ssl2.pl Narazie WRU jest tutaj
    anonimowipolska.pl A główna tutaj

Pzdr. numerek

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins