You should have expected us!
ជូនចំពោះដល់ប្រជាជននៅលើពិភពលោក, ពួកយើងជាជនអានាមិករដ្ធាភិបាលនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាដែលធ្លាប់ជាប្រទេសអស្ចារ្យ, ពួកយើងបានចាប់អារម្មណ៏ឃើញថាពួកអ្នកបានបដិសេធការស្នើសុំរបស់ពួកយើងក្នុងការជួយប្រជាពលរដ្ធនៃប្រទេសនេះហើយអ្នកបានចចេសនិងតែងតែកែងចំណេញរកផលប្រយោជន៏តែខ្លួនឯង។ជាច្រើនដងមកហើយពួកយើងជាប្រជាពលរដ្ធបានស្នើសុំអោយអ្នកផ្លាស់ប្តូរអកប្បកិរិយាក្នុងការដឹកនាំ។ ហើយជាច្រើនដងដែរដែលពួកយើងសុំអោយអ្នកបំរើជាតិជៀសជាងការគ្រប់គ្រងប្រទេសជាតិនិងសូមអោយអ្នកផ្តល់សិទ្ធសេរីភាពអោយពួកយើងតែផ្ទុយទៅវិញអ្នកបែរជាប្រើអំណាចគៀបសង្កត់ពួកយើងខ្លាំងជាងមុនទៅវិញអ្នកបានបង្កើតនូវប្រព័ន្ធមួយដែលធានាថាអ្នកក្រនៅតែក្រ​និងអ្នកមាននៅតែមាន។ ក្នុងពេលនេះពួកយើងដឹងច្បាស់ហើយថាអ្នកកាន់អំណាចនេះ មិនមែនសំរាប់ជួយប្រជារាស្ត្រនោះ​ឡើយតែអ្នកប្រើវាសំរាប់ផលប្រយោជន៏របស់ខ្លួន, ប្រព័ន្ធនេះធ្វើអោយយើងជាប្រជាជនខកចិត្តជាខ្លាំង។ជូនចំពោះរាជរដ្ធាភិបាលនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អ្នកបានធ្វើខ្លួនជាសត្រូវរបស់ពួកយើង(ជនអានាមិក) អ្នកបានធ្វើអោយយើងមានទោសៈជាខ្លាំងហើយអីលូវយើងអាចនិងបង្កបញ្ហាដ៏ធំដល់អ្នក។​ អ្នកបានបដិសេធនូវការស្នើសុំរបស់រាស្ត្រម្តងហើយម្តងទៀត ហើយអ្នកនៅតែប្រើអំណាចដើម្បីបានផលប្រយោជន៏ខ្លួនឯងដដែល។ពួកយើងមិនមែនជាក្រុមមនុស្សដែលមានសមាជិកតិចនៅកម្ពុជាដែលអ្នកអាចព្រងើយកន្តើយបានទេ,ពួកយើងគឺជាក្រុមដែលពោរពេញទៅដោយមនុស្សចិត្តដូចគ្នាហើយសមាជិកពួកយើងត្រូវបានរៀបចំយ៉ាងមានសណ្តាប់ធ្នាប់ទូទាំងពិភពលោក។ យើងសូមប្រាប់ដល់អ្នកអោយបានច្បាស់ថា យើងកំពុងប្រកាសសង្គ្រាមទៅលើប្រព័ន្ធដែលអ្នកបានដាក់មកលើយើង​ អីលូវសត្រូវដ៏ធំបំផុតរបស់អ្នកគឺជាពលរដ្ធរបស់អ្នក។ពួកពុករលួយខ្លាចយើងពួកស្មោះត្រង់គាំទ្រយើងពួកអ្នកតស៊ូចូលរួមជាមួយយើងពួកយើងមិនអភ័យទោសពួកយើងមិនបំភ្លេចចោលអ្នកគួរតែរំពឹងនូវការមកដល់របស់ពួកយើង
IRC: | PORT 6667 | SSL PORT 6697 fingerprint: 94:1C:FF:7D:BF:19:C1:AA:04:49:0C:57:38:89:71:B3:1F:71:AC:EF | IRC Client setup | /RULES || Channel #OpCambodiaFreedom =[]= Connect via I2P =[]= Connect via TOR =[]=
WebChat: via (qwebirc) || WebChat: via (KiwiIRC)