Customize

Śląsk - promowanie 17.01.2012

Discussion in 'Anonimowi w Polsce' started by insidious999, Jan 15, 2012.

1. insidious999 Member

Wpadłem na taki pomysł. Nie jest to żadna inicjatywa i gruba akcja lecz zaproszenie. Mianowicie chodzi o protest w Katowicach dotyczący kart chipowych, który o dbędzie się we wtorek o 15.30 pod siedzibą Śląskiej Regionalnej Kasy Chorych. Generalnie w proteście chodzi o wycofanie naszych regionalnych kart. Nie będę się rozpisywał bo nie jest to sytuacja którą powinniśmy poprzeć i nie ma to najmniejszego sensu ale chodzi mi raczej o możliwość niezłej promocji ruchu Anonymous w Polsce. Ten protest ściągnie sporą ilość osób głodnych zmian i lekko wkurzonych na obecne systemy (nie tylko zdrowotne). Piszę w celu zaproszenia śląskiej grupki Anonów na mały meeting połączony z promocją (ulotki, plakaty). Myślę że znajdzie się kilka osób do których damy radę przemówić korzystając z okazji protestu. Do rzeczy... maski i ulotki mile widziane, kto chętny zapraszam :)
  2. anon_white Member

Ja byłbym zainteresowany, ale niestety jutrzejszy dzień (jak niewiele w moim roku) jest bardzo napięty. Sorki.
  3. Euphe Member

A możesz mi powiedzieć po kiego te karty wycofywać? Nie rozumiem tej myśli do końca. ( Temat przedawniony, ale nadal mnie to nurtuje!)
  4. insidious999 Member

Nikt tego nie rozumiał poza ministrem Arłukowiczem... dlatego też karty zostały ;)

Share This Page

Customize Theme Colors

Close

Choose a color via Color picker or click the predefined style names!

Primary Color :

Secondary Color :
Predefined Skins